Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

loginka
30. júl 2009

supis, mas aj fotecku?

zoska
30. júl 2009

Foto som prave dala do albumiku, pekne na nas máva drobec 🙂

olifcek
30. júl 2009

zoska : SUPEEER

zoska
30. júl 2009

olif 🙂 dnes mi asi nic nemoze pokazit den, odkedy som odisla od dr. tak sa iba usmievam ako blbec 😀 musim ist do obchodu, dufam, ze si to tam niekto zle nevysvetli

loginka
30. júl 2009

zlate 🙂

kakatka1
30. júl 2009

😵 Tie babetinka su ozaj krasny zazrak sveta 😵

mmaarrttiinnaa
30. júl 2009

blahoželam zoska je krasne

cukruska1920
30. júl 2009

Ahojte... tak zase tu mame horuci den....uff 😅

zosi...kraaasne babo...ale vies co sa smejem..moje presne tak isto sedelo ked som bola na sone minuly piatok...to som bola 10+2..sa tim miminkam vysedava ked maju este kde 😀

inak baby vcera vecer som zistila ze mi rastie brusko...a ako? ja lubim spat tak ze si lahnem nabok a stocim sa doklbka..no ale vcera sa nedalo..ma tam furt volaco tlacilo 😀 a dnes som sa zohla a tiez mi tam nieco zavadzalo 😀 to je obraj cooo??

alex
30. júl 2009

jéééj zoska krásna fotečka, blahoželám 😵

alex
30. júl 2009

cukrus, treba pridať nové foto bruška 😉 Ja som pridala včera.

loginka
30. júl 2009

alex pekne brusko 😉

cukruska1920
30. júl 2009

este nie...tak za 2 tyzdne dam...este to neni az taky velky rozdiel...inak tvoju som videla vcera...pekne ti narastlo.... len ty si bola chuducka tak chudym babam vidiet brusko lepsie... ja mam okolo taku slaninku tak to bude tazko vidiet....hadam v nejakom 5 mesiaci uz hej 😀

alex
30. júl 2009

no sama som zvedavá, ako budem vyzerať v 8-9 mesiaci 😅

olifcek
30. júl 2009

hech, ja si brusko fotit nebudem x;o)

cukruska1920
30. júl 2009

no to aj ja... booozinku...radsej si to nepredstavujem...este som len na konci 3 mesiaca a uz som pribrala 2 kg... inak ked som bola v nemocke tak tam bola taka tabulka ze kolko co vazi v tehotenstve ako napr. prsia, plodova voda, placenta a tak...a nakoniec tam bolo ze idealne je pribrat 14.5 kg tak som zvedava

zoska
30. júl 2009

🙂 dakujeem
alex pekne brusko 😉 mne zatial nezavadzia nic, no uvidime dokedy...
minule som pisala ze som nepribrala, ale teda po dnesnom vazeni mam cca o kilo aj cosi viac, len mam pocit, ze sa to nenalepilo na brusko, ale skor na rit 😀

alex
30. júl 2009

cukru, že chudučká a na to si ako prišla? 😀 Ja mám veľké šunky na bruchu neboj, aj teraz je to bruško šunkové, akurát mi rastie podbruško trošku. Pred tehu som mala 70-72kg, teraz mám 69,5kg. Takže chudučká ani zďaleka nie som.

cukruska1920
30. júl 2009

a ja mam 72 kg...ked priberiem tych 15kg tak budem mat co zhadzovat... ale sak obujem korcule a ide sa 😀

alex
30. júl 2009

no ja dúfam, že po pôrode dám dole aj to, čo som mala navyše doteraz. Bábatko ma donúti sa viac hýbať, lebo ja som bola taká lenivá, že sa mi nič nechcelo, ale potom budem musieť 😀

olifcek
30. júl 2009

ja som zatial pribrala len pol kila x;O) sa tesim x;O) akurat, ze sa mi svaliky menia na tuky x;o(( fnuk, fnuk...a ked si chcem zacvicit, pride mi spatne x;o(

alex
30. júl 2009

olif vôbec sa netráp priberaním, chudnúť budeme po pôrode 😉

cukruska1920
30. júl 2009

oli...kasli na chudnutie....nech sme ako bomby ale nech maju babatka vsetko co maju mat...potom to zhodime...

beriete nejake vitaminy??? ja som si kupila centrum materna to velke balenie...

olifcek
30. júl 2009

ale brusko mam pevnejsie a pevnejsie, chi ...no i ja vazim vela x;o( 66,5kg

olifcek
30. júl 2009

cukru ja som zacala od menin maternu, lebo drahy mi to kupil na meninky a este ine cosi, ale to az po materne x;o)

zoska
30. júl 2009

kocky ja mam calibrum babyplan, teraz do konca 3.mesiaca a potom calibrum mami

cukruska1920
30. júl 2009

ja si to zatial davam len kazdy druhy den ale od stvrteho mesiaca si to zacnem davat kazdy den...teraz este beriem kyselinu listovu tak to nechcem miesat

loginka
30. júl 2009

ja teraz len femibion listovku, calibrum som dobrala, vitaminov pojedam v strave hadam dost
okrem toho mam predpisane zelezo

cukruska1920
30. júl 2009

logi... neviem ci staci len cerstve vitaminy... kamoska co uz porodila mi hovorila ze jej gynekolog jej povedal ze je dobre si to doberat aj v tabletkach lebo ze cerstve vitaminy sa vypotia z tela a to si vezme tvoje telo ale ze tie v tabletkach sa dostanu k babu tak neviem co je natom pravdy 😕

loginka
30. júl 2009

tak ktovie, ja som brala calibrum aj pred otehotenim aj po tom mesiac, teraz mam s tym pauzu
niekto zase naopak odporuca hlavne cerstve vitaminy, tak si vyber, ale ze cerstve vitaminy sa vypotia z tela sa mi zda dost divne 😒

zucana
30. júl 2009

bre ranko
zosik gratulujem 😉
snad aj vy budete mne dnes vecer 😎
dneska tu budeme mat 40 stupnov tak sa strasne tesim a rozmyslam kde sa schovam lebo tu klimu uz fakt nemusim a ide to dost do penazi....
ja beriem multicentrum materna a vcera som si dala poslednu tablasku tak u vidim co povie dnes doky...
idem si spisovat tie otazky 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre