Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matka331
10. sep 2009

no blbne mi net dnes cely den ...idem aj ja spinkat dobruu noc......tak zajtra papap 🙂

janielah
10. sep 2009

hen, spachtosky, potom tu blumka rano buntosiiii 😀
zuzi, on robi pre omw, a maju aj nocne... olif nesla tiez spat, ci?

zucana
10. sep 2009

olif kuka serial..dala som si hrasok bonduele a muz ze to co jes?to je surove to sa nemoze neuvarene...ze ani som to neoplachla...no a potom nech ta nesvihne

olifcek
10. sep 2009

zuci v konzerve je to f pohode, ani ja by som to neoplachovala...jj kukame, ale netreba citat titulky, mma to cesky dabing, tak i sem kukaaaam, x;O)

ale uz by som i spinkala x;O)

janielah
10. sep 2009

zuzi, nestrachuj, to je davno sterilizovane...fakt

zucana
10. sep 2009

ved ja viem ale ma to vytocilo...mi to znechutil a este som bolauz aj kludna ze mi je jedno co jem....

olifcek
10. sep 2009

no, a ja som si dala termix, hlad osm chytila, hech...x;O)

zucana
10. sep 2009

teraz sa tlacim chlebom s visnovym lekvarom od maminy

janielah
10. sep 2009

jeeej,ja si idem dat piskotovy jogurt, mnaaam

zucana
10. sep 2009

dobru chiut a nocku 😵

janielah
10. sep 2009

dakujem, papa.

kakatka1
11. sep 2009

Dobre ranko!!! B U D I C E K !!! 😲

hajdylca
11. sep 2009

ahojte, Vy tu vecer srotite 😀 ja idem v pondelok tiez na morfo, aj ja dam vediet, ci zistenie z krvi je 100%, ci sa nahodou nezmylili 😲 pekny den vsetkym 🙂

jja
11. sep 2009

Ahojte dievcence....vy takto po neskorych veceroch este papate? aj ja by som..ale moje telo by sa potom asi zblaznilo, ja chodievam spavat tak okolo 10 a ked si dam nieco este okolo 7 tak nespim celu noc, ako mi je tazko....

Zuci, Jani, vcera vecer uz v posteli som aj ja cosi take v brusku citila, ako keby mi tam bublinky behaju..a nebol to ani spion ani nic podobne... 🙂 tak zeby aj ja nakoniec spolu s vami? 😎

jja
11. sep 2009

ja idem na morfo v stredu, a potom bezim na sluzobku prec, ale dufam este stihnem napisat ako som dopadla 😉

martulanr
11. sep 2009

dobre ranko
som skoro vyspata maly ma budi mami stavaj stavaj 😀
u nas uz aj tatino citill kopance tak sa vytesujeme 😀

lolka
11. sep 2009

dobre ranko 😉
martu, to vazne uz citi aj tvoj muzik? to musia byt riadne kopanceky 😀
ja mam dnes poradnu o 12.00, vysledky AFP-dufam, ze bude vsetko ok 😅 ide so mnou aj muzik, tak snad nam krpec ukaze co ma medzi nozickami 🙂

blumka
11. sep 2009

jani, ja musim ist skoro spat, lebo rano buntosi Tete, nie ja...ja by som spala do obeda keby som mohlaaaaaaaa 😉
dobre ranko mimochodom 😉

martulanr
11. sep 2009

lolka pri druhom je vsetko skôr 😀 teda tam mi aspom povedali kamošky co maju 2 a viac deti

blumka aj ja by som spala hlavne tak do 10 keby sa dalo 😀

matka331
11. sep 2009

dobree ranko...aj som vstala tak skoro ma zobudilo malicke lebo bolo hladnee ...aj moj drahy uz citi kopanceky tiez je cely bez seba 😀 a moje malicke zacne furt kopkat vtedy ked oko ide do prace uz 3 dni za sebou to zopakoval chi chi

olifcek
11. sep 2009

aj ja chcem este haji...

matka331
11. sep 2009

baby chdievate niektora na masaze?jadna znama mi povedala vcera ze tehotne zeny nemozu chodit na masaz

blumka
11. sep 2009

aj moj muz uz citi ked male kope...a dnes v noci ma kopalo, som nemohla spaaaaaaat 😀

martulanr
11. sep 2009

matka tehotne mozu na masaze iba po sediacky lahodaaa 😀

martulanr
11. sep 2009

blumka najlepsie ked kope v noci a nedovoli ti spat to by nemali deti robit staci ze budu buntosit pri kojeni

nedockava4
11. sep 2009

ahojte, tehulky....ja len, ze....cakame DIEVCATKO 🙂 😵

olifcek
11. sep 2009

nedockava chi, vitaj v klude dievcatok 😉

matka331
11. sep 2009

martulanr nemozu chodit lebo somsa vcera o tom informovala...pri masazi sa steladostavaju vonku neake latky toxiny atd...ale u tehotnych ziensa nedotavaju vonku ale taha si ich plod ..preto tehotne nemozu chodit na masaze

olifcek
11. sep 2009

klube

jja
11. sep 2009

nedockava ...gratulujem 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre