Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matka331
27. sep 2009

tak s jej vykalmi nerobiim nic ruky si umyvaam...ale ked papam sunku lebo moravske mesko takju krmim....asi by som to malaspomenuut dktorke nech mi spravii neakee testy nie?

zucana
27. sep 2009

ak ti nerobila tak jej to spomen mati ....
tu na to robia testy kazdy mesiac...
mozno si ju ale uz prekonala ak mate macku uz dlho a nemalo by nic hrozit ....

kakatka1
28. sep 2009

Dobre ranko! Ako ste sa vyspinkali? 😉 My OK, Simko sa konecne v noci poriadne vyspinkal, doteraz sa mu nedalo poriadne pre tie hnusne hlieniska 😠 Budil sa kazde 2 hodky, uz som si od takych spasov odvykla, no ale coskoro ma to caka znova pri babetku. Ale tajne dufam, ze bude spachtoska po mamine. 😅

jja
28. sep 2009

Ahojte dievcence, prosim poradte mi, ktory vankusik je podla vas lepsi?

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6592156

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6592156

mmaarrttiinnaa
28. sep 2009

ahojte jaj celkom som sa aj vyspala 😉
jja niesu to rovnake vankuse

jja
28. sep 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6368049

toto ma byt ten druhy.....dakujem marti 🙂

kakatka1
28. sep 2009

Ked uz, tak mne sa viac pozdava ten druhy! Ja som pri Simkovi nic take nemala, zo zaciatku sme pri kojeni lezkali spolu a neskor uz to bola vec cviku, pomali aj pri chodzi. 😀 A to si meme(tak si mliecko sam nazval) cuckal do 20 mesiacov, bol by aj dlhsie ale nastupila som do robotky a kakavko sa stalo cislo 1.

mmaarrttiinnaa
28. sep 2009

ja by som si vybrala čislo 2 aj ked ja si nic take nebudem kupovat

blumka
28. sep 2009

jja, ja mam ten ako dvojka...ale nepouzivaa som ho na kojenie ale skor na podopretie Terezky aby sa mi nezgulala...vlastne keby som ho nedostala tak ho nekupujem 😉

alex
28. sep 2009

Ahojte maminky, juuuj, ešte by som spinkala...

loginka
28. sep 2009

caves, ja si mozno kupim vankus na kojenie, ale az potom, uvidim, ako budeme fungovat
teraz mam taky na podopretie mna 🙂 a mozno sa bude pouzit aj na kojenie

janielah
28. sep 2009

ahojte. Baby, ked vas poslu na ten glukozovy test, tak vy to niektora odmietnete? Ved snad niekto urcite vie, preco je dolezite aj taketo vysetrenie...a vobec, boh vie kolko rizika na seba musite prevziat, ak sa na to jednoducho vykaslete...ja len pekne pojdem, nech je vsetko v poriadku...neverim, ze to je len nejaka pomsta doktorov na tehotnych....

olifcek
28. sep 2009

jani ja neodmietnem, necham si test urobit, ved...ked je vsetko ok, tak bude vsetko ok, a ak nie, nech to podchytia vcas 😉

vankusik na kojenie kupovat nebudem x;o) snad to zvladnem v pohode i bez neho, chi 🙂

kakatka1
28. sep 2009

Ja urcite pojdem, nie je to nic strasne a ani take hnusne, aspom pre mna. Akurat ze to cakanie tam ma teda moc nebavi. 😒 Urcite budem spokojnesia, ked budem vediet ze je vsetko OK. 😵

alex
28. sep 2009

ja tiež určite pôjdem, ak ma lekár pošle, tak je to asi dôležité a ja budem rada vedieť ako na tom som.
No a pri mojom počte sladkostí, ktoré pojem, budem rada, ak cukrovku mať nebudem. Ale ja tak ľúbil sladkosti 😅

olifcek
28. sep 2009

inak baby, moja Olivia vcera kopkala skoro celucicky den, dokonca i dnes v noci a uz aj rano, hech...asi bude sportovkyna po mamine..len dufam, ze kym bude mala, i spachtoska po mamine bude, hehe... 😉

vcera som prisla domov po tom futbale o 15:00, lahla si na chvilu, nejaka som az moc unavena x;o(, vstala som okolo 19:00, drahy mi dal papat, napit a sla som opat trosku spinkat, chi

dnes som na futbal nemusela, je ich tam na to dost, tak som v pracicke, v kancliku 😉

olifcek
28. sep 2009

matka ako dopadli zasnuby vlastne?

alex
28. sep 2009

olif to je super, že olivka ti dáva o sebe vedieť. Náš Jakubko je lenivec, pohyby ešte necítim. Možno sa mi občas zazdá, ale to je ťažko povedať či je to ono. Dúfam, že teda aj po narodení bude takýto kludnučký 😀

olifcek
28. sep 2009

zuci fakt peknucke vecicky si dostala x;o)

olifcek
28. sep 2009

alex jj, dokonca bolo aj vidiet, ked ma kopkala, ze kde kopka...len drahy to nestihol, fnuk...olivka sa asi hrajka s nami, hehe 😉

blumka
28. sep 2009

ahojky kocky, ja tiez urcite pojdem na to cukrovkove vysetrenie...tu je nieco o tom http://www.zdravie.sk/sz/content/521-27758/Gest...

alex
28. sep 2009

juuu, to musí byť super. Už sa na to veľmi teším.

olifcek
28. sep 2009

bluk a nevies mi nieco odporucit na neskutocnu unavu?

uz sa ma i sefova pytala, ze ako chcem byt v praci..tka som jej pvoedala, ze s decembrom nech radsej nerata a november by som tu rada bola...no snad to tie unavy prejdu...

janielah
28. sep 2009

alex a chalani zevraj kopu skor ako baby...ty budes mat teda dobreho chlapceka 🙂
a som rada, ze aj ostatne na tu glukozu pojdete, ze v tom nie som sama 😉
oli a ty ako? uz tyzden vydata...ako sa citis pani novomanzelova?

blumka
28. sep 2009

olif, mas dost zeleza? ja som tak neskutocne unavena vtedy ked ho mam malo...teraz mam tabletky a vidim podstatny rozdiel...
a inak asi nic..v tehu je unava normalna...pracujes za dvoch 😉 ked mozes tak spinkaj...ja som v prvom tehu spavala aj 12 hodin v noci a potom este aj cez den jednu-dve

olifcek
28. sep 2009

mojej mamky otec, a teda moj dedsko ma cukrovku...ale nikam ma na zaciatku tehu neposlali...no lekar mi povedal, ze v 26tt pojdem na cukor, tak verim, ze bude vsetko Ok

zusika
autor
28. sep 2009

caute kocky.... mam vela prace.....tak len rychlo....
pridala som KONECNE foto do albumu...aj brusko do februaroviek....mi to trvalo, viem... 😉

budem vas priebezne sledovat, len som dnes este nic neurobila.... 😒

logi.... ides dnes cvicit? ja len tolko, ze tam budem.... aj pre ostatne.... 16.00 - ŠNOP - plavky!!

blumka
28. sep 2009

jani, ja ked som odmietla triple testy, tak mi sam lekar povedal, ze ziadne prenatalne vysetrenie nie je povinne, ze teda mozem ho odmietnut ked chcem, ale ze niektore odmietnut je vyslovene hlupost...no a medzi ne zaradil aj tento test na cukrovku...keby to malo nejako ohrozit moje babo alebo zasa by mali byt stresujuce vysldeky ako pri triploch tak u mna nie je o com...ale tu praveze nevidim dovod to odmietnut...poznam dievcata, co nemaju nejake rizikove faktory na cukrovku a aj tak ju mali..teda tu tehotensku...a vtedy bolo dobre ze to lekari zistili 😉

olifcek
28. sep 2009

jani UUUZASNEEEE sa citim. je mi skvele x;o) som pysna na manzela akeho mam x;o)

blumi no zatial mi v krvi nic nezistili...i ked krv mi brali na zaciatku tehu, potom na NT a na triple, inak nie...hmmm..jaj a na endokrinologii ale to kvoli stitnej zlaze....mam doma sumak horcik, ale niekedy mi z neho nie je dobre x;o(

ake tablety to beries? x;o)

jj, ja milujem vikendy, lebo hodne spim a je mi fajne...takto cez tyzden je to zle...v praci ma chyta unava, pridem domov a chcem uz len spat...x;o( drahy si ma takto neuzije..zanedbavam i domacnst, za co sa hanbim, ale...ked som tak unavenaaa...no skusila by som nejake tablety, nech fungujem normalne 🙂

loginka
28. sep 2009

olif, ja ti poradim - oddychuj viac 😝
ja viem svadba, robota, ved to musi dat zabrat, mna neskutocne unavi aj hodinovy nakup, aj vcera sme boli v Hornbachu a hned som si hladala miesto, kde si sadnem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre