Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matesl
29. jan 2010

ewe, drz sa...a ides lezat do nemocky? kedy?

babulky krasne foto ste popridavali 😉

hajdylca
30. jan 2010

KOCKY ODISLA MI VODA, DZTE PALCE 🙂

vevoncek
30. jan 2010

dobré ránko

ja som už od tretej hore tak som váš čítala ale potom blbol koník tak som ešte zaliezla do postele

hajdylca držím ti všetky palce aj na nohách nech ti to dobre dopadne nech máš super ukážkový pôrod a potom napíš ako si dopadla

vevoncek
30. jan 2010

suzon no ja som z PD a mám na výber buď Bojnice alebo Handlovú ale chodím do Handlovej k doktorke takže tam budem aj rodiť meno toho doktora mi hovorí niečo je mi známe ale neviem čo je to za doktora. Inak poznám ako to chodí aj v Bojniciach ale dochádzam do Handlovej aj keď je to ďalej lebo tam je to už zvyk tam poznám všetkých doktorov a sú super v Boniciach nepoznám nikoho takže tým pádok kohokoľvek dostanem k pôrodu nebude to neznámi človek

olifcek
30. jan 2010

Hajdy parada, tesim az napises, ze to mas za sebou, ze si uz doma a pridas foto

martinaj
30. jan 2010

ahojte 🙂
hajdy drzime palce 😵
martu vitaj doma....

janielah
30. jan 2010

dobre ranko 🙂 hajdy, ty si mala termin ako jaaaa ... strasne ti drzim palce !!!

ewe, aj ty sa drz, len nech niekde neodpadnes 😒 skus uz len doma polihavat...aj s malym nech ti pomoze viacej manzel... (cudziu krv ee, neee)

a dokedy sa moze prenasat dievky moje, neviete?
uz neviem co so sebou...ked ma nekole pod tou lopatkou, tak mi je relativne fajn...no co, asi sa prestanem furt sledovat a necham to uz len volne plynut...aj tak nic ine mi nepomoze, no ne ? 😔

martinaj
30. jan 2010

jani ak je vsetko v poriadku tak aj tyzden, poznam pripady, ked aj viac....
ale neboj, na teba to pride 😵

janielah
30. jan 2010

tak ja dufam, ze pride, uz za mnou chodi mamina stale a vypytuje sa, ze co????? stale nic?????
a ja furt stale niiiiiiiiic 😀

martinaj
30. jan 2010

to poznam 😀
mne furt vsetci volavali, ja uz som si mobil vypinala 😀

blumka
30. jan 2010

ahojteee...
takze dnes garonka a hajdy? no tesime sa...len nech je vsetko oki 😉
jani, prenasat mozes 2 tyzdne ale malokedy nechaju 2, lebo potom uz placenta nestiha, preto by si mala byt sledovana castejsie 😉

martinaj
30. jan 2010

garonka dnes rodi? mi nieco uslo? 😨 😕

janielah
30. jan 2010

ani ja som tu garonku nejak nezachytila... 😨

blumka
30. jan 2010

marti, neee garonka, granadoooo je v nemocke...som tak rychlo citala ze som len g videla a uz som si domyslala 😀 ale tak mozno aj gari, ked som ju uz takto virtualne vyhnala 😀 😀

blumka
30. jan 2010

xixi..sa ospravedlnujem za zavadzanie...garonka zachran ma a chod rodit 😀

martinaj
30. jan 2010

jej tak granado drzte sa aj vy 🙂

janielah
30. jan 2010

😀 blumi, garonka by ta tiez najradsej uz vyslisala 😀

andrea2603
30. jan 2010

ahojte.
Včera aj mne bolo divne 😖 , hlavne s tými krížami, ale dnes to vyzerá zase normálne. A ako sa nám to tu dnes rozbieha? Granado, Hajdy: rýchle a ľahké pôrody 😉 .

suzon78
30. jan 2010

Ahojte 😉
držím aj ja palčeky Hajdičke a Granade a teším sa na správičky od Vás, nech Vás dlho netrápia, držte sa!

zuzulik
30. jan 2010

ahojte 🙂
aj ja drzim palceky hajdy a granado,aby to malo co najrychlesie za sebou a miminka v naruci 😵 😵 😵

garonka
30. jan 2010

dobre ranko 😀

čo tu čítam? ja a rodiť? ale kdeže my si počkame ešte dva týždne 😵

a ja že kde je granado, keď tu nebuntošila už dva dni 😵 držím jej prstíky
a hajdy takistoooooooooo

jani no baby ťa predbehli 😀

baby to voda môže odtiecť aj keď neodišla hlienova zatka, krčok je v pohode a tehuľa je zavreta? to mi nejde do hlavy 😅

garonka
30. jan 2010

jaaaaaaaaaj pomoc mne už svieti 39tt a to som v 38tt 😕 😀

ewelyne
30. jan 2010

ahojte, ranko ranko... 😉

baby a vys a ako citite???

woooow, hajdy, granado, drzte sa...
vsetkym taky rychly porod ako mala marta a ja prvy 🙂 😉

😉

😉 😉 jani, dikes, ja by som cudziu krv tiez eee, a doma len budem uz max. do nemocky na tie infuzky v pondelok ale to ma odvezu...
no jedna moja znama prenasala a porodila v 43 tom tyzdni a vsetko bolo oka... to babo sa rozhodne... 😉
ale zacal spln a vidis, hajdy sup sup isla 😀 tak sa smejem 😀
zeby sme sli aj my? nech je to uz za nami?

oddychujem, asi prespim cely den 😉
ked to nahodou nepride 😀

ewelyne
30. jan 2010

garonka, ja tiez naskor citala, ze ty si sla 😀 do nemocky 😀

ewelyne
30. jan 2010

inak ja som vcera sedela a nejake veci skladala a maly sa pytal, ze to co je... a ja ze pre babo... a on, ze kde je babo?
a ja ze v brusku a on mi vravi, uz moze prist 😀 😀 😀 a potom ho tam hladkal a cmukal a vravel, babo pod, ty sa naaaaas 😀 no skoro som si cvrkla 😀

garonka
30. jan 2010

ewe 😀 😀 😀 len aby si ma nepredbehla 😀 😀 😀

olifcek
30. jan 2010

ewe i oja malicka dostala transfuzku a pomohlo jej toooo x;o) aj jedna babav nemocke to podstupila a nakoniec si to chvalila...neboj, ked uz to bude musiet byt...ale verim, ze eeeee

podla mna Janka porodi 02.02., pretoze to je pekny datum x;o)

garonka Ty mozno tiez, hm? x;o))

olifcek
30. jan 2010

ewe podareny maly 😅

katina2209
30. jan 2010

Ahojte babky hlasim sa sme 2 v 1 este gratulujem martule aj ja chcem taky porod, a drzim palce granado a hajdy no to bude tym splnom ako sa to pekne rozbehlo..
a vy ste chceli vcera popijat 🙂 mozno ste to chceli uz oslavovat...
ewe drz sa aj ja mam malo zeleza ale 100 a tiez mi to nezabera som zvedava ci mi budu este brat krv ale ked pojdem na tu prednasku o epi keby daco tak tam mi budu robit este krvny obraz...
ja dnes v noci som velmi zle spala tusim to uz bude len zo dna na den horsie...
tak dnes varim brokolicovu polievocku a muzik kel s fasirkami takto sme si to pekne rozdelili 🙂

katina2209
30. jan 2010

ewe maly podareny a olifcek krasna fotka tato aky starostlivy 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre