Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
1. feb 2010

no s tym holenim to je sila...ze mlady sanitar 😠 kurnik ved to nemusi byt ani zdravotnik, ja osobne poznam jedneho takeho flakaca, a ked mu hrozilo ze ho vyhodia z domu tak zhanal pracu a zobrali ho do nemocky za sanitara...tak dakujem ...toto by fakt mohli robit sestricky...

ja uz si tiez par tyzdnov pod brucho nevidim, ale snad zvladnem...zatial sa holim sama bez zrkadielka kazdy tyzden na poradnu, ale uz sa mi minule muz smial ze som si tam kusok zabudla 😅 (robil masaz hradze a pori tom kecl s Nelkou a oznamoval mi ako to tam dole vyzera 😅 )

ja sa skusim napriek vsetkemu sama, vezmem zrkadlo a bude...ja sa bojim ze ma muz poreze 😅

ozaj bola tu dnes alex?

katina2209
1. feb 2010

no a ako to mati zvladas so zrkadlom alebo po pamati 🙂 maminka blumka mati ja mam sedemrocneho mna cakaju este aj ulohy 😒 hovori sa male dieta male starosti vacsie dieta velke starosti no a hlavne pri jedle mi sedi hodinu a ked ho neskontrolujem tak zje tri lyzicky

martinaj
1. feb 2010

som to s tym sanitarom povedala muzovi 😀 😀 😀
tak, ze to by mu dal......

martinaj
1. feb 2010

zienky idem ja na dnes 😀 zacina nam panelak 🙂 a potom si hodim asi teply kupel.....

katina2209
1. feb 2010

no alex som necitala tak ani asi nie, zoska to mas dobreho manzela ze masas hradze ten moj sa ma boji uz dotknut ze aby sa matkovi nieco nestalo 🙂

matka331
1. feb 2010

kati ze sanitar ??ja by som sa asi tiez hambila 😲 😲 😲 ja sa holim sama som myslela ze to enbudem zvladat ale zvladam to v pohode.....moj mm ma tiez zilet fiuson a ja mam vlastnu ziletku tak sa s tym holiim a aje to uzastny strojcek....ale dnes som si kupila zilet venus neviete akyy jee???

katina2209
1. feb 2010

ja cakam kedy bude ordinacia mozno sa uz ani nedockam ked budem rodit 🙂 zacina tusim na buduci tyzden, len aby som tu nebola este posledna ale este aj matisek a alex ma tusim termin po mne

blumka
1. feb 2010

no kati, to ti verim...je to tak ako vravis, male deti male probleny, velke deti velke problemy...

zucana
1. feb 2010

no baby tu sa zasa papa???
pasomnice jedny....
no my sme okupali teda pod tecucou vodou este a pekne natreli olejcekom a vela papali a zaspinkali ...my spinkame este po kupeli dole....pri telke a potom ked sa zobudkame okolo 22.00 tak ideme hore a dnes veru pustime na spanie aj kolotoc...a takto to budeme kazdy vecer... 😉
inak take sladke tasticky s marhulovym lekvarom mozem nie?

vevoncek
1. feb 2010

maminnka ja som na to tiež tak do teraz som si to poriadne neuvedomovala že som tehotná a ako všetci otravujú telefonátmi tak si to začínam uvedomovať a asi najviac si to uvedomím keď uvidím malého už vonku

zoska
1. feb 2010

mati ja mam venus uz 2 roky, som spokojna 🙂

katina2209
1. feb 2010

no ja sa asi dnes este dokatujem musim mu povedat nech mi asistuje ale este nie je doma ked idem zajtra na tu poradnu minule tehotenstvo sa nebal ma holit a teraz je nejaky pokakany z toho

blumka
1. feb 2010

vevon...mna tiez vytaca otazka..este nic? 😠 sak ked daco bude vycapim to vsade, nie?
zuci, mozes

zoska
1. feb 2010

zuci mozes 😉 dovolujem ti 😀
a ty si tiez pasomnicila...si zabudla ako ti muzik nosil do postele kinder a banan rano? 😀 😀

zoska
1. feb 2010

no kati ta masaz...manzel sa boji tiez ale robi pokroky...ale tie komentare okolo toho 😀
napr.: to musis dvoma prstami nie jednym...a on: ale ja sa tam bojim druhy vopchat 😀
ja mu ze si to urobim sama ked sa boji a on: mozem sa pozerat? 😅 no koniec

zucana
1. feb 2010

tak pridavam sa aj ja nezvykle...tlacim ricotove tasticky s marhulovym lekvarom...svokra robila... 😝
inak som schudla na 66 kil ako som uz pisala a svokor ze jaks om odpuchla...po porode sa ma akoze humoristicky spytal ci tam mam este jedno....
inak muzik ide na fotbal...zima je jak v keli ale hraju vnutri ale snad neprechladne...
idem trochu oddychnut kym mala spi...bohvie co bude za noc 😉
olif u vas uz lepsie?
ta moja sa prekonava...snad to nezakriknem...

garonka
1. feb 2010

blumi mne až z blavy volali či ešte nič ? 😠 nervuje ma to takisto tie otazky kedy porodim a už i svokra volala či som furt doma 😝

zucana
1. feb 2010

jasne ze si pamatam 😅
aj teraz rano este nosi 😀

vevoncek
1. feb 2010

blumka dáme to rozhlásiť do rozhlasu alebo do jojky do správ aby sa to celý svet dozvedel ale keby mi potom ešte niekto volal asi by sa zo mňa stala vrahyňa 😀

ja sa holím sama ale muž ma kontroluje či som dobre a ja sa potom ešte skontrolujem v zrkadle pre istotu a mám tiež jednorázovky ale že by som bola spokojná sa povedať nedá

lolka
1. feb 2010

tak ja sa holim sama, muzik sa do toho velmi nehrnie a ani ho do toho netlacim. mam strojcek, tak sa snad nepodrezem aj ked si tam uz nevidim. no a kontrolujem v zrkadle....ale je to cele riadna fuska 😖
ale urcite lepsie, ako nejaky sanitar 😠
nasla som si v skrinke orieskove trubicky, mmnam
😝

zucana
1. feb 2010

mna oholili v nemocke.....

alex
1. feb 2010

Ahojte, zosi neboj ja som ešte 2v1 a dlho budem 🙂
Bola som dnes na poradni 1x v nemocnici, lekár pozrel, tak som zavretá, podľa ohmatania má malý 3000-3200gramov, ale potom ma poslal aj na UZV a podľa UZV som pekne 36+6 podľa veľkosti malého ako aj podľa mrchy a odhadovaná hmotnosť 2900 gramov. Aj na EKG ma poslal a zajtra mi budú brať krv, kvôli epidurálke. Tlak som mala ale vyšší 140/90, ale pripisujem to syndrómu bieleho plášťa, lebo doma mám tlak ideálny. No mám si merať každý deň a priniesť nabudúce.

blumka
1. feb 2010

najlepsie ze som na facebooku, kazdy vidi ze som online, cize nemozem este rodit a pride mi sukromna sprava este nic? jezismarja...sak keby zu daco bolo tak to uz na tom FB davno je, nie?...alebo si myslia ze budu mat moj porod v priamom prenose na fb? 😉

lolka
1. feb 2010

garonka, mne pred chvilou volal kamos, ze ako som dnes dopadla v poradni a ci si ma tam nenechali 😅 😅
takze presne viem o com pises 😅

suzon78
1. feb 2010

zosi mne to tiež manžel robil cca týždeň a tiež mal také komentáre 😀 ale skôr bol z toho chudák vyklepaný, nešlo mu to moc, potom sme si naštudovali správnu techniku na nete a paráda, lenže museli sme prestať, lebo mi začalo svrbenie, myslela som si, že to bolo po palpačnom vyšetrení, vždy tak 2 dni po ňom, mám problémy, ale teraz mi to trvá už týždeň, čakám na výsledky kultivácie, tak som zvedavá...ale asi tú masáž vynechám, nechcem už riskovať infekciu tesne pred termínom...i keď hygienu sme vždy na 100% dodržiavali

matka331
1. feb 2010

zosi tak dufam ze budem aj ja spokojnaa.....baby vy ste si akee kupovali vlozky doporodnice???ja som nekupovala v zdrav.potrebach ale v 101 drogerie mi poradili take velke znacky kotex take cierne balenie majuu poznate ???dobree??

garonka
1. feb 2010

lolka mne budu drnčať všetky tri mobily ktore mam v piatok po poradni no som tak veľmi zvedava 😠

alex super spravičky a taky tlak mam i ja 😉

zoska
1. feb 2010

vitaj alex 🙂

suzon ja som sa tiez bala nejakej infekcie...manzel si musel 2krat ist ruky umyt 😀 ale klop, klop, zatial o.k., ale musim povedat ze prijemne to moc nieje, ako u gynekologa 😅

garonka
1. feb 2010

matka ja mam len tie prťave Hartman ale z pôrodky budem bombardovať draheho aby kupil normalne a veľke 🙂

katina2209
1. feb 2010

zoska 😀 no mojmu by sa tiez istotne pacilo keby som si masirovala sama no nemasirovala som ani pri prvom a ked som sa pytala na to masirovanie dokiho tak mi povedal,ze nastrihu sa aj tak nevyhnem takze zbytocne by som masirovala ked viem ze ma urcite nastrihne

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre