Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

suzon78
2. feb 2010

blumi 😀

garonka
2. feb 2010

blumi ja som včera pri panelaku zaspala akonahle sa objavila madam Studenkova 😀

blumka
2. feb 2010

gari,mooozes..hlavne teraz ked Tete uz spi, lebo by mi to zjedla ona... 😅 ona len masko a suncu by jedla a minule som jej len tak dala okostovat slaninku a sa oblizovala a kricala "ece jaaaz" 😀

vevoncek
2. feb 2010

baby tak som sa osprchovala nepomohlo mi to zatiaľ muž išiel po auto ešte asi chvíľu počkáme ja si pocvičím s epinom a ak by to bolo stále rovnaké tak pôjdeme do nemocky ak by to bol len planý poplach tak vám potom ešte napíšem ak nie tak sa pokúsim po pôrode napísať inak zapisujem si kontrakcie a sú každým 5 minút ale sa mi to zdá byť nejako zhurta myslela som že to bude každých 15 potom každých 10 každých 5 ... ale ja ich už mám asi hodinu tak približne každých 5 tak neviem som z toho zmetená neviem či to je už ono alebo nie

blumka
2. feb 2010

vevon a sprcha teda nepomohla? a silneju ci su stale rovnako bolestive? drz sa...mozno to uz prislo 😉

garonka
2. feb 2010

blumi ona bude len mäskova čoooo?
no sa dohodneme pekne vyzeraj z okna či ide okolo vas vodarenske auto a ak hej babovku pekne zabaľ a pošli 😀 😀 😀 😀 😀
a zajtra ti pošlem kilo šunky, slaninky a domace klobasky 😀
vymena tovar za tovar 😅

suzon78
2. feb 2010

vevon držím palčeky 😉

alex
2. feb 2010

no ja som dopapala gulášik práve.

vevon, juuuj, to už bude iste ono. Teším sa, že ďalšie februárčatko sa pýta na svet 😵 Držím palce a nech to ide hladko, čo najmenej bolesti!

garonka
2. feb 2010

vevon možno to na teba pomaly prichadza, držkam palčoky 😉

blumka
2. feb 2010

garon, dohodnute 😀 😀 terezka este aj v palacinke so slahackou hlada maso 🙄 😅

garonka
2. feb 2010

blumi 😀 😀 😀 😀

katina2209
2. feb 2010

suzon asi pri porode ako som tlacila ale operovali mi to az 5 rokov po porode ale chirurg mi povedal,ze sa mi to muselo stat pri porode a ze pri druhom mi to moze prasknut to ma nepotesil 😒

selyma
2. feb 2010

babky, dnes mam trocha smutny den. Zjedla som z gulasa nechtiac feferonku a ma to stipalo. Ked si teraz pomyslim, ako moju malu v bruchu boli brusko a mozno aj place, lebo to ju tiez stipe ☹

zucana
2. feb 2010

tak ale ked potom ja mam stale v tom prse nieco...
a ked neboli odsavacky tak co....mne podla mna odsavacka bradavky znicila lebo som mala take krvave....
inak asi bude rusna noc...mala cely den spava len po hodine a stale chce byt na prse alebo na rukach....
a vymenila som puder za sebamed....ten krem na zapareniny....

katina2209
2. feb 2010

ale nie selyma jej sa tam to stiplave nedostane to placenta filtruje neboj

alex
2. feb 2010

selyma, určite ju to neštípka, však ona to jedlo necíti, ona si berie len živiny z teba. Teda ja si to aspoň tak myslím 😅

blumka
2. feb 2010

zuci, ked sa mala napije a uz nie je hladna tak neries..v prsniku stale nieco ostava...ak sa bojis zapalu tak to odstriekaj alebo odsaj odsavackou, ale zas si mozes navodit preplnene prsia, lebo budu reagovat aj na Viki aj na odsavanie..cize vacsi dopyt vacsia ponuka a preplnene prsia tiez nie su vyhra, lebo sa babu moze zle prisavat...

zucana
2. feb 2010

ja necitim ze su preplnene....
praveze ona ked zacina tak saje tak silno a potom ked uz ma roztahane tak jej to ide same a to ju podla mna nejak nebavi potom uz...som z toho jelen...ale nechcela by som odsavacku...zvladnem to aj bez nej nie?ked ma prsia nebolia...alebo?

suzon78
2. feb 2010

fúha kati, tak to čaká asi aj mňa, už, ako som sa narodila som mala problém s pupkom, stále mi vyskakoval von. Teraz ho mám taký natiahnutý, že je skoro priesvitný 😕
držím ti palčeky, aby si nemala problémiky a aby bruško vydržako!

supi
2. feb 2010

Ahojte 🙂
vevooooon ideeees to je urcite ono 😵 drz sa!!!

jani tak to sa asi stretneme ja idem v utorok na prijem 😉

suzon78
2. feb 2010

trošku sa bojím pôrodu, manželova kolegyňa teraz rodila a že už nevkádala, tak jej museli nakoniec robiť CR, ale ako zistím, že už nevládzem a nevytlačím a či nie som len cintlavka...

andrea2603
2. feb 2010

tu sa niekto chystá rodiť? Drž sa, Vevoncek 🙂

blumka
2. feb 2010

zuci, tak to ma byt..nemaju byt preplnene. a mliecko sa tvori hlavne pocas sania..takze ked viki zacne sat tak sa to spusta preto taha silnejsie...
odsavacka je fajn, ked mas vela mlieka, ked treba trosku dat prec aby sa babo lepsie prisalo, alebo ked si chces urobit zasoby napr. alebo ked potrebujes zvysit produkciu...ale nemusis po kazdom kojeni odsavat...ak je viki spokojna tak ma to co potrebuje aj bez odsavania

andrea2603
2. feb 2010

suzon, aj ja sa bojím, a tiež som už ku koncu nevládala. Ale ked trafíš dobrý personál, tak oni pomáhajú, povzbudia, poradia .... a nakoniec vytlačíš 😉

selyma
2. feb 2010

vevon, aj ja sa pripajam, drzim palce

selyma
2. feb 2010

babky, dakujem, trocha ma to ukludnilo

suzon78
2. feb 2010

jój adi, kiež by to tak dopadlo 😔 , budem rodiť tam kde tá jeho kolegyňa, zase na druhej strane aj dobre, že sú opatrní, lebo, keny aj dlho nechali asi trápiť, mohli by nastať komplikácie...no len veroť, že všetko bude dobré

zucana
2. feb 2010

ked ja neviem blumi...ci jej staci...ona sa posledne len tak prisaje a zaspi...dam ju do kosa a po pol hodke hodke sa zobudi a stale dokola...teda oddnes poobedia co som jej nedala mast ale iba puder...tak neviem ci to je tym...teraz vecer som jej dala mast seba -med na vyskusanie...mate s tym skusenosti?

matesl
2. feb 2010

aj ja som ttuuuu, len som este obrabala farmu na faceboooku a pisala si s jednou kamoskou, tiez tehu ale o mesiac po mne 😀

tu snad vsetci rodia 😅

ja by som si dala babofkuuuuu;)

Kati, zavel a ideme, ja zatial dieta nemam mozem kedykolvek okrem zajtra rana este odovzdavam projekt jeden, riesila som jednu cukraren 😀 😀 😀 ale na racianskej

katina2209
2. feb 2010

suzon aj ja ti drzkam palceky nech sa ti to nestane ja mam normalne chirurgicky operovane tak mam pod pupkom jazvu a dost ma teraz pobolieva ked sa to tak natiahlo suzi a odkial si ja mam kolegynku kusok od ziaru myslim ze sa to vola Lovcica-Trubin poznas to tam?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre