Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
4. feb 2010

ranko baby, i ked vas tu asi vela niet... ☹ ja mam dnes volno, jedine ze dam poobede zdravotnu prechadzku...

jani, umy si ich pre istotu...

co ste preberali mena... no, ked zapisu esmeraldu a sandokana, tak preco nie simone... hm...
my sme okrem Viliama mali vybrateho este Gabriela, ale Vilko zvitazil, tak mozno druhy syn... ale dcera by bola iste Katuska... 🙂

myslim, ze v petrzke nic nedavaju, ako ste pisali, veeeeeeeeeeeeeelke sidlisko a vela mladych rodin... ale sak pockam, ci nieco alex vyzisti, ona je taka schopna... ved i ta nasa tabulka je supis... 😉

garonka
4. feb 2010

dobre ranko
ja som z akože poradne doma moja doktorka ježibaba zas neprišla kurnik šopa a to mi treba vysledky na zajtra do nemocky zabila by som juuuuuu 😠 😠 😠
tak sa tam musím trepať rano o siedmej vezmem vysledky niečo načmara do tehu knižky a hajde do nemocky na CTG a prietoky a mam takeho tušaka, že ma primar tam necha ah jaj ☹

lenica81
4. feb 2010

garon, fasa, uz zasa ta vysachovala ta doc... ja mam ist zajtra na prietoky, ale najprv mam zavolat... takze ani neviem, ci vobec pojdem, ale vstat budem musiet tak ci tak...
si ta tam nechaju na vikend... 😖

garonka
4. feb 2010

leni no neviem ale mam taky ciťak že asi ostanem alebo možno nie zaleží od vysledkov a môjho pekelneho tlaku 🙄
ale aj dobre dve poradne za jeden deň už sa radšej smejem lebo dvihnem si tlak

matesl
4. feb 2010

bre ranko 😉

ano jani, staujeme sa, ved len na paar dni 😀 a po poradni dojdi za nami do cukrosky 😵

garon, nenechaju si ta, bud pokojna a este ta nechaju vikendovat 😉

garonka
4. feb 2010

mates dobre ranko no dufam, že ma pustí domov lebo víkendovať v nemocke by som taaaak nechcela 😕
dneska mate stretko v cukroške? ja počasie vam vyšlo 😵 😵 😵

matesl
4. feb 2010

neboj, ved aj tak by tam nic s tebou nerobili, tak naco by si tam ostala 😉

anooo dneeesss a ake pocko mas na mysli? neviem ako je u vas ale tu je mlha 🙄

garonka
4. feb 2010

čoooooooo u vas v Blave tak škaredo? 😀 my tu v KE mame krasne jarne počko, slnečno a aj otepľuje sa 🙂
hm taka paradna prechadzka s kočíkom by bola fajn 😵

lenica81
4. feb 2010

mates, a teda poriadna hmla... 😖

inak balim vecicky pre maleho na cestu z porodky... skoro co... mam tam body, dupky, taky bavlneny kabatik, ponozky, ciapocku bavlnenu a este jednu na to fleecovu a rukavicky fleecove... a navrch taky hunaty overalik... staci to, ak ho potom este prikryjem dekou a zapnem nanoznik do autosedacky... prisla som na to, ze este musim kupit taky overal ako fusak do sedacky, lebo tento je len taky tensi a na tu chvilku co prejdeme do auta je to asi v poho, ale nie na nejake lietanie po vonku... len ci to vyuzijem... 😖

garon, medituj... 😀

garonka
4. feb 2010

leni i ja som zbalila veci pre maleho z pôrodky aby drahy nedajbože nedoniesol somariny ale sranda veci zbalene ako pre dve male bejby 😀

lenica81
4. feb 2010

hadam mu nechystas nejake prekvapko... 😀 inak, ako nakoniec, ste sa pomerili, ci okolo seba este stale chodite... ja ked moj muz vola, ze co ma este kupit, tak mu hovorim a pise si... lebo by tiez zabudol... ale uz si pisem aj ja, bo demencia nastupuje... 😒 hadam mi mozog uplne nevypadne pocas MD... 😅

moj maly dnes tancuje jak na lets dance... a vcera bol taky kludny, ze som ho budit musela, lebo som mala pocit, ze sa daco deje... 😔

matesl
4. feb 2010

garon tak doteraz ste tam mali kalamity, tak nech aj my si uzijeme zleho pocka ;)

matesl
4. feb 2010

leni, ja mam asi to iste pripravene ;)
nekupuj dopredu, ved 2 tyzdne budeme doma...a potom uz mozno bude jar, nevyuzijes...a ked bude treba radsej dokupis, myslim ze to nebude problem potom na chvilu vybehnut nieco take kupit...isto v raci v tom novom take maju...ja uz nejdem teraz kupovat, ked neviem aky bude velky a ci to este bude treba 😉

garonka
4. feb 2010

leni sam prišiel z obyvačky ku mne a začal sa líškať, že sa nechce hadať kvôli somarine ale potom mi trepne že som ale tvrdohlava ako baran 😎
no sa rozpravame ja nemam rada v byte ticho 😅

garonka
4. feb 2010

mates a čo maš pre maleho fusak či overal? ja mam fusak ale taku teplu supravičku na vrch bodynka nemam lebo neviem aky dlhy bude 🙂 tak mamina kupi aj preperie lebo ak by to mal kupiť drahy to by sme dopadli 😅

katina2209
4. feb 2010

ahojky babenky ako ste sa vyspali garonka ty sa nerozculuj len bud pekne v klude aby si mala dobry tlak a bola cez vikend doma, matisek ja idem teraz za chvilkú na den otvorenych dveri do skoly nechce sa mi no slubila som malemu ze ho pridem pozriet na hodinu vsak som vstavala o pol desiatej no hroza a to keby ma telefon nezobudil neviem neviem ja uz mam tiez pripravene do nemocky vecicky,tiez neviem co by moj muz pobalil ...
ja mam tiez taky overalik do sedacky tak hadam to bude stacit a este aj decku vezmem 🙂

garonka
4. feb 2010

kati snažím sa nebyť v strese a nenamyšľať si zle veci 😉
juj mate niektora RTL?teraz davaju taky serial Moje dieťa ako kupu babätka, z pôrodnice tfuj tfuj na ne ake su rozkošne 😵 😵 😵

lenica81
4. feb 2010

no... ja rtl nemam... uz v podstate to upc nema skoro ziaden nemecky program... ohlupnem este aj z nemciny... 😠 a pocuvat rakusakov, to trha usi... 😅

matesl
4. feb 2010

garon,

fusak mam taky este po sesterke, ale to az do kocika ked tak.
do porodky mam klasika bodycko, dupky, potom mam pre neho taku teplakovu supravicku, mozno len vrch z toho pouzijem, a na to taky teplejsi overalik, deka...no a jasan ponozky ciapka rukavicky...ved oni pojdu rovno do auta...myslim, ze to musi stacit, ked tak drahy vykuri auto a nacuva rovno pred vstup 😀

kati aj ja som vstala z na zvonenie telefonu ;)
ja pojdem zas na chvilu do prace asi vas nebudem stihat citat, ale IP pozriem ci sa baby ozvali
a na 15:30 som tam jak na koni 😉

lenica81
4. feb 2010

garon, ze jak baran... 😀 my ked sa povadime na somarine, tak mi to o chvilu pride straaaaaaaaasne smiesne a zacnem sa popod fuz uchechtavat... ale ked vidim, ze je to vazne a ze jeho to zobralo, tak ho obijmem... lubim ho... 😔

martinaj
4. feb 2010

ahojte 🙂
tak ja sa hlasim po poradni..... mam v moci bielkoviny, mala som aj vysoky tlak, na opakovane meranie mi klesol. mam si ho 3xdenne merat a ked co i len raz vybehne hore, musim ist na prijem do nemocky.... aj my to do spravy napisali.... inak som otvorena na prst a vak blan je hmatatelny.... inak my je dost po psychickej stranke zle....
pohadala som sa s muzom ☹ neviem co to donho vbehlo ale vynadal mi, ze on tam so mnou chodit nebude, aby tak 2,5hod. cakal, ze to teda nie.... potom povedal, ze mam rodit na termin, ze on musi pracovat.... a tak nejako po mne zacal ziapat... som len kukalal, nic zle som nepovedala.... odviezol ma domov a isiel do prace.... som si hodku poplakala ☹
vevon gratulujem k babu 😵 😵 😵
matesl ja s malou urcite pridem 🙂

garonka
4. feb 2010

leni to bolo dobre 😀 keď my sa pohadame že ja sa neviem smiať a tvrdohlaví sme obaja ale ja najviac 😅

martinaj
4. feb 2010

garonka ja to zvyknem pozeravat 🙂 hlavne tie porody 😀

garonka
4. feb 2010

marti neplačkaj zvyši sa ti tlak moja, bože to nemôžme mať všetky tehule idealny tlak? i ja sa snim morim od začiatku kristepane 😠
pozri chlapi su občas ako radšej ich nemenujem môj naposledy so mnou v nemocke čakal takisto tak dlho ale na lavičke doslova spal každý na neho kukal mne to bolo trapne, tak som ho vyhnala do auta ak a tam si podriemal dve hodinky, keby oni boli tehotní to by som im priala 😕

kašli na mm, chvíľu si odychni a po obede šup na stretko s bruškami do cukrošky 😵

garonka
4. feb 2010

marti ja to mam teraz zapnute a v Nemecku normalne praktizuju aj pôrod do vody fúha a všetko mi tam pripada take ine ako tu aj lekari su viac priateľsky 🙂

martinaj
4. feb 2010

garon presne.... inak ja by som im tehotenstvo priala.... mm by stacilo jednu noc len s tymi bolestami tam dole, asi by zdochol....
no v tom nemecku su vsetci taky priatelskejsi... aj personal a mozes si vybrat porod aky len chces.....

martinaj
4. feb 2010

baby a kto vsetko ide do cukrosky? 😎

matesl
4. feb 2010

martinaj,

no chlapi obcas vybuchnu...ale myslim, ze ho to potom aj mrzelo, ale ani mopj nevie prist a povedat prepac...ja tiez radsej chodim sama do poradne, bo ked vidim aky je nervny v cakarni...ze nech zaklopem, nech sa ozvem lekarovi, ze uz som tam...a tak..no ale ved tam nie som sama, aj ja musim cakat a oni to nepochopia, lebo nas to tesi s tymi pupkami na tych tvrdych stolickach...ehmmmm 😖
ved pokecame, prides na ine myslienky

martinaj
4. feb 2010

inak som si dnes zaplatila epi.... baby to uz stoji 106 ecok.... pekne to islo hore od noveho roku.... 😠

lenica81
4. feb 2010

martinaj, moj muz so mnou na poradnu nechodil, iba na utz a tie boli po pracovnej dobe, tak ho to tak nestegrovalo... a ked videl, ako to tam chodi, tak bol urcite rad, ze nemusi chodit, i ked u mojho doc maju stolicky makke, take kresielka, takze sa tam da riadne vyvalit, ale v nemocke, to je ina kava...

a ta epi, no co ti poviem, palka riadna...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre