Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
9. feb 2010

jani jo lebo nakopem do kufra jak sestričky tak lekarov ak by ma mali tak trapiť, lebo ani ty sa neotvaraš nie? i krčok maš uzatvoreny jak ja, tak to sme ako slonice ktore nosia babo dva roky 😀 😀 😀

teuska
9. feb 2010

andrejka 😀

baby od kedy je uz ryba, aj ja by som chcela vodnarika

garonka
9. feb 2010

teus do 19.2 je vraj vodnarik 🙂

martinaj
9. feb 2010

no kasa sa chladi 😝
ja chcem tiez vodnara 😉

lucia411
9. feb 2010

Baby chcela som sa opytat, mala sa hybe pomenej citim ju len sem-tam ked ju postucham 🙂 a uvolnuje sa mi uz zatka, znamena to ze uz cochvila pride porod?lebo moj doktorko ma vobec teraz uz z dola nepozeral a bola to aj moja posledna navsteva unho.....vopred dakujem za rady

martinaj
9. feb 2010

jj luci uz sa ti to blizi 🙂

katina2209
9. feb 2010

No muzik chcel rybicku tak mu to nevyjde bude to vodnarik, garonka vsak si slubovala ze ides so mnou ja som minuly tyzden mala este krcok zatvoreny a tento tyzden hup na 3 cm otvoreny nejako to rychlo pokrocilo 🙂
Mne sa k zatke nevyjadril len povedal,ze je tam uz vsetko pripravene na porod

katina2209
9. feb 2010

Baby a ja nemam kupenu vlozku pre novorodenca do vajicka musim niekde kupit,lebo co sme mali vajicko sedacku tak sa nam ta vlozka niekde stratila a nevieme ju nikde najst maju inak na internetovom obchode
http://www.maderna.sk/autosedacky/doplnky-k-aut... sidlo maju v kosiciach neviete kolko to trva kym by som to objednala cez internet v BA to nikde neviem najst mozno garonka to je taky agent FBI 🙂

teuska
9. feb 2010

luci aj mne sa maly hybe dost menej, tiez ho hladkam a rozpravam sa s nim, vtedy odpoveda a vzdy ma nastastie ukludni
Baby mne vybehla taka kyselina az mi vosli slzy do oci 😒

garonka
9. feb 2010

kati to čo ti treba? do tej autosedačky? kukam, že emitex ale fusak?

katina2209
9. feb 2010

garonka vypln do autosedacky taky podhlavnik pre novorodenca aby sa mu nenatriasala hlavicka v aute ked pridu pre mna 🙂

lucia411
9. feb 2010

uff, takze uz to moze prist kedykolvek???pani velmi sa tesim a zaroven bojim......a dakujem 🙂

katina2209
9. feb 2010

Výplň autosedačky - redukcia Emitex je tam cena 6,42 na tej stranke garonka nasla si to?
🙂

teuska
9. feb 2010

kati ja nic take nemam, my mame len autosedacku, ale nie to vajicko. To treba tu vlozku do kazdej autosedacky?

maminnka
9. feb 2010

Alex, hmm, ako to, ze mame rovnaky temrin a ty tam uz mas 39. tt? Fakt zaujimavo ten kon pocita. Tebe sa uz nechce cakat a ja by som brala temin okolo 20.2. Tak to ma asi nepockas :(

garonka
9. feb 2010
martinaj
9. feb 2010

ja mam do autosedacky emitexovy fusak, tak mi vypln netreba 🙂 a potom ked bude teplejsie uz bude maly vacsi 🙂
no ja som sa napratala kasou a ledva sa hybem 😀 😝

garonka
9. feb 2010

kati keby tu bola zoska ona objednavala fusak emitex z maderny odtiaľ z KE myslím a neviem za ako dlho jej to prišlo, ale kukam že pri tej vložke do autosedačky píšu dostupnosť do 15dni tak ak by si objednala tak by ti to prišlo včas
alebo ti to pôjdem kupiť ja a pošlem balíkom?

teuska
9. feb 2010

emitexovy fusak mam aj ja, to staci?

garonka
9. feb 2010

teus aky maš taky ako ja? mam ho v albume s myšiakom 😅

teuska
9. feb 2010

teda nie fusak ale zavinovacku
http://www.maderna.sk/emitex/zavinovacky-fusaky...
ale podla mna nie je letna ale zimna

garonka
9. feb 2010

teus taky mam aj ale zimnu verziu a uplne stačí babo sa da fajne do toho zašuľať 😀
navrch na bodynko ešte nahodíme niečo teple a môže ísť do fusačika 😵

teuska
9. feb 2010

no ja mam ten zeleny, ale aj ta vanilkova je krasna farba

martinaj
9. feb 2010

ano staci 🙂 ak je to ten do autosedacky 🙂

garonka
9. feb 2010

teus a ja som chcela bežovy a nemali 😠

martinaj
9. feb 2010

aj ja mam taky zimny 🙂 podla mna to uplne staci 🙂 mam to odskusane 😀

teuska
9. feb 2010

to som rada, ze staci. My sme malu vozili este pred 9 rokmi len v takej taske z kocika na zadnom sedadle, ked si to teraz spatne predstavim je mi z toho zle, najma po tej reklame co chodila v telke 😝

Garon ale ta vanilkova je fakt pekna, my mame v takej farbe fusak

martinaj
9. feb 2010

ja mam tmavozeleno- biely 🙂

maminnka
9. feb 2010

Jani, este dva dni???? uuuuuuffffffff, moja, tak mi je to luto... keby ta apson domov pustili, aby si sa mala ako odreagovat :( prirodzenost je prirodzena, ked ide prirodzene a nie ked to proste nefunguje :(

Blumka, blahozelame ku krasne Julianke 🙂

katina2209
9. feb 2010

garonka ano to je presne to co si poslala taky tmavomodry no prave ze do 15 dni je neskoro ked pojdeme s porodky domov tak by to mal mat uz v sedacke inak keby si bola taka laskava a kupila v KE tak by som ti poslala na ucet peniazky aj s postovnym a dala by som ti adresu keby to mali 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre