Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
9. feb 2010

alex keby nemal 1,92 cm tak ho vezmem do naručia 😀 😀 😀

maminnka
9. feb 2010

ja zasa zvazujem posledne dni, co keby mi ta voda odtiekla v robote alebo niekde u klienta (uz chodim minimalne, ale dnes som bola na jednom rokovani mimo office), alebo v obchode, ze by to bol pekny trapas... intimka by to nezachranila a nosit velku vlozku sa mi kvoli tomu ozaj nechce...

alex
9. feb 2010

maminnka ja som včera po Auparku chodila a tiež som na to myslela, že by to bol pekný trapas, keby mi tam voda praskla.

garon, no tak v tomto prípade máš odpustené, ale teda milšia musíš byť na neho 😉 😀

garonka
9. feb 2010

alex 😵 😵 😵 😵

baby a to voda môže prasknuť kedykoľvek? i kebyže som zavreta, a zatka neodišla? 😕

granado
9. feb 2010

garonka a to ešte uvidíš tie hormony po pôrode to bude zábava 😉 😀

alex
9. feb 2010

garon netuším...

garonka
9. feb 2010

joj lebo ja sa neustale sledujem bože

granado ta to budu tie hormony trepať jedna radosť 😀 ale mamina ma uzemní raz dva ta svojho zaťušika zbožňuje pred ňou nemôžem na neho ani zvyšiť hlas 😀

granado
9. feb 2010

no asi ano, v tomto som aj ja nováčik. Pri malom my ju praskol na sále takže netuším

alex
9. feb 2010

garon aj moja mama môjho mužíka zbožňuje.

granado
9. feb 2010

tak teda zvýšiš hlas na ňu keď si ho bude zastávať 😉 😀

alex
9. feb 2010

ale ja by som bola radšej, keby mi odišla voda a išla by som do porodky, ako keby mi ju mali tam prepichovať.

granado
9. feb 2010

to vieš ale keď máš porod rozbehnutý a voda nič . Neboj to urobilo iba lup a pooooootom to už išlo strašne rýchlo.

garonka
9. feb 2010

granado vtedy moja mama sa tak vie uraziť že až

katina2209
9. feb 2010

Baby ja mam inu zravku to som zjedla chlieb s lososovou natierkou, potom chlieb s pecenovym syrom a teraz som s muzom urobila francuzke tusim si idem dat 🙂 len ta nadcha by mi mohla prejst som ju chytila od maleho ale teplotu chvalabohu nemam 🙂

granado
9. feb 2010

ste tu?Alebo kukáte toho debilného kita? Ako na taku hovadinu prišli? Idem ja radšej do vane

granado
9. feb 2010

nadchu mám aj ja a z toho uplne červený nos. Ja si idem dať ešte asi polievku alebo radšej vaňu? 😒

alex
9. feb 2010

ja by som tiež niečo zobala, ale to by som nemohla byť lenivá a muselo by sa mi chcieť si ísť niečo urobiť.

Ja pozerám ordináciu.

garonka
9. feb 2010

granado ja som tu len som presedlala na draheho notebook on vzal môj a taky šmejd teraz mam normalne ho vyhodím von oknom 😠

nezabudni obuvak 😀 😀 😀 😀

katina2209
9. feb 2010

Maminka keby ti praskla voda to ti vlozka nezachrani moja svagrina mala dve vlozky a cele nohavice mokre 🙂 to tak aj liter z teba moze naraz vytiect 🙂 mne tiez pri prvom prepichli vodu vsak to nejako prezijeme 🙂

katina2209
9. feb 2010

Aj ja ordinaciu ja mam strasne rada Janka Kronera 🙂

garonka
9. feb 2010

v ordinacii hra Bajzova? to akože ona nebude hrať v panelaku?

granado
9. feb 2010

dala som prednosť polievke pred vaňou

granado
9. feb 2010

nie v panelaku konči

garonka
9. feb 2010

granado a vaňa nebude? volaj draheho nech ti do nej pomôže ja do sprchy nevojdem vôbec dvere mame jedny naschval dolu inač si poškriabem bruško 😅

granado
9. feb 2010

teraz ma ten moj naplašil, že aby som rýchlejšie porodila, no ja sa obávam že tata ju vyplašil a nebude sa jej chcieť tak rýchlo. Ale idem aj do tej vane ale teraz musim tochu tu polievku vytraviť, lebo sa utopím. 😠

katina2209
9. feb 2010

Garon vsak aj ja si idem dat za chvilku horucu sprchu ja len taku lubim no musim sa napasovat do vane a potom neviem vstat musim zavolat muzika nech si pride vytiahnut velrybku wilyho 🙂 🙂

alex
9. feb 2010

no idem teda aj ja do sprchy, dám si takú fajnú horúcu, nech malého vydúrim trošku 😀

katina2209
9. feb 2010

Granado aj teba boli cely nosohltan dufam,ze ked budem rodit budem moct dychat 🙂 dnes inak hovorila anesteziologicka ze pichli jednej druhorodicke epidural 9,15 a 9.35 uz mala odrodene 🙂 A kde je dnes Matesl kde sa flaka?

maminnka
9. feb 2010

Kati, mne tiez vodu pustili az na sale, ale pamatam si veru, ze jej bolo dost...

Alex, ved to nijako neboli, to mas v podstate jedno, kde ta voda odide, takto to aspon nebude v Auparku. Dnes ma to tam tiez napadlo 😀

Garon, ani ja netusim, ci moze odist, aj ked mas zatku...

granado
9. feb 2010

ja mám iba neskutočnu nadchu, tolko hajzláka som už minula že až. čo sa týka epi. aj mne to potom trvalo iba chvilinku a hlavne to vobec nebolelo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre