Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matesl
20. feb 2010

supi, termin mam tak okolo 23.2. ale uz je maly dost velky myslim, uz aj viac puchnem a aj tlak skocil na 140/90 a dr ma sluzbu v pondelok 22.2. takze sa mam dojst ukazat a ak prednosta schvali, nemusime cakat...trosku by sme tomu pomohli... 😅

katina2209
20. feb 2010

ja som sa celkom tiez dobre vyspala Lele vsetko naj 🙂 asi 6 hodin dokopy, vcera bola u nas doktorka tak maly ma hnisavy pupcek mame vytierat liehom a potom framykoinovy zasyp ach jaj dufam,ze mu to prejde ☹ a balit aspon mesiac nasiroko,ale ze nemusi to byt nonstop na noc nebalime a kupili mi vcera dennik nasho dietatka tak idem zapisovat co nove 🙂
A Matesl ty si mas moj datum co som chcela ja rodit ale aj nam vysiel krasny datum teda Matko si vybral 😉

katina2209
20. feb 2010

matesl matka z kaviarne 🙂

blumka
20. feb 2010

ahojte...
my sme mali asi najlepsiu noc doteraz..mala spala od jednej do druhej a potom od tretej do siedmej rana a teraz jasne ze uz zasa spi...tak snad sa to uz upravi...aj ked ako to poznam, vzdy ked sa z niecim pochvalim tak sa to nanovo pototo

zosi, neodsavaj..a ked len tak len aby sa ti stratil pocit plnych prs..ak budes kojit a potom este odsavat davas signal ze chces viac mlieka.. a to tiez nie je dobre. ja mam momentalne tolko v jednom prsniku ze sa mi nan mala nevie prisat a to je pritom ten prsnik, ktory terezka odmietala lebo v nom bolo menej mlieka...no mam dve deti a uz teraz vidim ze kazde je ine 😅

sysa282
20. feb 2010

mmaarrttiinnaa tak dufam ze sa tam stretneme

matesl
20. feb 2010

babulky có ste rodili teraz na kramaroch, je tam zima ci teplo na izbach...ci si mam zbalit nejake zimne doplnky ci len letne, pocula som ze na chodbach prefukuje....

matesl
20. feb 2010

blumi, jak si ty pamatas ze ktory Tete nechcela....to je pamat. tak si sa trosku konecne vyspala...

kati 😵 😵 😵

blumka
20. feb 2010

matesl, to si zapamatas, ked mas jeden vacsi a druhy mensi, lebo jeden je viac vycucany a druhy menej 😀 😀
a inak Julinku zacinam volat pyrana..este zuby nema a hryzie jaaaaaaaaaaaj 😅

laxity
20. feb 2010

dobré ránko

matesl...veľmi rada, ak budem vedieť poradiť. Chodila som do Pk na súkromnú kurz, taký celkom rýchly, tri stredy po 1,5h. Ako prikladať, ako sa vyhnúť flaške....pozerali sme videá...mne sa to páčilo a nebolo to drahé 22 Eur celý kurz

no inak to ma tiež napadlo, že čo si zabalím pre seba, bo mám iba nočné košele a jedno pyžamo celé...si berieš aj niečo iné?

katina2209
20. feb 2010

blumi aj my mame malu pyranu v muzskom rode Marko takto nekusal kym si roztaha tak vidim vsetkych svatych 🙂

selyma
20. feb 2010

Ahojte babky. Tak som stale tu. Martinaj drzim palecky, nech sa to podari cim skor (tisko zavidim)

Noc bola otrasna, zaspala som az po jednej. Ale som vyspata. Brusko tvrdne, ako vzdy, mala kopka, ako vzdy.TAkze vsetko OK

selyma
20. feb 2010

Inak, babo by som veeelmi chcela, ale tie starosti okolo toho ani velmi nie, myslim s kojenim a tak. Nemoze byt nieco v zivote jednoduchsie? Ach jaj

matka331
20. feb 2010

ahojte baby...olif ja som mala hadicku pod tym rezom cez ktoru mi vytlacali krv ..ja mam celkom peknu jazvu ani ju poriadne nevidno kedze nemam zasivane mam tam len taku tenucku ciarku .....tie pliesky su fakta si dobree ,lepsie nez stehy....baby mne sa zda byt vsetko take divne od kedy som doma z nemocky,,,,aj medzi mnou aj priatelom je to take inee ja neviem neaka som precitlivenaa stale mi je do placu ...neviem ci su to len hormony ci???ako sa prejavuje poporodna depresia ??dufam ze to neni to ....

lante
20. feb 2010

Ahojte babule, Martinaj už má Šimonka. Narodila sa okolo 10-tej s mierami 3540g a 52cm.

mmaarrttiinnaa
20. feb 2010

martinaj tak blahozelam a zavidim 🙂

zucana
20. feb 2010

CAFTE BABY.tak my sme mali celkom dobru noc az na to rano...malej princeznej sa prestava na mne pacit...co je aj dobre ale o pol siedmej jedla a potom bola taka zobudena ze len sa mrvila a tancovala ako to ona vie a nechcela na mne grgnut ani stravit mliecko co vela vypila (som bola rada) takze mi to vsetko vygrckala na mna...potom o osmej zaspala vedla mna...
idem sa konecne prezliect a trochu poriadit...vecer mame hosti...jeden parik s 3rocnym chlapcekom tak snad bude vsetko oki..vraj su zdravi 😅

lante
20. feb 2010

ehm..."narodil sa" od samej radosti píšem ako Tatár 😀

matesl
20. feb 2010

baby, sms od Matky: 😵

ahojte, volam sa Simonko, narodil som sa 20.2.2010 o 10.10 s mierami 3540g a 52 cm. velmi sa podobam na svoju sestricku 🙂

blahozelaaam 😵

zucana
20. feb 2010

gratulujem martinaj 🙂 krasny datum 😉
inak dala som nove foto 😀

matka331
20. feb 2010

aj ja gratulujemk simonkovi 🙂

blumka
20. feb 2010

gratulujem martinaj... 😵 😵
matka, to tie hormony..nemysli hned na depresiu...

matka331
20. feb 2010

blumka ved ja si aj mysliim ze to su tie hormony ....ale je to divnee 😒

katina2209
20. feb 2010

martinka blahozelame a tesime sa s tebou a nezabudni dat foto vela zdravicka prajeme 🙂

blumka
20. feb 2010

matka, to je normalne...tie hormony este dlho budu...ja revem kazdu noc..a moj muz uz bezradny nevie co ma robit ako mi ma pomoct...ale ja si musim davat velmi pozor na tieto stavy..pri Terezke som mala naozaj poporodnu depresiu, nerada by som do toho spadla znova..tak dufam, ze to nejako prekonam

matka331
20. feb 2010

blumka a ako sa prejavuje ta depresia?

blumka
20. feb 2010

matka, u mna to zacalo vsetko velkym vycerpanim..ale nie kvoli Terezke ona spinkala pekne..ale ja som nemohla. Vsetko to spustila smrt mojho svagra, to bol pre nas taky sok, ze u mna to vyvolalo take psychicke stavy ze som nespala v noci ani minutu., cez den som sa musela starat o terezku, bola som daleko od domova...zacala som sa tak divne citi, akoby som to nebola ja..take stavy, ze som chcela od vsetkeho ujst, aj od manzela aj od Terezky..pritom som vedela ze ich lubim ale tie stavy boli vtedy velmi silne..skoncila som na antidepresivach..jedine stastie ze ma manzel donutil ist k lekarovi..neviem co by sa stalo dalej.. ☹

lolka
20. feb 2010

ahojte, gratulujem k dalsiemu februarciatku !!! 😉 maminke vela mliecka a obom vela zdravicka 😵

my sme mali dnes super noc, najskor mi prespala 4,5 h. a potom po 3 hod., sikulka moja 😉
mne sa zda, ze mamv pravom prse viac mlieka, lebo ked kojim z laveho, tak mi z praveho vyteka. cez den j to ok, ale v noci ked ma dlhsie intervaly, tak ma to prave aj trochu boli a je tvrde.........mam si ho odsat ?
zas aby sa mi netvorilo est viac v tom pravom..... 😕

maculik
20. feb 2010

jej matka, gratulujem k Simonkovi, aky krasny datum a cas si vybral, same 0,1 a 2 🙂

ja som akurat manzela vyprevadila, isiel na futbal, ale doobeda sekal dobrotu, asi ho mrzel vcerajsok. Bol s detmi, ja som sa isla prevetrat do obchodu, potom sa vela hral s malou, uspal maleho, uvaril rezance do polievky (vcerajsi spustac hadky 😅, nakrmil Adelku, prebalil a dal ju spat, ja som zatial pripravila franc.zemiaky (uz sa pecu, mnaaam 😵 a teraz si chvilu vychutnavam ticho, kym sa Petrik nezbada, ze je hladny a nezobudi sa 😉

Lolka, ja by som v noci neodsavala, len by som dala malej trosku cucnut aj z toho praveho, aby sa Ti ulavilo. Robila som to pri Adelke a pomahalo. Lenze ona negrckala.
Alebo si len trosku rukou vytlac, ked Viki dopapa, aby sa Ti prso trochu "odlialo" 😉 Potom sa aj lepsie prisaje.

selyma
20. feb 2010

martinaj, blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaam, vela zdravicka a mliecka 🙂

mmaarrttiinnaa
20. feb 2010

kočky dnes rano porodila aj Barbina 182 mame ju aj v tabulke má Boriska 50 cm a 2700 gramov termin porodu mala tusim 18 .2. blahozelam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre