Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
13. apr 2010

zoska, ja si ju tam davam v body a teplackach a nespoti sa.

maculik
13. apr 2010

teda "ho", nie "ju" 😀

zoska
13. apr 2010

macu 😀
ok vyskusam nabuduce 😉

maculik
13. apr 2010

kocky, ten moj spachtos este spi, to co? ja cem ist voooon!

maculik
13. apr 2010

neviete nejaky recept s karfiolom? Pouzila som trochu do polievky a ostalo mi 3/4, tak neviem, co s tym. A nechce sa mi robit vyprazany.

lenica81
13. apr 2010

macu, na aladinovi maju manducu lacnejsie... ja som brala...

http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa...

lenica81
13. apr 2010

zosi, moj je tiez spoteny, ale je spokojny a spinka, tak neriesim,,, mne sa spoti aj pri dojceni... 😀

katina2209
13. apr 2010

tak moj malinky zaspinkal aj ja varim karfiolovu polievku maculik tak sprav zapekany karfiol ten je tiez vyborny 🙂
garon svokre by som uz v zivote maleho do ruk nedala krava jedna este ze ho tvoj muz zachytil to vobec nie je prehnane ze sa o neho bojis ona asi nema ani cit k svojmu synovi ked sa tak sprava...
maculik a co vyrazticky uz presli? alebo ako ste na tom pomaha ti ten kremik?

blumka
13. apr 2010

ahojte...
olif, mame rovnake plany na vikend..budem tu mat kamosof z oravy tak ak sa podari pocaie pojdeme do mesta a jasne ze do aidy 😀 tak ked tam uvidis tlupu ludi, co nahana jedno dvojrocne dievcatko a druhe babo ryci v kociari to sme my 😀 😀
inak uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuplne ta chapem ako to myslis. mam rovnake pocity...akoby som bola len robot ktory je naprogramovany na behanie okolo deti 😒 my s muzom ani v noci nie sme spolu, ja s juli v jednej izbe, on s Tete v druhej, cez den sa vidime dokopy tak hodinu max. dve ☹

maculik
13. apr 2010

kati, no my ten ekzem mame striedavo lepsi a horsi, napr.vcera mal tie licka uplne draplave, suche a cervene, dnes ich ma hladke. Krem davam len ked je to fakt suche.
Dr to dnes rano pozerala a vraj to ma pekne, ale ze je to normalne, ze sa to meni takto zo dna na den.

A vy to mate este na lickach?

blumka
13. apr 2010

inak aj juli ma na lickach take mini vyrazticky a take draplave to uz ma..co na to davate?

maculik
13. apr 2010

kocky, ja som zjedla pred 10min polievku a uz sa mi prsia nalievaju, uplne mravcenie v nich a Petrik spi a spi. A ja mam hrozne chut na sladke a nic doma, porazi ma, lebo som si chcela ist kupit do obchodu.

zapekany karfiol? vidis, to mi nenapadlo. Len nemam vajicka, Vladko vcera zabudol kupit 😒

maculik
13. apr 2010

aaaa, uz je hore, hlados maly 😀
tak sa lucim zatial.

lenica81
13. apr 2010

jete karfiol... a nenaduva... som este neskusala...

nam lekarka predpisala lipobase... na suche miestecka... teda som chcela iba na obocie... 3x som nakremovala a je to fuc...

blumka
13. apr 2010

baby, z karfiolu naduvaju len tie stopky, pozor na ne hlavne ked budete davat prve prikrmy a zaradite karfiol..poriadne ich vsetky poodkrajujte 😉

deti spia 😀 len dokedy, to male sa uz puci, tak snad potiahne aspon polhodku

lienka2
13. apr 2010

baby, kedy ma dieta tie rastove skoky? lebo ten moj chce posledne dni jest stale viac a viac.. 😖

lenica81
13. apr 2010

maleho som dala do lehatka a nad neho hracky... uz prisiel na to, ze do nich moze mlatit... 😀 je to sranda... minuleho tyzdna sa ich este bal... 😎

lienka, v 3. a 6. tyzdni a 3. a 6. mesiaci... ale asi je to indivindi... lebo moj bol nenazrany v 5. tyzdni...

blumi, ja tiez vzdy len cakam, ako dlho mu to vydrzi... ked ho necham spinkat v posteli... 😉

blumka
13. apr 2010

lienka, tusim 6., 9. tyzden a potom v 3ch mesiacoch a 6. mesiacoch.

blumka
13. apr 2010

ja som dala Juli spat na brusko, vcera cez obed mi tak spala 2,5 hodiny, dnes doobeda 1,5 hodiny, uvidime kolko bude teraz...uz hodinu spi..ale je v postielke a mam zapnuty monitor...akosi sa toho spania na brusku bojim

lenica81
13. apr 2010

blumi, ja som sa este neodvazila ho nechat spat na brusku... i ked monitor mam... keby si nahodou grckol, aby sa mi nepodusil... ☹

lienka2
13. apr 2010

mam pocit ze ma v bruchu ciernu dieru 😅

uz by som aj ja chcela aby sa zabavil aspon na chvilku sam.. v lehatku.. 😅

blumka
13. apr 2010

leni, praveze som si na mojej vsimla, ze ked je na brusku a ma hlavicku na boku, ze ked si grcne vsetko jej to vytecie...pocuvam ju cez vysielacku a pocujem dokonca ako sa jej odgrglo..hemzila sa, uz som si myslela ze idem po nu a zrazu grrrrrrrrrrrg a ticho 😀
doobeda ked sa zobudila a otocila som ju na chrbatik a rozbalila plienku tak prdela jak stary chlap..nikdy mi tak sama krasne neprdkala..asi jej ta poloha na brusku pomaha aj s tym...

ale v noci ju tak nebudem davat...aj ked mam monitor..co ja viem..musim najprv precitat vela toho a urobit si na to vlastny nazor, zatial mam strach

garonka
13. apr 2010

blumi môj Tobi ma male vyražtičky na brade neviem z čoho buď zo cumlíka alebo sa mu urobili len tak, prevarenou vodou som utierala no niektore su fuč ale inač furt ich ma
ale líčka ma take fajnučke ako Juli 😀

garonka
13. apr 2010

oliiiiiiif ano v Galerii na Terase a v novej časti myslím, že prve poschodie je to veľky obchod ja tam idem i dnes malo mi včera bolo 😀
blumi aj ty bež tam nakupiť handry 😀

a ozaj kde je zuci, granado tu davno nebola nie?

garonka
13. apr 2010

ja som tu samaaaaaaaaaaa? to všetky hajate? 😀 😝

lenica81
13. apr 2010

ja som skusala ho uspat na prse v posteli, ale ako vidis... 😖 ja som medzitym min 3x zadriemala... 😅

lenica81
13. apr 2010

ale pusu mu od zivania roztrha...

garonka
13. apr 2010

leni my sme včera mali to iste, maly nie a nie zaspať nejako nevedel ale oči mal červene a neustale zíval nakoniec zaspal v kočíku o pol 5 a spal v ňom do pol 11 to som ho zobudila lebo mi spadol pohar na zem

lenica81
13. apr 2010

ja som ho teraz na drzovku supla do kociara, cumlik a zatuhol na balkone do minuty... tu tak leje, tak hadam neprechladne... len neviem, ako casto ho mam kontrolovat, ci je ok... aj ja by som si chrupla... ale este si dam obed... 😎

zusika
autor
13. apr 2010

Ahojte maminky!! Ako sa mate? Co vase krasne deticky? dufam, ze ste zdrave a drobcekovia vam robia radost tym ako pekne rastu!
Myslim na vas a drzim vam palce pri prekonavani krasnych mamickovskych starosti... 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre