Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

andrea2603
28. apr 2010

teus, vy máte trápenie s tým očkom ☹

kočky a ako sú vaše bábätká na tom so slinkami? ja už dávam podbradník asi týždeň, lebo je stále zaslintaná, hlavne, keď si ruku cmúľa alebo ked sa smeje a vykecáva, tak zabúda ich prehĺtať.

olifcek
28. apr 2010

my mame jedny modre dupky, a od gari kupeny overalik bez paticiek modrej farby x;o)) ale ked sme nosili v pohode 50/56, mali sme par overalikov modrej farby, asi tri? x;)

olifcek
28. apr 2010

adi olivka uz vyse mesiaca neskutocne slinta...a mam pocit, ze sa to zintenzivnilo...ale vidis? nenapadlo mi dat podbradnicek na to

andrea2603
28. apr 2010

ja sa akurát chystám prehrabať v krabiciach a nájsť väčší počet podbradníkov, prípadne dokúpiť, lebo to vyzerá, že slintať sa bude u nás jedna radosť 😀

teuska
28. apr 2010

my este neslintame 😅 Ale mne ani dcera nikdy neslintala, ani ked jej isli zubky.
Adi som z toho na nervy, no ale hovorim si, ze ked to nie je nic horsie....

olifcek
28. apr 2010

adi olivka nas i seba oslinta za chvilinku, ked je na rukach, hech..ked jej umyvam dupku po kake v umyvadle, tak je mokra i pod pusou, jak slinta...

neznamena to ale zubky, ze?

olifcek
28. apr 2010

teus nam ked zubky budu rast, oliv bude asi ako psik boxer x;)

teuska
28. apr 2010

Olif 😀
Minule nechal muz maleho v autosedacke na dvore na zemi, lebo zabudol kluce od auta a objavil ho tam nas pes, tak som skoro odpadla pri predstave, ze ho oslinta 😀

olifcek
28. apr 2010

teus 😀

teuska
28. apr 2010

baby maly sa pokusa otocit z chrbta na brusko a tolko sa pri tom natrapi, v noci to dokonca skusal aj v perinke 😕

katina2209
28. apr 2010

Ahojte babulky co mate nove? Nesiel mi internet tak som vam nemohla napisat. Chvalabohu uz mame aj po krstinkach, Matko neskutocne plakal Fararka mu totiz naliala do oka aj do ucha ako ho krstila 😒 Vidim ze pisete o slintani tak nas Matko slinta ako buldog 🙂Tiez budem musiet pokupit podbradniky ,lebo mam len 4.
Teuska ako s ockom uz lepsie? Mna hrozne boli za okom neviem co to moze byt a Matko ma trosku soplik tak som mu skusala dat ten libenar ale nezda sa mi ze by to zaberalo neporadite nieco lepsie?
Matko uz pekne dviha hlavicku,ale na brusku stale nechce byt a pretacat sa to este vobec len kopka nozkami jedna radost... Starsi syncek mal prvy zub az v osmom mesiaci tak dufam,ze to tak bude aj pri mladsom 🙂ale nikdy ma nepokusal ked som kojila, kojila som rok....

blumka
28. apr 2010

joj, vy pisete..nestiham... 😀
do vcera sme mali doma Popolusku a dnes si Terezka povedala ze ona je "Terezka, mala morska vila" 😀 😀 ked bola popoluska musela mat oblecene saty a stale si vyzuvala papucky a ja som jej ich musela obuvat ako princ, tak som zvedava co bude obnasat mala morka vila 😀 😀
to len tak na odlahcenie, aby ste vedeli ze tie zle noci a grckanie, pucenie sa, plakanie, ze to vsetko raz prejde a nastupia ine radosti 😀

andrea2603
28. apr 2010

Lenka a Branko vôbec neslintali, ale Livka teda statočne 😒 To nie sú ešte zuby, oni jednoducho nevedia, že to treba prehltnúť a nie von pusinkou púšťať. Naša si ešte aj bublinky robí.

katina2209
28. apr 2010

leni moj maly tiez stale bojuje ked ho obliekam a place jedna radost....
mne zostalo brucho baby mala by som asi zacat cvicit som nejaka rostrasena a este aj ta pigmentacia na bruchu a ta ciara vy ju este mate?
My sme este na ockovani neboli ideme 13.5. a ako nemali deticky teploty tie co ste uz boli?
Postielku mame na opacnej strane od okna podla mna je to tak lepsie aj ked chcem okno otvorit ked je teplo...

teuska
28. apr 2010

jaj chuda Matko, ta fararka ho ale riadne okrstila 😉
Kati akurat som pisala, ze vraj sa im to podarilo zpriechodnit, ale bohuzial ocko hnisa ovela viac. Tak ze asi tam musime ist znova 😖 Je to neskutocne ako trapia male babatka. A navyse ma aj prasknutu cievku v tom ocku, tak aby mu neublizili sa bojim. Ale muz tvrdi, ze mam lekarom doberovat, tak doverujem. Ved sme v dovere 😀 Jeeeeeeeeee to som ale napisala sprostost 😀

katina2209
28. apr 2010

Andy aj Matko si robi bublinky a niekedy aj vonku 🙂 Blumka aj ja by som chcela este princeznicku, ale my by sme mali do tretice urcite dalsieho chlapa 😀 😀

blumka
28. apr 2010

kati, vidis ja by som chcela este chlapca ale u nas bude do tretice asi zas baba 😀 vymenime manzelov? 😀 😀 😀 😅 🤐 😀

teuska
28. apr 2010

Kati ked to neskusis, tak nevies 😉 🙂
Blumi mne maly v noci ako sa pokusal v tej perinke otocit pripadal ako morska vila, zodvihol obe nozky aj s perinkou ako chvost a plesol ich dole......... 😀 😀 😀 Bolo to smiesne a ten jeho sustredeny vyraz 😅

katina2209
28. apr 2010

Teus neboj urcite mu ocko vyliecia môjmu znamemu co ma dvojicky robili to iste a tiez mu to este potom trosku hnisalo ale uz je dobre tak sa tesia... A cievka to sa vylieci male deticky to dobre znasaju to len pre nas rodicov je horsie ked vidime ze ich trapia,ale oni im vlastne pomahaju...
Inak vcera ste nepozerali ordinaciu som hrozne plakala ja taketo veci nemozem pozerat... 😢

teuska
28. apr 2010

Poznate ten vtip, ked muz predstavoval svojich 7 dcer ako 7 pokusov urobit syna............

katina2209
28. apr 2010

Blumi ten moj len samych chlapov robi, no mozme skusit len vy ste hrozne dalekoooo 😀
Teus este ze nemal ruzove satky ako pisala garonka inak my uz nosime plienky trojky lebo maly sa tiez s prepacenim posral az na chrbatiku tak ho volame ze poslanec 😀
No Teus do tretice vsetko dobre manzel by bol ako svatopluk troch synov 😀

teuska
28. apr 2010

Baby my nosime 3 uz asi od zaciatku aprila 😕
No vidis Kati a ty by si mala 4 chlapov doma. 😀

matesl
28. apr 2010

ahojte

vy ste teda popisali od rana, normalne uz hodinu docitavam, este ze moj syn tak dlho je... 😅

kati, blumi...ved vymenite potom len deturence 😀

kati aj ja mam mlandrave brucho, ale ja po cs este nechcem moc namahat, niekedy ked aj dlhsie chodim este vecer pobolieva. a ciaru mam aj ja a mamina mi vravela, ze to mizne veeelmi pomaly, ale zas niekto mi povedal, ze tolko kolko vznikala, tolko bude aj miznut, tak ja neviem

zosi, ked uz bude babo sediet odgrgne si aj same, to len ked krmime po leziacky asi treba odgrgavat davat

olifcek
28. apr 2010

adiiii presneee, i oliv obrovske bublinky robiii, hehe....mi to pripomenulo, ako robila malinkate bublinky po porode, ked mi ju este na sale priniesli v plachte zababusenu 🙂

kati mi budeme dvojky nosit asi az kym sediet nezacneme 😅

katina2209
28. apr 2010

Teus no to ano my sme mysleli, ze budeme mat dievcatko ked po tolkych rokoch lebo aj muz ma sestru a ja som mala brata, tak sme mysleli ze aj my to budeme mat poparene no mame matka a sme stastni ako blchy len ja by som este prijala dievcatko ale manzel chcel vzdy chlapcov a on uz netuzi po dievcatku ze by sme sa pokusili...

matesl
28. apr 2010

a aj my slintame uz...ale mne je to jedno my aj pri tom grckani podbradniky nosime uz velmi dlho a spotrebujeme tak 5 denne, takze som v TESCO nakupila tie bavlnene po 5 ks bez spodneho igelitu a mame to staaale, aj v noci a j cez den, lepsie nech vsiakne podbradnik ako by mal mat stale mokre oblecko na sebe 😉

katina2209
28. apr 2010

jee ahoj matesl ako sa mas? som citala ze ste boli aj s maminnkou vonku. A stale chodis von okolo druhej. Mne je tak luto, ze nestiham s vami ked musim cakat na synatora zo skoly kym sa najeme su dve potom cakam do tretej kym sa maly naje a ideme spolu von a este vzdy riesim kedy urobime ulohy....
Matesl ked budes uz v pohode po tom cisarskom mozeme ist tu niekam cvicit a deticky nechame manzelom na hodku 🙂
Olifcek ty mas malu princeznu predsa....tak este mozete mat dvojky 🙂

teuska
28. apr 2010

No vidis Kati a ja som myslela, ze budeme mat opat dievcatko, co sme si aj s dcerou priali, ale som stastna ze je to chlapcek 😅 Baby ja nielen ciaru mam hraznu ale aj pupok mam taky hnedy 😖 Ale z brucha uz mam obrateny lavor 🙄

olifcek
28. apr 2010

babatka sa otacaju neskor i z chrbatrika na brusko, ze?

katina2209
28. apr 2010

Matesl tie podbradniky aj tu u nas v tescu maju po 5 kusoch? Musim aj ja kupit aj my grckame,ale uz to nejako neriesim ked pribera a doktorka povedala,ze to je v pohode pokial negrcka prudom...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre