Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
5. máj 2010

panelak je panelak... 😠

my sme s mm 7. rok, z toho 2,5 manzelia... 😉

garonka
5. máj 2010

a mm mi volal, či môže vziať maleho na prechadzku a ja že to čo za otazku preboha? a on opatrne či môže aj u jeho maminy sa zastaviť no v žiadnom pripade tak potichučky že dobre
a všetci ma budu posluchať jej tobiho neukažem po tom cirkuse

garonka
5. máj 2010

leni počuť všetkooooo
pred dvoma mesiacmi ako som prišla z pôrodky domov a bola tu u nas mamina rano o pol 4 počuť z chodby hadku, chlap ziapal na ženu že načo pila keď jej drbe
boli tam dosť dlho a ja že vezmem župan a ich vyhodím ale ľutujem, že som nešla
rano na parapatnej doske bol podhodeny kondom a na zemi odlomeny opätok z lodičky 😀 😀 😀

olifcek
5. máj 2010

gari general 😀 😀

garonka
5. máj 2010

olif no jasne musia všetci posluchať 😀 😀 😀

garonka
5. máj 2010

zosi aj tvoj mm je bliženec a tiež je taky zvedavy a tvrdohlavy? 😅

garonka
5. máj 2010

maly zazrak sa zobudil ideme papať a budem tu onlineee, že čo tu noveho 🙂

zucana
5. máj 2010

olifcek nem....asi mala nejakych externakov lebo potom aj zrusila ten inzerat...
gari to bolo dobre s tym vazenim 😀
a ty brdo to za co ti dlzi brcho......tolko penez ....to mi je luto....
juuuj uz si robim zoznam co bude na SK 😅

zucana
5. máj 2010

aj moj je blizenec a je taky 😀
no a blavacky tak kedy dame to stretko ????
od 17-28 maja 😉

blumka
5. máj 2010

macu, juj, to co za kamaratka ☹

no doma sa mi nedari cvicit, nestiham ale vynahradzam inak, trosku dietujem a chodim na tu zumbu a dnes ak nebude prsat tak pojdeme behat s kamoskou..

my sme sice v dome ale vedla na pozemku sa zacal stavat dom, takze z balkonoveho spania asi nic, ked spi Juli dnu tak vresti Terezka, alebo sibrinkuje rukami tak ze sa sama budi, teraz sme boli vonku a ked konecne Juli zaspala, terezka spadla a zacala rycat na celu ulicu, takze zasa nic..no super... 😒

olifcek
5. máj 2010

zuci ale ani neodpisala? kolko za ne chcela? pre pana jana..x;o)

zucana
5. máj 2010

neviem ani mne neodpisala....
blumi a kam ide byvat svokra ?

blumka
5. máj 2010

zuci, ona chce predat tento velky dom, ak ho preda rychlo by sme dokoncili svagrov dom, ktory teraz stoji nedorobeny, tam by sme sli byvat spolu, a svokra by si zacala stavat druhy ale uz mensi domcek, no a my neskor do svojho 😉

katina2209
5. máj 2010

gari to je ta stara co ti prekladala kvety? 😠 leni hrozne clovek si nemoze ani oddychnut poobede my sme akurat dopapali frankfurtsku polievocku Marko ma najradsej a ideme este papat dusene masko s pyre... Matko sa dnes uz asi 5 krat pokakal az na chrbatik... tak ho umyvam v umyvadle je mu sa to tak paci ked mu na pipika voda tecie sa usmieva ako slniecko...
olifcek olivka uz aka sikovna za chvilku ti bude stvornozkovat 🙂

olifcek
5. máj 2010

kati no...prave som citala v teme nedonoseniatka...a tam im deticky zacali chodit okolo 14mes..teda jednej, druha ma 13 mes. dietattko, este nesedi, nestvornozkuje, len sa plazi a stoji pri nabytku..tak neviem...obom sa im narodili deticky zhruba ako olivka...

olifcek
5. máj 2010

jo a jednej sediet okolo 10mesiaca az...takze...asi si nebudem robit nadeje...nech potom niesom sklamana moc

olifcek
5. máj 2010

kati jj, Oliv az vyska od radosti ked dupku umyvame a ked pisulu, tak je taka vyrehnena 😀

olifcek
5. máj 2010

alebo viska?

olifcek
5. máj 2010

dievcatko
https://www.modrykonik.sk/bazar/body-dupacky-ov...

kuk jej album, fajne veci ma a novee

zoska
5. máj 2010

gari no tvrdohlavy je teda riadne...ale to aj ja 😉 takzeee niekedy je doma taliansko 😀
mas to pestre v baraku 😅
nam prasili psie chlpy, ale raz som tam nabehla a je klud 😝

ozaj, uz dosli tie hello kitty satocky, tak su aj oprate uz a v sobotu ich dame na to uvitanie 😉
len ja neviem co na seba, a vlasy uz mam ako metla, vyrasteny melir...hmmm chcelo by to kadernicku, kozmeticku, ale Nelka este nedovoli na tak dlho odist z domu 😅

lenica81
5. máj 2010

zosi, gari, moja mama je tiez 8.6... ale blizenci su fakt tazke znamenie... 🙄

joj, ja si vlasy nechavam dlhsie... ak mi teda nejake ostanu... musim ich mat fut zopnute, inak ma Vilko kmase... 😅

lenica81
5. máj 2010

Vilko cusi, ked mu zadocek umyvam... len gula ocami... 😀

olifcek
5. máj 2010

my sme sa vcera s mm bavili o tom, ci sme malicku nahlasili len na bytove, ci i na miestny urad...tak len na bytove..tak snad i my budeme mat privitnie, ked malicku nahlasime, hehe

blumka
5. máj 2010

pocuj, olif, ked niekde natrafis v bazari na nieco s princeznami, hlavne teda s popoluskou a bolo by to tak na dva roky tak mi daj vediet, pliz

olifcek
5. máj 2010

blum akoze skor sa nedalo povedat? kukala som prave take...idem hladat...

ja som Olivke kupovala nove nenosene vecickycely april, pripadne len raz oblecene, ze vyzerali ako nove...tento mesiac som zase nakupila hracky...na topanky mame este cas, tak tie zatial len ocumujem....

a idem teraz hladat tu pre vas...neskutocne ma to bavi 😀 😀

blumka
5. máj 2010

tak vidis, este aj tebe radost spravim, ze mozes hladat 😀 😀
terezka ma teraz take popoluskovske obdobie, ma uz jedno tricko ale tak este nieco by som jej kupila, len mne sa nechce velmi hladat 😀

olifcek
5. máj 2010

blum to bolia mickey mouska , ahaa...a barbinka....ale budem na TeTe mtysliet...;o))

tu hracku ste kupili, ci nem? x;oD

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre