Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
17. máj 2010

Ešte vám pridávam pár fotiek. Fotili sme ich dnes. A taktiež aj našeho psíka, také polohy strúha pri spaní a takto vyzerá, keď sme na chalupe.

alex
17. máj 2010

tak som už dočítala, aj maličký bol hore medzi tým, o desiatej, tak som ho prebalila a dala papať a zase hajká 🙂

Olif Olivka je strašne rozkošná, taká krááásnučká. Bude z nej modeločka, keď je taká štíhlunká 😉 A je veľmi šikovná.

Zuci a tvoja buchtička je tiež strašne zlatá, tak isto aj svetlankina maličká 🙂

My máme 19. to očkovanie, tak mám nervičky, že ako to malý zvládne 😒

tak idem ja spinkať k tomu môjmu pokladíku najdrahšiemu 😵 a ešte sa musím pochváliť, včera sme sa vážili a máme 6200g 🙂

andrea2603
18. máj 2010

dobré ránko 🙂
kočky tu hrôza počasie a hrôza aj na mňa pozrieť. Kde sú tie časy keď mi Livka spala do 5.00hod.? Teraz sa zobudí okolo 1.30hod. a potom až do rána chce poceckať každú hodinu 😠 . No fakt som nevyspatá, ja som si tak už zvykla na také dobré noci a teraz toto.

Olif, Olivka je milunká a fakt je, že keď si spomeniem na jej decembrové fotky - také úplne drobulinké telíčko ....... no rastie ti do krásy, šikovnica 😵

laxity
18. máj 2010

dobré ránko

tak musím pochváliť, som myslela, že ma skoro zobudí a nebolo tak potiahla dlho 🙂

svetlanka...to tiež ti tak sedí malá? Super, to už okolo tretieho mesiaca? Šikulky to máte ozaj 🙂

olif...ja viem, treba čas, ono je to fakt individuálne, my sa zase smejeme dlho 😀 . A tie vecičky vychádzajú u tej holky dobre? Bo aj ja som chcela tie legíny, tak možno objednám u nej 😕 ...dík

svetlankat
18. máj 2010

Laxi, ano snazi sa sama sedkat, aj ked ju este nedavam casto, ale ked jej to nejde posadit sa, tak sa strasne hneva. Ale zacala az teraz okolo toho 3. mesiaca plus minus nieco. Kazde babatko zacne a kazda mame sikovne babatka. Ja som Vam len chcela ukazat nasu bambulku, lebo este som nedavala ziadne foto. A je super, ze Natalka sa vela smejka. 🙂

katina2209
18. máj 2010

Ahojky tak u nas presne taka noc ako u Andy ja som totalne nevyspata presne vravim,kde su tie noci mne maly vydrzi najskor tie 3,5 hod a potom pyta kazdu 1,5-2 hod no oci mam ako skarockya o pol piatej ked mi ho mm prebalil tak sa chcel vykecavat ach jaj kde je ten rezim z pred troch mesiacov?

katina2209
18. máj 2010

olif, svetlanka , zuci mate krasne pokladiky a uz ich davate sedkat no pekne za chvilku budu same sedkat my nemame zatial ziadne pokroky, len sa skoro budime 🙂

katina2209
18. máj 2010

Alex a tebe Jakubko ako v noci casto pyta papat?

svetlankat
18. máj 2010

Kati dakujeme, neboj ono to pride, uz skoro.

garonka
18. máj 2010

bre rankooooooooooo
tu v KE je tma ako v rohu a pršíííííí 😠 😠 😠 😠 ak nezasvieti to slnko začne mi hrabať viac 🙄

svetlanka krasna bambuľka Miška je 😵 😵 😵 a krasne sedí 😵

my ešte nesedíme nam pada hlavička dozadu lebo sme nadrozmerní 😅 ale neva cvičením sa posilnime 😉

kati aj u nas bola zvlaštna noc, Tobi sa budil každé dve hodinky tak nadranom začal zavýjať naš pes, a pak suseda rano klepala rezne o piatej rano lebo mi prišla cinknuť či sa nehnevame že matožila ale synovi rezne vypražala, no čo už s ňou i tak som nespala 🙄

garonka
18. máj 2010

olif Olivka je nadherna okata princezna 😵 😵 😵 😵 aj ju za nevestu berieme 😵 😵 😵 😵

svetlankat
18. máj 2010

Garonka dakujeme. Asi bolo nieco vo vzduchu, ked sa babatka tak v noci budili. Aj nasa sa zobudila, ale len na chvilocku. My spinkame cele noci. Nastastie. Velky obdiv vsetkym ktore musia v noci niekolkokrat vstavat.

garonka
18. máj 2010

svetlanka i my hajame cele noci klop klop nech nezakríknem ale dnes v noci to bola katastrofa, prehadzoval sa zo strany na stranu a to ho davam hajať na ľavu a potom na pravu stranu lebo mame polohovať
teraz spinka na veľkej posteli, drží si nos a usmieva sa
ale ja aby som si pospala visim tu na koňovi lebo nie a nie zaspať 🙂

granado
18. máj 2010

ahojte babule, tak aj my sa pridávame, dnešná noc o ničom, od pol noci sme buntošili.

garonka
18. máj 2010

hej hej drahaaaaaaa ty fakt si buntošila 😀 😀 😀 😀 😀 i album som už stihla okuknuť 😀

katina2209
18. máj 2010

gari kde su tvoje budingove vecery ked sme sa tu schadzali do noci sme vypisovali 🙂 a vitaj granado ty sa aj ukazes?
a nase vane co nas muzi nevedeli ani obuvakom vytiahnut 🙂 a hrosice a postihnute tulene 😀 😀 😀

granado
18. máj 2010

ďakujem za komentár, ja som si hneď všimla že si pozrela. Ale to vieš kým ja sa k niečomu dotlačím, nahadzovala som z telefonu. Kolko vážite a meriate? Inak aj my vas berieme, Nelka je spokojná s výberom a ja jej to schvalujem. 😀

lenica81
18. máj 2010

halooo... nieco bolo vo vzduchu... my tiez rozhadzani... dnes ako matoha som... 🙄 😔

lenica81
18. máj 2010

pasikava olivka... 😵

garonka
18. máj 2010

granado no keby si len vedela koľko my nevesty už mame 😀 😀 😀 😀
važime 7kg meriame ešte neviem lebo zajtra ideme na poradňu tak sa dozviem presne miery a budu nas očkovať čo chytam hysaky aby sme nemali teploty

katiiiiii o druhej som varila krupicu 🙂 lebo fakt blba noc bola
jaj ja si hlavne spomeniem ako som vyrazila dvere v sprchovom kute 😀

granado
18. máj 2010

veru babule aj my to už chýba, ale keď ja akosi nestiham aj pc. Teraz náhodou spí, lebo von sa nedá ísť.

lenica81
18. máj 2010

aj mala miska...
😵

garonka
18. máj 2010

joj ale spln to nebol že? veď bolo zamračene a tu aj pršalo tak nechapem čo to bolo byť celu noc hore 🙄

granado
18. máj 2010

veru garonka aj ja som si na to včera spomenula, akurát som si to v noci prehliadala tie naše komentáre a nostalgicky som spomínala. 😅

garonka
18. máj 2010

my dnes budeme balkonovať sice ja bych šla von a dala na kočík pršiplašť ale zmoknem ja
zas včera sme hajali na balkone od pol 5 do pol 8 vtedy je kľud chodí menej aut a aj slniečko svietilo

granado
18. máj 2010

no tak teda my máme 5740g. Inak pozerala som Tobikove fotos, veď nádherne drží hlavičku 🙂 a tá červená mašlička, ako by bol naše dvojča

garonka
18. máj 2010

granadoooooooooo tak sa vratime do starych čias? 😀 😀 😀
to sme pri pc aj cele noci sedeli 😅

granado
18. máj 2010

a vredy sme sa sťažovali ako sa nudíme a nedá sa nám spať 😀 😀 😀 😀

garonka
18. máj 2010

no šnurku nosime furt tej sa tak skoro nezbavíme a aj ja nosím 🙂
aaaaaaale čo sa tyka hlavky na brušku drží pekne ale ak ho davame sadnuť pada mu dozadu, tak budeme cvičiť lebo my sme veľkí a musíme nabrať viac sily
vanička v kočíku nam je za chvíľu mala a ja riešim dilemu čo bude, lebo do šporťaka ho dať nemôžem keď nesedí 😒

granado
18. máj 2010

nie vredy/tie až neskor/, myslela som vtedy 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre