Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
20. máj 2010

aj my sme take kakali po očkovaní ale teraz mame praženičku praženicovu 😀

lenica81
20. máj 2010

olif, das mi prosim link na tu stranku annag... furt si ju zabudam ulozit do favorites... 😔

olifcek
20. máj 2010

leni u nas drzala sestricka, lekarka pichala a hned potom mi ju dali, nech sa upokoji x;o))) ale veru, plac bol zalostny a aj zalovanie sa paq, az so vzlykanim 😢

laxity
20. máj 2010

zuci...ten vyplazený jažýček nemá chybu 🙂 a vidím, že tiež má podbradoček ako moja...ale moja má tuším väčší 😀

aj tu u nás zase fúka, ako šialené...ale ideme svokrovcom, švagrík zmaturoval, tak mm ide trochu zapiť 🙂 ...aspoň bude malinká spinkať v kočíku 🙂

olifcek
20. máj 2010

leni, matrac sikmo nevadi, oliv od narodenia bola na matracisikmo, a iked hlavku zacala dvihat, nic sa nestane, nebol x;o))

leni http://dojcenie.wordpress.com/

garonka
20. máj 2010

laxi i ja chcem piť 😀 ale nie nie včera som si dala pivo mňam 😝

lenica81
20. máj 2010

laxi, ta tebe fajn... ale ja sa tesim na sobotu, ideme s malym na chatu ku kamosovi, teda ja s malym na otocku a mm od piatka vecera... nech si uzije trochu... 😉 aby nemohli povedat, ze je pod papucou... 😎 ale ked bude zle pocko, tak neviem, neviem...
inak, vcera som sla k doc autom, boze, co nejazdim nejako pravidelne, tak je to hruza... mam tazku nohu ajajaj... 😖

garonka
20. máj 2010

no všetky v sobotu niečo mate i ja vymyslim plan 😀 ocko príde zajtra vyškolený tak ho niekam vytiahneme na vylet 😀

katina2209
20. máj 2010

olifcek marko bol na operacii ked mal 5 rokov vtedy mu to robili v narkoze museli mu odrezat uzdicku a znovu prisit,aby sa mu dala ta predkozka stiahnut no a teraz mu to iba urologicka stiahne s takym kremom,lebo z jednej strany sa mu to stale prilepuje... ja len dufam,ze matko mat toto nebude....
leni ja mam tiez madrac vyvyseny a davam ho na koniky...

olifcek
20. máj 2010

kati aha...juj, ale narkoza...bala si sa ze?

garonka
20. máj 2010

kati och bože chuďa moje
a Markovi si preťahovala predkožku? lebo ja neviem čo robiť každý lekar vraví svoje 😠
ale zas tu predkožku stiahnuť do fialova to asi nemienim fňuk

katina2209
20. máj 2010

My ideme v piatok na chalupu a vratime sa v nedelu tak dufam,ze bude dobre pocko,len hlasili zase na buduci tyzden ochladenie vcera tak uvidime ci to bude pravda 🙂

katina2209
20. máj 2010

Hrozne som sa bala pri tej narkoze cakala som s nim v tej predoperacnej miestnosti tam mu pichli oblbovacku ,bol ako nadrogovany sa ma pytal mami preco mas 4 oci a dve hlavy chudatko az som plakala a potom som tam cakala najhorsia hodina v mojom zivote a vravia mi mamicka chodte na izbu a ja ze vsetko je v poriadku a nikto mi nic nepovedal, operovali ho na kramaroch a potom mi ho doniesli na izbu infuziu v rucicke a plakal hrozne tak som ho drzala za rucicku a ukludnovala, uz take nechcem nikdy viac zazit a to sme mu mali potom pretahovat viete si predstavit ten rev po operacii....
My sme od narodenia pretahovali len tak ako to islo nic na silu a vidite predsa Marka operovali

garonka
20. máj 2010

kati idem s vami 😉

olifcek
20. máj 2010

kati, pridavam sa x;o))

njn...i moja malinka kvoli pruhu pojde pod narkozu x;o((((

garonka
20. máj 2010

joj kati mňa až zamrazilo, keď si predstavim tvoj pocit bezmocnosti ak dieťa plače a utíšiť sa neda a ten pohľad ako ho odvedu na operačku a potom po nej ☹ 😢

ja po každom kupani preťahujem veľmi jemne a s citom ale doktorka tak včera natiahla, že som až kdesi do vnutra videla, ono je pravda, že babätka to zatiaľ nevnímaju ako take 5 ročne detičky ktorym to robia ☹

katina2209
20. máj 2010

No podte baby berieme vas ideme na Valasku Belu to je kusok od Bojnic 🙂 mozeme ist cez vikend do zoo ked bude pekne tam je krasna zoo a krasny bojnicky zamok, minuly rok sme boli na strasidlach 🙂

garonka
20. máj 2010

olif olif Olivke pruh zmizne nepôjdete pod narkozu jo?

garonka
20. máj 2010

katiiiiiiiiiiiiiii mam sa pobaliť? šak čo aj ocka by sme po ceste stretlli on je v Brusne v kupeľoch na školení
ale prve čo balil boli plavky 😀

katina2209
20. máj 2010

gari ale aj tato nasa doktorka povedala,ze treba len velmi jemne umyvat a pretahovat aby nevznikli tie trhlinky tak opatrne

katina2209
20. máj 2010

Gari inak kludne sa mozeme niekedy dohodnut a ist na chalupu a dame stretko,teraz ideme este vybavovat take neprijemne veci ohladne pohrebu svokrovho,ale v lete sa tam chystame na tyzden je tam krasne...
No ale ked nahodou pojdes k brachovi do Blavy dufam,ze sa zastavis a kde Brcho byva?

lenica81
20. máj 2010

kati... 😢
len opatrne, opatrne...

garonka
20. máj 2010

kati no veď to a u nas prave naša doktorka naťahuje drasticky aby puklo a tak natrieť framykoinom a nefrologička čo sleduje maleho ma zjazdila naj v žiadnom prípade mu v pipiku nič nepraskam a žiaden framykoin, lebo môže dostať infekcie
a tu je o tom ako si lekari vravia čo chcu 😠

garonka
20. máj 2010

vidíš do Blavy by som rada prikvitla keď bracho tam teda je
byva kdesi v Starom meste
a teraz ide tu do Ke na operaciu, ten sa nachodí po lekaroch ako na klavir 😒

katina2209
20. máj 2010

Leni uz sme to prezili len dufam,ze to nebude mat aj Matko 😒 ☹ Este nas caka ta urologicka na kramaroch a dufam,ze to bude uz dobre Markov to museli robit lebo sa mu pod predkozkou tvoril taky biely vacok
a mam s nim problem este s jedenim, nechce mi jest je najmensi z triedy ked sme boli dat urobit krv vysledky tak vsetko v poho....
napr. vcera nechcel ranajkovat,desiatu doniesol spat domov a polievku doma jedol pol hodinu a druhe hodinu dnes ideme ku mame na palacinky ja uz neviem co mam s nim robit,aby normalne jedol

garonka
20. máj 2010

v Košicoch pršííííííííííííííí 😠 😠 😠 😠 😠 😠

katina2209
20. máj 2010

Gari a co je bratovi?

olifcek
20. máj 2010

katiii ja som mm poprosila, ze nechcem svadobnu cestu pri mori, ale, ze chcem ist do bojniiiic/..a v lete sme boliiiiiiiiiiii, je tam super, len skoda, ze som sa nemohla ist ako tehu kuuupat...snad si to este zopaknem a vyclapkam sa v bazenoch x;o))

gari, ked stale to citim pod prstami a bojim sa to zatlacit spat...ale jo, uvidime, mozno nas poslu na kontrolu, zatlacia jej to a bude ok paq..x;o)) i ked, bolo by lepsie, keby sa to podarilo mne, lebo ked ulekara zacne plakat, zase si to vytlaci...kolotoc...

gari i male babatka vnimaju bolest a odlucenie od mamicky rovnako ako starsie deticky....aspon tak som citala...a este malemu babatku nevysvetlis, ze to musiiii...ale zase...male babo si to nebude pamatat, to je fakt...

olifcek
20. máj 2010

gari preconejde v ba na operacku?

olifcek
20. máj 2010

kati, robili mu i test na helicobaktera???? ma priznaky....aspon, co som citala na nete mamicky, co ich deticky mali toho hnusaka

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre