Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
25. máj 2010

jooj, to bych brala...uz slubujeme terezke ze pojdeme sa niekde kupat..tak snad daco poriesime 😉

olifcek
25. máj 2010

@blumka tiszaujvaros je super...aj umele vlny, i thermalne bazeny, i detsky bazen, tobogan, predavaci i po slovensky uz vedia x;o) blizko je tesco i restika aj ubytko 😵

blumka
25. máj 2010

olif, dik za tip okukam to a spracujem mm 😀 ja som uz 2 ci 3 roky nebola v bazene a strasne mi to chyba

garonka
25. máj 2010

ahojteeeeee

už je tu konečne normalny čas? 😀

@olifcek my ideme v juli do Nyregyhazi či ako sa to píše do veľkej ZOO sa teším len či zvladneme cestu autom 😎

fuha ake veľke stretko maju baby v Blave supiš 😉

garonka
25. máj 2010

a ja do vody toho roku nepôjdem lebo svoje brucho na obdiv neukažem joj 😠

martinaj
25. máj 2010

garon...... na moju sunku a strie nemas...... treba kupit tankiny 😀

garonka
25. máj 2010

@martinaj noooooooo keby chlapi videli moje brucho tak dovidenia ušli by, same strie až do fialova a v celych plavkach by som sa citíla ako jaternica 😝

blumka
25. máj 2010

gari, videla si moju foto Juli v zavinovacke? to pre teba som fotila 😀

olifcek
25. máj 2010

@garonka saq ja tiez nepojdem, ked kusa nezhodim... 😢

lenica81
25. máj 2010

hajdusoboslo... alebo ako sa to pise je fajne... segra velmi vychvalovala... chodieva kazdy rok... 😉

idem ja do hajan... maly mi zaspal, nech dospim tie hodky z noci... 😔

ja som si kupila plavky v tescu, po 2,80, no nekup to... ale ten vrch ze 80 dd... ma skoro slahlo a vyzeram jak nejaka playmate, teda az na tie nohy... a povolene brusko... 😀 😀 😀

katina2209
25. máj 2010

My chodime v lete do Lipotu tam je tiez super a je to 35 km od Blavy 🙂
Ja si musim tiez kupit tankiny keby si Olivcek brazdila po internete a videla nejake pekne posli link 🙂

martinaj
25. máj 2010

aj my chodime do Lipotu 🙂

garonka
25. máj 2010

@blumka jaj moja videla videla i mm som ukazala a on, že juj chuďa 😀 ale tak potom zaguľal Tobiho ako Juli lebo rukami šermoval kade tade
dufam, že tety zo socialky nas nevidia 😀

garonka
25. máj 2010

@olifcek a ja kebyže nas doktorka poslala i plavať tak pôjde mm ja do vody s takym bruchom nevojdem 😖 ale sranda by bola on sam vo vode medzi babami s detičkami 😀

selyma
25. máj 2010

mne este treba 2 kila do povodnej vahy. Menzes este mam uz 2 tyzdne ale dnes je to akosi poslabsie

olifcek
25. máj 2010

@garonka 😉

olifcek
25. máj 2010

@selyma ja chcem istt na 62...mam al 15 navyse 😢 😢 a urcite sa neprejedam, nechapem...........kojim o dusu...

garonka
25. máj 2010

@olifcek ale to neva videla som i širšie baby a so striami takisto no aaaale ja chcem krasne ploche bruško 😔

olifcek
25. máj 2010

@garonka ja strie nemam ale mam celu..

co su tankiny?

garonka
25. máj 2010

idem ja žehliť a tak na oslavu len musím vypiť asi dva pol deci doma kym ma u svokry nešľahne lebo už teraz sa mi trasie žaludok 🙄

selyma
25. máj 2010

ja mam 51 a moja povodna je 49, ale som mensia, takze preto tak malo

selyma
25. máj 2010

ani ja neviem, co su tankiny

garonka
25. máj 2010

@olifcek jak ti fajneeeeeeeee
tankiny su take plavky vyzeraju super ale na štíhlych babach

http://www.otto.sk/d-10005179-tankiny.html

garonka
25. máj 2010

@selyma ty maš superrrrrrr vahu ja by nechudla 🙂

selyma
25. máj 2010

aha, uz viem 🙂

selyma
25. máj 2010

dakujem, 7 islo dole samo, myslim si , ze budem mat este menjkym dokojim

martinaj
25. máj 2010

garon, ja stihla niesom ale urciteje to lepsie ako klasicke 2dielne plavky, aspon sunka brusna je trosku stiahnuta 😀

lucia411
25. máj 2010

Ahojte dievcata, ako sa mate???verim, ze vsetko v poriadku a ze deticky sa Vám tiez pekne drzia..babam z BA ticho zavidim to stretko 😉 uzite si zajtrajsi krasny spolocny dnik. My sme este so Celi na SK, ostavame do 20. juna tak juuuuuuupi, je nam super, len uz sme prekonali aj prvy zapal usiek 😒 ale inac sme zdrave a spokojne to je hlavne, este stale aj kojim comu sa tesim, aj ked zapalov som mala uz 5 ale prekonali sme to, mliecko ostalo a uz povinne odsavam ked su prsicka nabite.Velmi sa tesime na nasho ocina kt. pride za nami 6 juna a ostaneme vsetci spolu, budeme si uzivat rodiny a jedla....ja to tu baby milujem, vsetci sa o nas tak krasne staraju...uzasne...a ked budeme odchadzat naspät do Swiss tak to bude placu ☹ este ale nato nechcem ani mysliet 😉 zatial si to uzivame....postretavala som sa aj s kamoskami, ktore maju deticky stare ako je nasa Celi tak sme si fajn poklebetili a stale sa navstevujeme, co som rada, inac sme so Celi same do tej 16.00 kym pridu vsetci z prace, ale dni nam strasne rychlo ubiehaju. Len to pocasie by sa uz mohlo umudrit ze???ok dievcata zelam vám krasny slnecny, teply dnik....ahojte!

martinaj
25. máj 2010

ja som stale na otrasnej poporodnej vahe... nic dole ale nastastie ani nic hore.... ale je to otras, snad niekedy schudnem tych 30 kil.........

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre