Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
25. máj 2010

@martinaj a maš ich doma? no tak asi by som fakt mala poriešiť aby som si ich kupila 🙂 lebo keby som nahodila desať kil tej šunky čo mam na bruchu tak dovi ale fakt sťahuju tie plavky pôsobia oki

andrea2603
25. máj 2010

ahojte.
ja len na skok, lebo za chvíľku ideme pre Lele do škôlky a ešte poceste nakúpiť. To stretko v dobrom závidím, ale veď nám potom napíšete, že ako bolo, tak si to zajtra užite 😵

kuk ako spí v noci Liv:

andrea2603
25. máj 2010

kočky, ja sa pochválim, zázračne som za týždeň dala dole 3 kg, tak už len 2 mám navyše, ale to ovisnuté brucho hrôza 😖

martinaj
25. máj 2010

garon ano, kupila som si minule leto, ked som bola tehu 🙂

olifcek
25. máj 2010

a ja preco nezhodim???? ved ani sladke uz nejedavam...pri kojeni je mi horko , cize spalujem, i na wc choim i 2x za den 😖 😖

olifcek
25. máj 2010

idem pokukat tankiny 😀

lucia411
25. máj 2010

No pridam sa aj ja s vahou...pocas tehulkovania som pribrala 25 kil...dole som dala zatial 12 😒 a to ovisnute brucho ani nehovorim 😝 ale zasla som do C&A a tammaju super stahovacie gate, tak som hned zobrala 3 kusy a super, ked dam rifle a triko tak akoby som mala rovne brucho 😉 ale kym sa dostanem na povodnych 58 kil tak to este bude trvat...zatila na to az tak nepozeram, lebo kojim a snazim sa pravidelne jest a vela pit...chudnut zacnem potom 😅

olifcek
25. máj 2010

@lucia411 jj, i ja, az potom, len m to mrzi...ja som pribrala od porodu a mam vahu s akou som rodila x;o((( pribrala som zo 66 na 77,5 pocas tehu... no schudnut planujem na 62...ach jo x;o(

olifcek
25. máj 2010

musim ist so stitkou na odber krvi...snad to nebude ona na vine x;o((( mala byt len pocas tehu trosku zla..

olifcek
25. máj 2010

len ja bych sukenku, nech zakryjem kus celu...

http://www.google.sk/imgres?imgurl=http://img.m...

olifcek
25. máj 2010

aha, vypchavky na prsa..nemdobre...aaaaaa asi by bolo vidiet kusok brucho...chjo...ved ja ani neviem, aku velkost mi treba...

lucia411
25. máj 2010

No olif ja som po porode az pomaly depkovala pred skrinou, ze nemam co obliect...a tiez som vela neschudla, ved len 12 kil a to mala Celi 3,3 kg a plodova voda k tomu s placentou...takze tiez nic moc som nezhodila... 😢

olifcek
25. máj 2010

asi fakt toto
http://www.bonprixshop.eu/sk/offer.htm?pr=29390

a dam k tomu adidas sortky, co mam...mam sportove plavky totiz x;)) nohavice dole a taky sportovy vrch hore...len ten mi asi bude maly kvoli prsiam, ale ved vyskusam...a ked ,tak celu mam poriesenu, uz len brucho a chrbat, coja som nikdy na chrbte tuk nemala, chjoooo....

takto nepojdem v lete nikam s mm kolegami, hambu mu robit...

olifcek
25. máj 2010

@lucia411 zhodila si kraaasne...ja neviem, kolko som po porode zhodila, ale bola som stihlejsia ako teraz x;o((((

ale myslim, ze celu nemam taku ako pred tehu...hmmm...vyzeram ako hroch ale...x;o((( neva, dietovat nebudem a ani papat zeleninu, ved pri kojeni sa skoro nic nemoze, budem proste vecer papat naposledy o cca 18.30 a tak by to malo ist x;o))) a musim stihat obed...

olifcek
25. máj 2010

ak kupim toto i zadok okryje

http://www.bonprixshop.eu/sk/offer.htm?pr=33152 kedze nemam zas tehu brusko 😀 😀 na meniny poriesim...

blumka
25. máj 2010

olif, ale ty uz mozes zacat zavadzat do svojej stravy to co si si kvoli brusku malej nedavala..najkritickejsie 3 mesiace su za vami, vy uz mate v podstate 5..o mesiac a pol-dva zacnes s prikrmami. ja na tvojom mieste, veru uz zeleninu jem...hladovku drzat nemusis, ale zdravo jest napr. viac zeleniny a ovocia, tmave pecivo a taketo veci mozes a mozno pojde nieco dolu 😉

blumka
25. máj 2010

@garonka ked mi tety zo socialky prinutia spat dieta dlhsie ako 40 minut tak tu zavinovacku spalim 😀 😀 😀

olifcek
25. máj 2010

@blumka ja len tmave papaam...mame 5 ale -6 😉

no skusim papa zeleninku, tu ja rada...a ovocie...aspon jablkaaa

olifcek
25. máj 2010

jablka s mrkvou 😉 len snad mi olivku nepezenie...

blumka
25. máj 2010

olif, skus a uvidis...ja napr. tiez nejak extra nedietujem, ale snazim sa nemiesat napr v jednom jedle zivocisnu a rastlinnu stravu a zistila som ze sa aj lepsie citim aj kila idu pomalicky dolu a jasne ze mensie porcie, ale tak aby som hladna nebola, lebo ked vyhladnem tak zozerem celu chladnicku...
aj pri kojeni sa da jest zdravo, a zvlast ked uz je zabehane a babo je uz vacsie 😉

blumka
25. máj 2010

mne svokra doniesla jablkovy kolac...odolavam..nadherne vonia ale odolam mu...aj cez vikend som odolala..v sobotu na krstinach som zjedla polovicu, to som dojedala po Terezke a v nedelu na birmovke len jeden zakusok 😉

olifcek
25. máj 2010

@blumka JA SLADKE NEMUSIM...len olivke asi viac chuti takeee...uz som i mm povedala, ze zmrzku po 19tej nebudem...a ani nejem kazdy den ale samozrejme...ale ja zmrzku mozem, nepriberala som z nej...ale vtedy som i hodne sportovala...jj upravim...ranajky papam, to mm nachysta vzdy, obed skusim nevynechat a vecer len cosi malinko...x;o)))

a jo, delena strava je fajn x;o))

blumka
25. máj 2010

ja nejem po piatej...a ked tak len nejaku zeleninu alebo ovocie...a sladke vobec...

olifcek
25. máj 2010

@blumka jj, ja si skraim cas tiez tak, len postupne... 😵

olifcek
25. máj 2010

ked ja bych plavat sla, no...neda sa...i tenis zahrat aj volejbal...

blumka
25. máj 2010

no jasne..naraz nem dobre... 😉

olifcek
25. máj 2010

@blumka hlavne mi to dieta neumozni...

katina2209
25. máj 2010

no baby ja som schudla 12 kil od porodu mam 2 kila navyse a jem vsetko okrem strukovin a kyslej kapusty,ale brusko mi zostalo ovisnute a takisto strije na bruchu este po markovi....
a jem naposledy o 22,00 lebo inak idem v noci umriet od hladu... a jem dva krat take porcie ako ked som bola tehu moj muz len kuka kde to do mna ide.. 😀

lenica81
25. máj 2010

@katina2209 stastna to zena...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre