Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
26. máj 2010

@katina2209 vidiiis? kosela, ved to super napad x;o)

teuska
26. máj 2010

caute babenky 😅
Jeee vy planujete stretko? Aj ja by som chcela, ale momentalne by bol problem sa dostat do Bratislavy ☹
Ale snad niekedy cez prazdniny si urobime vyletik a stretneme sa.
Andy akurat muz ide asi vo stvrtok do NZ, zeby sme dali stretko len my dve? 😀 😀
My sme mali tiez len zvysenu teplotu ma druhy den, ale hned po ockovani som mu dala nurofen. A vraj ho nemali ockovat, lebo ma chudacik v tom ocku streptokoka a stale ma zapl. No ale nastastie to ockovanie dopadlo dobre.

olifcek
26. máj 2010

@teuska jj, ja som i pisala, ze asi nebudu ockovst, lebo nie je uplne zdravucky, som sa divila, z ejo.... konecne prisli na to, co ma v ocku? dali na to ATB?

@blumka...je ok, ked sa oliv uz pohybuje ako husenka? x;oDD zabori nostek do postele, dvihne nozicky pod zadocek a odrazi sa vpred...x;oDskoda, ze to zacala robit vcera z nenazdajky, tatko nestihol tocit, lebo ked s tym zacala, my sme sa pucili od smiechu, a ked sme si uvedomili, ze sme to mohli natocit, uz to robila dost dlho a uz bola i zlostna, hehe

lenica81
26. máj 2010

nas Vilo vcera vecer bol bozsky... sme ho balili do zavinovacky a zacal sa uchechtavat... sme sa tiez s mm pucili... 😀

lenica81
26. máj 2010

@teuska neva, sak sa stretneme inokedy, nie... 😉 a malemu uz to prechadza, ci...

laxity
26. máj 2010

kati...no s košeľou som to chcela aj ja vyriešiť, ale keď ja som športový tip....no uvidím

idem k malej, bo chúďa je mrzutá ☹

olifcek
26. máj 2010

@lenica81 ked to sa niekedy neda...nerehunat sa s nimi alebo na nich, ze? x;oD

olifcek
26. máj 2010

@laxity saq sportova kosela x;oD nie nutne elegantnaaa

teuska
26. máj 2010

No Olif, to je cudne, ale vraj kvapky co mal mali na to zaucinkovat, ale asi neucinkovali 😖 Ocna tvrdi, ze to nie je podstatne, vraj je upchaty kanalik, a ten treba spriechodnit, lebo minule sa jej to nepodarilo 😠 Ideme v stredu na kontrolu a ked som s nou telefonicky hovorila, tak vraj to treba znova preplachnut 😠 Tak uvidime........
Moj maly v poslednej dobe neplace, ale pisti a zlosti sa 😅

blumka
26. máj 2010

olif, jasneee ze to je ok...ti vravim ze o chvilu sa ti zacne plazit po celom byte 😀

lenica81
26. máj 2010

@olifcek uz si objednavala tie puzzle koberce...

blumka
26. máj 2010

terezka sa pobila so svojou o dva roky starsou sesternicou a hadajte kto vyhral 😅 za trest musela sediet pri mne a po 5 minutach mi vravi : mamka, ja idem ujobit pepac Lejke", taksme sli dolu, prisla ku Lejke a vravi jej" pepac, uz nebudem taka nedoba" tak sa postiskali a uz je dobre 😀

teuska
26. máj 2010

@blumka aka zlata Terezka 🙂

maminnka
26. máj 2010

Leni, mam termoobal, vydrzi 3 hodky teple.. alebo si v restike vypytam horucu vodu a tak zohrejem

katina2209
26. máj 2010

Mami vsak ja budem kojit asi tak o pol druhej ak matko bude mat svoje intervaly takze mozeme nakojit aj u nas a na kolku dame ten obed? Kedy by si dorazila?

laxity
26. máj 2010

olif...moja ja nemám taký šatník 😀

olifcek
26. máj 2010

@blumka dobre teda x;o) zatial ideako husenka, heheee

@lenica81 vcera som ojednala tie zvieratka, odpisala mi ta pani:
ODPOVĚĎ

Dobry den, koberec se rozebira lehko, pro male dite, ktere vsechno okusuje bych ho nedoporucovala. Podle noveho certifikatu, ktery jsme obdrzeli od vyrobce je koberecek vhodny pro deti od 36 mesicu. Vam bych doporucila jednobarevny koberec a az Vam malicka doroste, tak dokoupit tyto zviratka..
Pekny den,
Eva

takze kupim zatial len ten velky cisty 🙂

@teuska

@blumka co, saq nech sa nedaaaaa 😀 😀 podarena je

@laxity dokupit skrinu 😀

andrea2603
26. máj 2010

ahojte.
@teuska kľudne prídi do NZ 🙂, veď čo len Blava a Košice môžu mať stretko 😀 , pokávičkujeme aj my.

olifcek
26. máj 2010

@andrea2603 😝 😝 😀 😀

alex
26. máj 2010

ahojte,
mami dostala som sms, ďakujem 🙂

u nás noc ako obvykle, hore o druhej, potom o pol piatej, pospali sme do pol desiatej, aj dlhšie by sme, len ten blbý pes malého zobudil, ale sme sa pohrali a teraz v lehátku opäť zahajal.
Ja pôjdem do sprchy a hlavu umyť, nech sa ma na stretku nezľaknete 🙂
a ja kojím hocikde, nemám s tým problém 😉

maculik
26. máj 2010

Ahojte,
Tak sme doma z ockovania, Petik sa vyskieral, az kym mu nepichla prvu injekciu, to spustil krik a straasne ocervenel, pri druhej uz plakal menej a na rukach sa mi hned utisil. A vzali sme aj Adelku, nech ju pozrie, lebo este nebola ockovana proti meningitide (tu je to povinne), no a tak jej to hned pichla do nohy, chuda Adelka taky krik spustila, ale potom jej dr dala 2 gumove medvediky, tak hned po nich chnapla a este si pytala 🙂

dnes mate to stretko, ze? Tak sa dobre zabavte, uzite si to a potom napiste, ako bolo.

tu dnes po 3dnoch horucav prsi, ale nevadi.

olifcek
26. máj 2010

@maculik ako darcek, za prekvapko u lekarky adelke

https://www.modrykonik.sk/bazar/detske-ciapky-r...

ci maly obvod uz?

maculik
26. máj 2010

olif, kraaasna, len fakt maly obvod ☹

olifcek
26. máj 2010

@maculik skoda...

olifcek
26. máj 2010

Ke, keby ste chceli, stretko mozeme zajtra dat...k mm do prace nakoniec nejdemeeee

lolka
26. máj 2010

cafte, dnes stretko, sa tesim 😉 a aj pocasie sa zlepsilo, sme uz boli vonku a je dusno. malej som kupila macika do ruky, co moze aj kusat - ako bolestne za vcerajsie pichanie
😅
ja kojim hocikde, kdze papa kazde 2 hodky a vonku byvame aj dlhsie, tak mi staci aj lavicka 😉

garonka
26. máj 2010

ahojteeeeeeeeeee žienky

my sme domaaaaa a už hajame v kočiariku

u lekarky všetko v poriadku, prídeme na kontrolu o dva mesiace, aaale musím preložiť očkovanie lebo očkovať nas maju 19.7 a na neuro sa ide 22.7
sme sa paradne v autosedačke dopredu pokakali ale vravím poriadne ešteže i umyvadlo tam bolo 😀
hlavičku davame pomalinky do sedu, a na brušku už dvihame zadok a začíname sa plaziť takže u nas rastovy skok alebo čo 😕

a pani doktorke sa Tobi tak vyžaloval a pritom ju aj očural 😀

tak vam dakujem, že ste nam držali prstíky a mysleli na nas

a inač žiadne rehabilitacie netreba, do jedneho roka je to u deti fyziologicky vyvin, Tobi je hoci veľky a silny ale hlavne, že ok.

takisto doktorka neurologička odporučila zmeniť Tobiho lekarku lebo keď som jej podala vymenny lístok, a tam meno na rehabilitačnu doktorku a diagnoza že je zaostaly tak mala neurologička dosť 🙄

@olifcek moja na Varadyho som počula negatíva v čakarni aaaale som sa opytala i neurologičky o fyzioterapeutku kam nas posielal, takže dobre, že sme nešli netreba a ak bude do teba doktor hustiť že to a to tak ee, on je odborník na ine veci

garonka
26. máj 2010

a super dostali sme darček od jednej znamej ale je nam veľkeeeeeee bodynka 74 a teplakova supravička 80

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre