Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
28. máj 2010

som i mm musela poslat to s tete, he he

lenica81
28. máj 2010

@olifcek my teraz riesime s mm maleho spanok... teda hlavne ten nocny, lebo v poslednej dobe sa strasne pokazil... 😔

blumka
28. máj 2010

no...tete uz je oblecena, juli tiez, idem mladu nakrmit, kociar uz je dolu, o pol hodky vyrazam...tak sa tesim...dufam, ze pride aj svetlanka a garon

lenica81
28. máj 2010

tak si to uzite... 😉 a fotos potom... 😀

svetlankat
28. máj 2010

@blumka prave som pisala olif, ze mala my este spinka uz od deviatej, neviem kedy sa zobudi, potom este budeme papat, tak neviem kedy dojde. Posli mi aj ty kontakt na teba, ze vam zavolam kde sa nachadzate.

blumka
28. máj 2010

mne fotak vzal mm..olif ber ak mas

olifcek
28. máj 2010

my uz prebalene, ja oblecena, i ked prezleciem vrch, kedze slnko vyslo x;oDDD..stale neviem, ci dam oliv do manduci a ci do kociara, safla x;oDD...teraz papa, paq obleciem, tak, aby sme sli z domu o tej 13tej...mame to dolu busom za 7 minut a ku aide za cca 10, takze pohoda x;oD

olifcek
28. máj 2010

wow, vycasilo sa...skoro cista obloha...

olifcek
28. máj 2010

@blumka ako obliekas?

olifcek
28. máj 2010

kociar ci manduca? pomoooc, uz sa musim rozhodnuuuuut

maminnka
28. máj 2010

Kosicanky sli na stretko, bude tu pusto 🙂

maculik
28. máj 2010

veru 😀
mne Petik spal na prech.2h, uz je aj napapany a idem teraz ja. mm volal, ze nestiha ist pre malu, tak pojdem ja, ale neskor, aby sme ho chvilu pockali v parku a on nas vyzdvihol, nech nemusim brat aj naspat taxi.

mami, ake su to tie vysiel.avent, co mas? my s nasimi nie sme spokojni (mame sencor) a chceme kupit nove, ale tak, aby mali aspon 150-200m dosah, ak nahodou na dovolenke budeme sediet vonku pred domom, tak aby to zachytilo. a viac ako 2 kanaly, lebo aj znami, co idu s nami, budu mat vysielacku, tak aby sa nerusili.
Diky 🙂

ozaj zuci, vy ako s tou dovolenkou v juli, co si spominala, ze mozno pojdete?

katina2209
28. máj 2010

Ahojky tak ja som navarila, najedli sme sa a Matko teraz trosku podriemkava....
@maculik a kam vlastne idete do chorvatska? A co vas vyjde apartman?
@maminnka a ty uz nepracujes, alebo si na telefone?

maculik
28. máj 2010

@katina2209, ideme na jednu agrofarmu kusok od mora, ale zabudla som, kde to presne je, cca od 100km od tal.letiska Trieste. manzel s kamaratom (ide s rodinou tiez) tam boli osobne hladat a rozhodli sa pre toto. Apartman vyjde 50€ na rodinu, mame tam kuchynu, 2i a kupelnu. Chlap tam pestuje svoju zeleninu aj vino, aj vari, ked sa nam nebude chciet 🙂
Celkom sa tesim, aspon nemusime v kuse lezat na plazi, co sa ani neda s tak malymi detmi.

maminnka
28. máj 2010

Kati, myslis dnes? Nie, len do 13,00 hod 🙂 Teraz uz len sledujem pasivne, co sa deje 🙂

jabadaba
28. máj 2010

Ahojte,

tak mi zrusili temu, chcela som nacat planovanie babatka na februar/marec 2010, ale bolo mi odporucene vyhladat si podobnu temu. No ok. Tak som tu. 🙂 Asi nestiham preletiet vsetkych 1500 stran co ste popisali, kazdopadne - planujem tieto tyzdne popracovat na mimine a ak to vyjde na prvy sup ako pri prvom tak sa ma bude tykat prave februar. Jeho koniec presnejsie, pripadne zaciatok marca. No uvidime. 😉

zucana
28. máj 2010

tak sme doma z obedu na city university kde som chodil a aj v auprku som este posledne veci v nexte nakuila 😀
papali sme o 11 tak uz jej dam papat chudatku 😅
o osmej idem zurovat aj ked si dam iba pohar vinka mozem nie????
maci no vycerato tak ze asi skoncime v taliansku blizko domu lebo chceme ist az na 2 tyzdne ale uvidim a dam vediet 😉

zucana
28. máj 2010

jabadaba je jedna tema je v planovanie 2010 tu uz mame babatka 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/snazenie-od-jari-2010-pripravy/

katina2209
28. máj 2010

A kedy idete maculik? My by sme mali ist do Novi Vinodolsky 31.7.-9.8. A ked bude take teplo budes davat Petkovi aj vodu,alebo iba mliecko?
Mami a vy idete niekam na dovolenku?

maculik
28. máj 2010

zuci, kludne pohar vinka, ja si davam sem-tam, ked nakojim Petika.

kati, ideme 5-18.7. Vodu asi nebudem davat, radsej mu dam castejsie mliecko. Ale uvidim, podla situacie 🙂)

no nic, ideme pomaly pre Adelku, tak zatial pa a zuci, vecer prijemnu zabavu, uzi si to 🙂

laxity
28. máj 2010

macu...super, že na dovolenečku...já bych tiež šla 🙂

inak baby prosím vás ako obliekate deturence doma? Keď je takto fajne...my máme doma 25°C 😕

laxity
28. máj 2010

@katina2209 ...hej fajči a nie a nie prestať 😠

laxity
28. máj 2010

@katina2209 ...aj vy na dovolenečku...no super baby...aj ja chcem 🙂 . My pôjdeme len na víkend na Slovensko na chatu so sestrou a švagrom 🙂

lenica81
28. máj 2010

@laxity ja mam Vilka len v kratkom body a ponozky, ktore stale skopuje... 😠 😀

a my dovca tiez len na SK, a ci na predlzeny vikend alebo tyzden, zavisi od mm... prestupuje na inu poziciu a nevie, ci ju v tom termine dostane... prvy augustovy tyzden je dost vychyteny termin... 😖

lenica81
28. máj 2010

zuci, si to uzi za nas vsetky... 😀
moj mm prestal fajcit pred 2,5 rokom a drzi sa... ale vravi, ze jemu to chuti, tak ked bude mat vela penazi... 😎 lebo kvoli tomu prestal, lebo to slo do penez, tak asi sa k tomu vrati... ale ja dufam, ze nie... hlavne kvoli jeho zdraviu... 😉

lenica81
28. máj 2010

boli sme vonku a Vilko sa rozreval na takom mieste, kde siroko daleko ziadna lavicka v tieni... tak som ho kojila na nejakom muriku pod borovicou... len som sa modlila, aby na mna nejaka haved nepadla alebo neskocila... 🙄 😔 😀

katina2209
28. máj 2010

My sme tu mali navstevu mamicku takze som sa vam nevenovala, laxi moj matko ma oblecene bodynko s kratkym rukavom a tenke teplaciky a ponozky...
Ja si tiez planujem dat dnes pohar vinka, Zuci uzi si to.... 🙂
A Mm mi tvrdi,ze nefajcil.... ale vypil 7 piv 😀

katina2209
28. máj 2010

My sme boli vonku doobeda a teraz Matko spi tak ho nechcem budit asi uz dnes von nepojdeme

jabadaba
28. máj 2010

@zucana dakujem, idem mrknut.

blumka
28. máj 2010

sewasteeeeeeeeeee....tak my sme uz domaaa...
jaj bolo fajneeeeeeeeeeeeee....fotky ma svetlanka, tak isto ked bude mat cas tak nejake hodi 😉
garonka neprisla, Tobi je chudatko chory, ze to kvoli tym krystalikom v moci, chudatko, tak nech sa skoro vylieci...
no a svetlanka je symposka, Miska zlatunka, kukala s kociarika vobec neplackala az potom neskor ked uz prisiel cas papania..
olif prisla jak frajerka velka s manducou a mala Olivka s prestavkami kukala a spinkala...no a poviem vam, to je take zlate decko, ze az...a dali sme si pokec 😀
ja som si zabehala na kratke trate za Terezkou, kebyze som tam sama s dvoma detmi tak ma slahne, lebo by som nestihala...
samozrejme, ze sme museli zmapovat vsetky fontany v KE a v tej poslednej sme sa aj okupali...no ale to uz prisiel po nas mm tak som Terezku neprezliekala 😅 no a Juli spala skoro cele stretko 😅 az na konci sa zobudila, hodinku pokukala po svete a zas zalomila 😀

kedy dame dalsie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre