Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
30. máj 2010

no ja uz idem spinkat, teda asi toho zas vela nenaspi, no ale aspon sa budem tvarit..dobruuu 😉

granado
30. máj 2010

dobru nocku aj ja idem, len ešte neviete čo je s garonkou? aj som jej posielala spravu a nič ☹

olifcek
31. máj 2010

😉

svetlankat
31. máj 2010

dobre ranko baby. My dnes ideme na klbiky, tak drzte palce. Vikend narocny, so svokrou a svagrom. Ale uz sme opat same.

blumka
31. máj 2010

dobre ranko...
my sme hore uz od pol siestej, akosi sa nam rana pokazili. Juli vedela spinkat aj do siedmej a uz asi treti den sa budi o pol siestej..ale nevadi, zvykneme si aj na to... 😉
inak vcera vecer pred spanim mi vypila 180ml mlieka a tvarila sa ze este by si dala...neviem , neviem ci nebudem musiet zacat s prikrmami skor ako som planovala, ked jej mliecko prestava stacit...mozno tie place co u nas mame su aj z hladu.. 😒

olifcek
31. máj 2010

@svetlankat drziiim, ale bude to ok, to je jasneee x;o)

@blumka a my dnesne rano konecne ako tie predtym....vyprdkala sa, vykakala a hned super nalada...predoslych 5 dni bola malicka mrzuta, asi kvoli kakaniu...neviem..trapila sa dost...toto sme nikdy nemali a snad je to za nami uz...

blumka
31. máj 2010

@olifcek to moze mat rozne priciny..mozno si aj ty nieco jedla a to malej nesadlo...no sak ani my dospeli nie sme vzdy rovnaki aj ked jeme rovnake veci 😉

olifcek
31. máj 2010

@blumka praveze som nic nezmenila, hech..ale uz papa probio, jednu rano a druhu vecer, zacala som vcera a dnes uz prinieslo ovocie x;o)) kraaasne sa rano vytoto, a vela vela 😵

blumka
31. máj 2010

tak mozno jej to probio chybalo 😉

blumka
31. máj 2010

@svetlankat videla som ten plagat na zumbu v Urale, nie je tam telefonne cislo , ale tak sme si s kamoskou povedali ze v stredu pojdeme 😉 ked nas vezmu zacvicime si a ked nie tak pojdem domov, ved to nie je daleko 😉 pridas sa?

svetlankat
31. máj 2010

@blumka jasne ze sa pridam. Stretneme sa tam?

olifcek
31. máj 2010

@svetlankat i ja bych sa hybala, ale maju by som muelamat na rukach...to asi nem dobre, co? 😅 😅

blumka
31. máj 2010

no...mne ide bus tak dost natesno, tak ja pridem uz z domu oblecena na zumbu, aby som len vyskocila z busu a sla rovno cvicit...tak sa mozme stretnut uz priamo vnutri aby si na mna vonku necakala a potom nebudes stihat ani ty 😀 daj mi na seba kontakt, keby nieco ti napisem sms..keby mi daco do toho prislo alebo tak 😉

blumka
31. máj 2010

@olifcek hi, mozno vynajdes nejaky novy styl zumby... 😀 ze batolazumba 😀 😀

olifcek
31. máj 2010

@blumka jo, otec ma vola klokania mama...a to bolo este predtym, nez sme manducu zacali vyuzivat, hehe... a Oliv klokanie mlada...kedze len sa na mne nosit chce a len pri mne byt 😀 😀

laxity
31. máj 2010

dobré ránko

vyspinkané?

olif...hezká šiltovka 🙂

My sme vyhajuškané až moc...9,5 h...takže dnes budeme mať veselo 😀 . Chcela som ísť pozrieť do práce, ale nem dobré počko tak asi budeme domena 😒

aj mne by sa zišlo cvičenie 😕

katina2209
31. máj 2010

dobre ranko my dnes noc nic moc od 4-6 hore idem vas docitat,cez vikend som nemala vobec cas na kona 😒
Laxi daj mi aspon 3 hodinky spanku 🙂

garonka
31. máj 2010

ahojte 🙂

komu som chybala granado? idem si vas dočítať 🙂

laxity
31. máj 2010

alex...rada by som, aby si si pospala, keď tak tak darujem ti tie dve hoďky čo spí ešte potom po papaní 😉

garon...ta kde si sa stratila? 😕

garonka
31. máj 2010

laxi ja tu 😀

olifcek
31. máj 2010

@garonka tie kamee vidis aj volnym okom??? tobimu je uz lepsie? a Tebe??

garonka
31. máj 2010

@olifcek ee nevidno nič ale už je to oki len pôjdeme na utz koncom juna a odoberieme moč pak na rozbor a uvidime čo ďalej, aaale to su len veľmi mini kamienky skoro ako zrnko pomletej kavy, teploty už nemame aj do normalu sme sa vratili, krasne spinkame cely deň aj v noci
ale Tobik sa po rukach chce niesť tak dnes kupime ten baby vak lebo fakt pridem o chrbat 😒

olifcek
31. máj 2010

vcera svokricka, ze nech si olivku nevyhadzujeme i ked sa jej to paci....profilovka a ine foto v albume...nastastie na to upozornovala, lebo jej mm mohol napisat, ze v ziadnom pripade nie je vyhadzovana, ze ju ely cas drzime na rukach, ked sa takto hrame, ze maximalne lietadielko, to e ta fotka s popisom, ze v ramci hry krici na tatka...x;o))) aj to samozrejme tak, aby neboli prudke pohyby 😉

garonka
31. máj 2010

juj baby jak vam fajne bolo na tom stretku a my sme sa trapili 😔

blumka aka šíhla i ja chcem tak vyzerať 😕

olif foto v profile supeeeeeeeer 😉

olifcek
31. máj 2010

@garonka a nie radsej manducu alebo satku? baby vaky pohoreli, vraj sa v nich babo moze udusit...

vies, ja niekedy vidim olivke pri prebalovani take priezracne zrkna, asi 1x1mm...ale pride mi, ze je to z plienky, alebo vlhcenych vreckoviek....preto sa pytam..

garonka
31. máj 2010

@olifcek tak hra na lietadielko je v pohode sice my sa tiež tak hrame ale sranda Tobi je ako na vyhliadkovej veži ak je ockovi na rukach je vysoko a zhora na mňa pozera 😀

olifcek
31. máj 2010

@garonka 😵 😵

garonka
31. máj 2010

@olifcek či manduca či ako sa to vola len neviem akyyyyy 😒

olifcek
31. máj 2010

@garonka jj i v albume mam par foto kde ollivku tato hoore drziii, jej sa lubi divat sa na nas zhora x;oD

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre