Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
31. máj 2010

@selyma To hej, my sme mali porodnu 3220g

selyma
31. máj 2010

my 3150 a 53 cm

svetlankat
31. máj 2010

my 49 cm, to sme boli kratsi a v troch mesiacoch, 56,5cm. Neboj ta vaha je ok, je super.

svetlankat
31. máj 2010

Dobrú noc baby, idem už do hajan, dnes sme mali umrnkaný deň, tak som dosť unavená.

selyma
31. máj 2010

dakujem svetlankat

selyma
31. máj 2010

babky, ako spia cez den vase babiky, lebo ta moja, ked nie je v kociary, tak len na rukach., Ako ju od toho odnaucit?

maminnka
31. máj 2010

@olifcek, dakujemeeee, za ten link, ten cepcek Natalke aj objednam 🙂

juuj, otvorene okno.. aj ja chceeem! ale moj muz to neznasa :( ja som cely zivot spala pri otvorenom okne a teraz ani v najhorucejsom lete... 🙄 🙄

este k tomu cumliku versus palceku: zienky, ako narastu mliecne zuby, tak narastu aj trvale. Viem, co hovorim... hlasujem za cumlik, ale nasa mala ho nechceeeee...

maminnka
31. máj 2010

Sely, nasa mala spi doobeda 4 hodiny, poobede tak 2krat po 10 minut a potom celu noc. Zaspava v kociku alebo na prsniku, alebo sama v postielke. Ked ju tam polozim, natiahnem macka s uspavankou, uz vie, ze ide spinkat. Vecer zaspava takto vzdy, je to uz taky ritual.

andrea2603
1. jún 2010

dobré ránko.
júúúúj, otrasná noc, so 1.30 bola Livka na prsníku do 4.00, potom zaspala, o 6.00 papala a teraz ešte vyspáva. Ja som síce za cumel, ale Liv nie 😖 , aj v noci som jej ho dávala, lebo už ma bradavky boleli, ale to hneď rev spustila.
Branko mal cumeľ do roka, potom sme v jeden deň stratili 3 cumle, tak večer to bolo hrozné, ale povedala som si, že už keď som 1 večer vydržala, tak ešte vydržím, aby sa odučil a za 3-5 dní si na cumel ani nespomenul. Lenka cumeľ nemala, kojila som ju skoro 2 roky a potom ešte rok trvalo kým sa od prsníka celkom odučila /hlavne večer si chcela len tak podudlovať alebo pri zaspávaní ma zaň držala/.

všetkým naším pokladíkom, najkrajší DEŇ DETIČIEK 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵

Tu v NZ sa leje ako z krhly 😠

blumka
1. jún 2010

ahojte..pridavam sa k ankete cumel versus palec 😀 ja som za cumel lebo sa lahsie oduci od cumla, jednoducho ho vezmes a nedas neviem ako je to s kojenim, my sme sa tak daleko ze zuby a kojenie nedostali...ale ak babo cmula palec a viditelne sa s nim vie upokojit a cumel nechce, tak co? odrezat palec? myslim ze vtedy je kazda mama rada, ze to dieta ma nieco cim sa vie ukludnit a hlavne ocenite to ked v noci nemusite 1200x vstavat a podavat cumel....
a myslim ze oducit ci od prsta alebo cumla sa da,,,,cumel je lahsi ale aj od palca sa da....poznam deti co si cmulalai prsty a oducili sa v takychto veciach ide aj o motivaciu a pristup zo strany rodica...aj ked...vravim je to tazsie ako cumel...

blumka
1. jún 2010

olif, tie ciapocky su krasne aj ja kupim...a este odporucam aj take co maju tiez taky hruby pas ako tieto ze teda zakryju uska ale na vrchu hlavy je len ako satka..cize len taky cip latky..prikryje hlavicku ale vetra a hlavne ked je teplo aj poskytne ochranu pred slnkom ale nie je na celej hrave cize babo sa nepoti a ak fuka ma to na uskach...no ja mam doma take asi 4 a nosi ich este aj Terezka, lebo su fajne natahovacie 😀

blumka
1. jún 2010

baby, kedy sa deti ucia povedat R ?

andrea2603
1. jún 2010

@blumka Lenka sa naučila cca. v 4 rokoch, ale teraz sa ešte zdokonaľujeme K, lebo ešte sa jej stane, že miesto K povie T, napr. koník je tonít, Lenka povie Lenta 😨 , ale už sa to lepší, stačí ju napomenúť a zopakuje správne 😵

katina2209
1. jún 2010

Ahojky tak u nas taka noc Andy ako u teba....Matko zacal vystrajat o 3.00 tak som ho nosila pritom som ho o 12.00 kojila dala som mu o tretej a potom sme boli na prsku,masirovali brusko a plakal o dusu skoncil o 6.00 tak som zase rozbita na totalku potom sme museli vyprevadit Marka do svp uz teraz mi je smutno....isli do tatier dufam,ze tam nebude minuska,lebo som mu nepribalila rukavicky....
Pisali ste palec alebo dudel, ja som rozhodne za dudel, Marko mal tiez dudlik kojila som ho rok a nikdy ma nepokusal do bradavky....
Lekarka mi tiez hovorila,ze palec deformuje chrup a tazsie sa od neho oduci...
Matko si tiez obcas zuzle palec,ale ked to zbadam ponuknem mu radsej dudlik...

katina2209
1. jún 2010

Nas Marko sa naucil R v 5 rokoch 🙂 a robilo mu problem š,č

blumka
1. jún 2010

baby pozriteeee...http://www.mimibazar.sk/bazar.php?user=4959 nadhera ze?

a ozi..vsetky NAAAAAAAJLEPSIE aj vam aj vsetkym detickam 😉

blumka
1. jún 2010

tak ja uz mam ciapku piratku aj cepcek pre juli zajednany 😀

zusika
autor
1. jún 2010

Ahojte maminky - chcela by som zazelat vasim dietkam krasny Den deti!!! Nech su na tomto svete statsne a spokojne a samozrejme zdravucke!!
A pekny den aj Vam!! ☼

blumka
1. jún 2010

jeeej, zusi ahoj...ako sa mate?

svetlankat
1. jún 2010

blumi aj ja uz som objednala cepcek, a dnes pridala este jeden druh ciapociek uz na vacsie deticky, tiez su pekne.

zusika
autor
1. jún 2010

🙂 Blumka - mame sa fajn, vdaka.....
nemate niektora kontakt na nejakeho bociana - stale nevie trafit..... 🙂

svetlankat
1. jún 2010

jeeej blumi super su tie drevene pismenka

mmaarrttiinnaa
1. jún 2010

ahojte ja som konecne uspesne skocila skolu takze sa tu ukazem castejsie taka som happy

Aj ja prajem vsetkym drobcom krasny den deti dufam ze aj slniecko sa ukaze lebo u nas asi bude prsat moje deti su chore boze nech sa uz z toho dostanu

mmaarrttiinnaa
1. jún 2010

selyma mojho maleho som naucila spat tak ze ked je hore dlhsie ako 2hodinky tak si lahneme na postel dam mu prsnik lebo tak ho kojim kazde 2 hod a on sa naje a potom lezime a zaspi len ho musim drzat za rucicku lebo inak nezaspi tak spime obaja lebo ja vzdy zaspim skor ako on

zusik pred tyzdnom okolo nasho domu lietali tri bociany tak som ich posielala za tebou este nedosli ? velmi ti prajem nech sa vam to skoro podari drzim prsti

matesl
1. jún 2010

ahojte babulky, ja by som tiez chcela maleho na dudel naucit tiez ma uz bolia bradavky z jeho uspavania a to musim pri nom byt aby si pocucal aj pocas spanku inak je hore, tak nic neviem urobit 😒

matesl
1. jún 2010

s dudlom bojujeme, prezuva ho zo strany na stranu, skor ho roptyluje ako ukludnuje ☹

blumka
1. jún 2010

zusi tu nedaleko maju hniezdo/..poslem ich k vam 😉

olifcek
1. jún 2010

@mmaarrttiinnaa Ing., Mgr.? gratulujeeeeeeeeeeeeeeem!!!!!!

@zusi priletiiiii, uvidiiiis. ja sa tak tesim, ze si sem dnes prisla a pogratulovala babatkaaam

😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre