Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

dorotka2
16. júl 2010

@blumka a v aute mam klimu pustenu aj ja, ja to s nou nejak moc neprehanam, pustame ju na slabo, aj v aute, aby nebol velky rozdiel, ale presne ako ty, ked vies klimu pouzivat nemala by skodit. Ja som z nej nikdy nebola chora, manzel s nou ma problemy, no sam uznal, ze ju je doma treba, aby sa tu dalo zit. Ked je niekto cely den v praci a tam klimu ma a pride vecer domov, co je uz aspon trochu znesitelnejsie, nevie, co je to byt bez klimy, no myslim, ze my matky na materskej ju velmiu privitame. 🙂

dorotka2
16. júl 2010

@maminnka skoda

olifcek
16. júl 2010

@blumka keby clovek dopredu vedel, co sa po ockovani stane x;o((((

olifcek
16. júl 2010

zeby sme i my klimu dali? ved oliv mi zaspinkala az okolo polnoci, co zaspat nevedela, stale pila a neskutocne sa potila x;o(((

olifcek
16. júl 2010

takto mam na sebe mokre triko a plienku poskladanu medzi mnou a oliv, tiez mokru, nech sa neroztopime x;o((

maminnka
16. júl 2010

@katina2209 Kati, v auguste to vidim realne 🙂

blumka
16. júl 2010

@olifcek my mame pusteny do polnoci ventilator a uplne otvorene okno, skoro priamo nad juli, uspavame pod oknom aby aspon trosku na nu siel nejaky vzduch...a je to tak lepsie...

maminnka
16. júl 2010

tiez si myslim, ze problemy s klimou su v tom, ze ju ludia nevedia pouzivat. Klima by sa mala nastavovat tak, aby rozdiel medzi teplotou v chladenej miestnosti a teplotou vonku nebol viac ako 6 stupnov. A chladit radsej pomalsie, nie prudko so silnym prudom chladneho vzduchu, pretoze to moze byt skodlive. Sa robim mudra, ale studovala som to na VS 😀 😀

lenica81
16. júl 2010

caute baby... sice tu prsalo a v noci a rano bolo prijemne, uz je tu opat peklo... 😒 😀 ale aspon ranna prechadzka bola osviezujuca... 😵 policajti sa dnes v noci fotili o dusu... a hlavne madarski... 😀

lenica81
16. júl 2010

co ja bych dala za klimu... alebo aspon ventilator... lebo mm obieha obchody a nejako su vypredane... 😅 takze sa tu parime... ale sak mozno vypotim nejake to kilecko... si navravam... 😀

blumka
16. júl 2010

som capla terezke na zadok..cim dalej tym je horsia...ale to preto ze ja jedina jej urcujem hranice, ostatni to maju na haku, vsetko jej dovolia, aj mm radsej aby mal pokoj...a preto si ona ku mne dovoluje...
a som jej pvoedala ze ked este raz bude zla tak znova jej dam na rit a viete co mi ona ovedala? ze " ne, ja si schovam lit" 😀

lenica81
16. júl 2010

@mmaarrttiinnaa pekne fotos, maly sa na teba podoba teda dost... 😉

@katina2209 fu, aj ja bych dosla, len v auguste tu 3 tyzdne nebudem... 😅 ale co tak potom, sak hadam aj pocko bude znesitelnejsie... 😀 hadam...

olifcek
16. júl 2010

@lenica81 vypotena voda nem dobre, treba doplnat x;o)

@blumka 😀 😀

lenica81
16. júl 2010

@blumka blbe, ze fakt ostatni na to kaslu... my sa s mm dohadujeme, ze ako to budeme robit, ale realita ukaze... 😅 😔

olifcek
16. júl 2010

@blumka ventilator ale tak, aby nesiel na juli,ze? ci nechate, nech sa toci vlavo a vpravo?

lenica81
16. júl 2010

@olifcek sak do seba lejem caj aj zdravu vodu z vodovodu... 😀

lenica81
16. júl 2010

inak som si kupila casak a tam priloha moje leto 2010 a obrovska reklama na karya tours... idete do turecka... 😀 😎 ale sranda to nie je pre tych ludi, co tam skoncili... 😔

olifcek
16. júl 2010

oliv namiesto placu kasle, hehe...taky zlaty kasel nasilu, pekne jej to ide...ked sa na nu pozriem prestane a usmeje sa 😀 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
16. júl 2010

@rivatha oliv to robi hned ako idem od nej...je to fajna zmena oproti placu 😀 len ked jem, mlaska, ze i ona chce, tak papam zasadne, ked zaspinka

inak baby, oliv pomaly od narodenia pouziva nohy ako druhy par ruk...je to ok, ze?

olifcek
16. júl 2010

ze 30stupnov v tieni 😖 ? bleeeeeeeee

blumka
16. júl 2010

@lenica81 vies ono to je tak, babka s dedkom jasne ze rozmaznavaju..a mm ten pride z prace, hned sada za pc a riesi veci..akoze on tiez po nej pokrici a tak ale je s nou hodinu denne co je to oproti tomu co som ja..a este aj cez vikendy ked sme spolu som vzdy ja ta prva, ktora na terezku pokrici ked nieco robi..mm az potom zacne...som z toho niekedy vycerpana, ze vsetko musim zacat ja, na vsetko musim upozornit ja, ked nieco chcem musim si to doslovne popytat..akoze on je zlaty, ked poprosim nie je problem, ale tak sam od seba mu niekedy nedochadza...ale tak to su chlapi, no...aj tak som rada ze mam jeho, lebo naozaj on pomaha dost...len niekedy ked je toho na mna vela...

katina2209
16. júl 2010

@dorotka2 ja byvam pri tom zdravotnom stredisku bebravska a do vrakunskeho sa chodime prechadzat cez vikend...

katina2209
16. júl 2010

@maminnka pravdu mas presne tak s tou klimou 🙂 ja mam na 24 stupnov nastavenu a je uplne super...aj tak v spalni mam 26 st.
tak v auguste 12.8. som uz doma z dovolenky 🙂

katina2209
16. júl 2010

@lenica81 kludne pridi, si vitana 🙂 len nech uz je aspon 25 stupnov vonku a nie tento hic

katina2209
16. júl 2010

@olifcek aj moj Matko kasle na silu a uz sa pretaca jedna radost 🙂

dorotka2
16. júl 2010

@katina2209 yam ja chodim ptgiatricke a samozrejme do tesca 🙂

dorotka2
16. júl 2010

@katina2209 tak to dopadne, ked kojim a pisem, chodim tam pediatricke 🙂

mmaarrttiinnaa
16. júl 2010

@lenicka81 hej mam radost ze aspon jedno dieta sa na mna podoba kedze dcera je cela tato

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre