Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

laxity
26. jan 2011

@jja 🙂

@maminnka ja tiež tajne dúfam, že doktorka ma poteší a povie viac ako si myslím 🙂

@elleniak je to v pohode, zvykne si na Natálku a budú kamoši 🙂

garonka
26. jan 2011

@jja koľko kil ma Kajka?

lolka
26. jan 2011

cafte, precitala som par stranok....
@katina2209 ☹ je mi to luto, ze mas teraz take tazke obdobie. chlapci ti urcite davaju vela sily a lasky, ale ....a to nebude tvojmu muzovi luto, ze nevidi kazdy den drobcov ? 😖
co sa tyka toho pitia, Viki tiez dlho bojkotovala flasu, ale viac sa jej lubi poharik s naustkom od Nuby, maju ho v DM, tak vlastne od cca 6m pije vodu len z neho. s UM ti neporadim, my sa este kojime. uz si ani nepamatam, kedy som spala dlhsie ako 3 hodiny, ale ved aj to raz bude 😅 foto su perfisne, maly sa asi rad kupe, ked dostal darceky do vane 😉

@olifcek @zucana zapocitajte ma do kalkulacie, rada pomozem 😉
@maminnka supis miery 😉 (my mame o 2kg viac 😅
@zucana teda, ta tvoja kamoska ma muza despotu !!! nekupit dietatu hracky, tapety a este odopriet mu to najlepsie a najkvalitnejsie - materske mlieko 😠 och, normalne ma to rozculilo

olifcek
26. jan 2011

@maminnka jj, cosi malinko cez 10kg 😵 😵 😵
@laxity n my same nebehame ale v pohybe sme veru dost ale itak sme kg nabrali 😉

jja
26. jan 2011

@garonka kusok viac ako @blumka tete 🙂 my sme 8 mali v styroch mesiacoch 🙂

lolka
26. jan 2011

myslim, ze vcera ste sa tu bavili o 1 spanku denne......tak pre nas to este neni. vcera spala od 11.00 do 12.45, a to pritom spava do obeda cca 30 min., tak som myslela,ze po obede uz spat nebude, ale este si zdachla o 16.00 na 30 min., ziiiivala, oci si trela ako keby cez den ani nespala 😅

davam tip na obede - zemiaky s karfiolom uvarene v slahacke a mlieku (podla receptu), ja som dala 2 lyzicky smotany, trosku masla, zltok a petrzlenova vnat. veeelmi smakovalo 🙂

olifcek
26. jan 2011

@lolka daj mi pls recept do IP

@alex prosim, posles mi na mail tu knihu? ja som pisala z mt, ale kon ide tak ,,uzasne,, , ze mi to ani na milionty krat neodoslalo.. olifcek@gmail.com, dakujeeem

raa2
26. jan 2011

@lolka aj ja poprosim recept 😉

svetlankat
26. jan 2011

@lolka aj ja, daj ho radsej sem

lolka
26. jan 2011

uz som bola dat cucat...
takze presney recept podla knihy:
150gr zemiakov
150gr karfiolu
3 lyzice mlieka
1 lyzica slahacky
1 lyzicka masla
1 zltok
petrzlenova vnat

garonka
26. jan 2011

@svetlankat jej krasna tortička 🙂 len tej babe vymažu fotoblog s tortami 😖

svetlankat
26. jan 2011

@garonka preco?

laxity
26. jan 2011

@svetlankat presne tú tortu som dnes zahliadla na MMB 🙂

laxity
26. jan 2011

@svetlankat a teraz pozerám, že ich asi všetky má aj na MMB 🙂

garonka
26. jan 2011

@svetlankat ak by mala pri tortach detičky tak by jej admini torty nechali je to aj v pravidlach

svetlankat
26. jan 2011

@garonka juj tak to som nevedal, dufam ze nie kvoly mne

laxity
26. jan 2011

@garonka 😕 a má po chlebe

svetlankat
26. jan 2011

@laxity pekne su vsak? aspon mne sa paci slniecko a lienka

laxity
26. jan 2011

@lolka iná porcia 😀

katina2209
26. jan 2011

@lolka tak som spat aj ja este kojim dievcata a do kedy sa bude treba rozhodnut s tou chatou?,lebo mne ma v tom obdobi prist rodina zo srbska mali by prist tyzden po velkej noci tak to asi tak vychadza no budem s nimi este volat rada by som isla s vami, no vobec neviem ako by som sa tam dopravila, boze dievcata ste super to som necakala,ze by ste mi takto pomohli,len ja by som sa citila este horsie ako sa citim, neviem ako to budem mat ani po financnej stranke co mi manzel bude posielat tiez vela nezarobi tak to nebude asi nic moc najhorsie je ze za byt platim 300 eur mesacne a rodicovsky mam 256 to je uzas....takze sa musime vela uskromnovat, vobec neviem ako to vsetko bude s nami a ta neistota ma nici.....
My cez den tiez spime doobeda 30-45 minut a poobede tiez tak v noci som hore niekedy aj kazdu hodinu co sa chce Matko pricucnut.....
O tom ako to je skusim napisat do tej nasej sukromnej temy...
Ja som dnes robila kalerabovu omacku so zemiackami tiez velmi chutilo.....
@maminnka dakujem pekne za vsetko...
Maťko mi zaspal 20,40 taka som unavena z celeho dna budem si musiet ist lahnut skor chodim tak okolo jedenastej a potom som vycerpana....ked som kazdu chvilku hore rano aj ked matko spi musim vstavat k Markovi do skoly takze ho vacsinou zobudim ☹

garonka
26. jan 2011

@svetlankat sveti neee ta čo si 😉 ale ak si jej fotoblog admini nevšímnu tak ho jej nechaju 😀

lenica81
26. jan 2011

@zucana krava ta kamoska... 😖 sorry...

garonka
26. jan 2011

@svetlankat mne sa pači to pivo 😅 aspoň viem čo dam urobiť mm na 30tku 😅

lenica81
26. jan 2011

@maminnka @laxity ani my nie sme vo vahe prave rekorderi... som zvedava na 14teho... 😔

lolka
26. jan 2011

@laxity 😉 my sme urcite tolko nespapali, ja som davala 2 stredno-mensie zemianky a asi tolko isto kalerabu
@katina2209 jj, kojenie kazdu chvilu v noci nist moc, pozname 😖

@avaka vsetko najlepsie malej princeznej k 1.rociku, hlavne vela, vela zdravicka a nech ma len usmev na tvari 🙂

laxity
26. jan 2011

@svetlankat aj tá lienka je moc pekná...ja inak rozmýšľam, že dám dve malé lienky urobiť jednu na sobotu a druhú na nedeľu 🙂

laxity
26. jan 2011

@lolka karfiolu 😕

laxity
26. jan 2011

@katina2209 ako si robila tu kalerábovú omáčku? 😕

katina2209
26. jan 2011

@laxity nastruhala som jeden mensi kalerabik na struhaku trosku podusit na slnecnicovom oleji podliala vodou dala trosku drvenej rasce, zvlast som uvarila dva male zemiaciky, ked bol kalerabik makky asi tak za 15-20 minut tak som pridala zatrepku plnotucne mlieko a lyzica muky ,potom som roztlacila zemiaky a zmiesala spolu 🙂
a malemu chutilo zajtra chcem robit nejake masko asi kuriatko podusim so zeleninkou a zemiaciky nas Matko nechce nejako ryzu,ale treba skusat aby sa naucil a ani rohliky a chlebik nechce da si dva krat do pusinky miniaturne mnozstvo spapa a potom na treti krat vypluje 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre