Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
7. feb 2011

@zoska, vies co..ja ti dam moje t.c a mi prezvonis ked bude orlando? 😀 ale on asi ide na markize ze? bo u nas fici jojka a tam nic

laxity
7. feb 2011

@matesl tak mm to zvládol? no super, potom napíš ako pokračujete 🙂

raa2
7. feb 2011

ahojte, dakujeme vam za gratulacie!!!nestiham teraz citat, sme v ziline, stale nieco mame, vcera aj v sobotu sme oslavovali, matko sa vytesoval. dam fotky ked sa vratime domov...

blumka
7. feb 2011

@raa2 uz si posielala peniazky za chatu?

matesl
7. feb 2011

@zucana no vy ste uz ako ukecany, my sice tiez, ale nic zrozumitelne, co by davalo zmysel 😀

zucana
7. feb 2011

ozaj @katina 2209 ako si sa rozhodla s chatou?????bo baby cakame na vyjadrenie 😉 dufam,ze bude pozitivna odpoved

blumka
7. feb 2011

@zoska...ha..som si to na youtube nasla 😀

matesl
7. feb 2011

@maculik ako sa pls vola ten olejcek co davas na vankus malemu? to je proti kaslu, ci soplikom?

lalipop
7. feb 2011

tak nasa laurinka sa dnes poriadne rozbehla a z postele zlieza ako proficka 🙂 🙂

laxity
7. feb 2011

@lalipop 🙂 my sa to tiež učíme 🙂

lalipop
7. feb 2011

nasa to robila najprv, tak nemotorne, ze sa pri tom prekoprcla , ale vcera sa jej to podarilo a teraz sa mi ani obliect neda

laxity
7. feb 2011

@lalipop 😀 už nech je leto bude to jednoduchšie 🙂

lalipop
7. feb 2011

@laxity ved dnes sa to uz podobalo na jar, tak hadam v aprili aj leto bude 🙂 🙂 🙂

laxity
7. feb 2011

@lalipop 🙂

brú noc prajem, idem do hajan bo piškóta spí od 18.45 🙂

matesl
7. feb 2011

@lenica81 a ma ten kocik aj predne madlo?

matesl
7. feb 2011

@lalipop 😀 😀 😀 tak to som zvedava na naseho, my mame taky sirsi ram okolo postele, jak si natlcie kolena 😅
a teraz ma taku modrinu na ritke asi spadol na nejaku kocku drevenu 😅

lalipop
7. feb 2011

@laxity tak to ste sa zacasu ulozili. rano budete buntosit. 😀 co?

lalipop
7. feb 2011

@matesl chudatko moje ☹ , my padame opatrne

matesl
7. feb 2011

@lalipop ale ani neplakal nejak, len ma nozky take modrinkove, tak ale to sa stava ked sa uci chodit.
(Nika je inak stale v prahe, ale chcela by sa zas niekam do sveta posunut 😉 )

lalipop
7. feb 2011

@matesl a uz beha sam?

dorotka
7. feb 2011

@lolka dorotka som ja vasa dorotka je dorotka2

matesl
7. feb 2011

@lalipop behanim by som to nenazvala 😅 popri vnabytku hej, ked sa zabudne aj sa pusti a ide ale akonahle zneistie, ide na zem a po 4 to ma rychlejsie 😀

lalipop
7. feb 2011

@matesl tak to je uz na dobrej ceste, len pockaj za tyzden dva ti bude sam pobehovat po byte. 🙂 nasa si ma uz ani nevsimne 😀 radsej beha za surodencami 🙂

avaka
7. feb 2011

@zoska,ty si sikulka 🙂 ,ta torta vyzera super,mnam,by som si dala....ale zatial tu len ladujem krupicu,s ktorou som si kvoli Tvojej Nelke zase skoro oplula monitor... 😀
@zucana ,Viki ke sikula 🙂 ...ja znakovanie akosi zanedbavam... 😒 a oslava bola urcite skvela,videla som foto na FB 😉
@lalipop,aj nasa sa po novom najradsej stvera na gauc...min.tyzden som isla pre kocik(1minuta) a ked som sa vratila,kukam 😕 a ona na gauci a rozhadzuje si vlhcene utierky ako cesky vecernicek... 😀
@zoska,@laxity,dakujeme 🙂 ,inak teplota vecer zase stupla,dufam,ze zajtra uz nebude...

matesl
7. feb 2011

@avaka s tymi vlhcenymi je to aj u nas tak
jedine kedy sa necha prebalit 😅 potom to vsetko cpem spat

katina2209
7. feb 2011

@lolka moj matko je zdravy chvalabohu,len mi zacal poslabsie papkat 🙂
@zoska aka si sikovna krasna torta aj nam by si mohla upiect skoda,ze nie si v BA ja som na pecenie zakuskov antitalent viem akurat babovku 🙂
@matesl neva vsak pridi na kavu a donesies mi 🙂 no to ti v dobrom zavidim mne nema kto uspavat a tie noci su presne take u nas ako u vas

lalipop
7. feb 2011

@matesl ja jej dam do ruciciek sudocrem a ma z toho vybornu zabavu, ked ho otvara zubkami a potom dnu pcha prsty 😅 ja radsej ritku umyvam vodou, tak sme vlhcene obrusky odlozili do skrine

katina2209
7. feb 2011

@lalipop aj ja musim dat sudocrem do ruky inak by mi utiekol ja vacsinou tiez umyvam ritku vodou tie obrusky vacsinou pouzivame na ruky ked papame vsetko vyraza taky je hyperaktivny pri jedle 😀

katina2209
7. feb 2011

idem ja do vane sa osprchovat dufam,ze dnes ma necaka nocna rada by som nieco pospala 🙂

lalipop
7. feb 2011

@katina2209 ja sa snazim ju niecim zaujat - dam jej dve hracky , ktore pravdaze hned vyhodi , ale najlepsie zabera spievenie pesniciek

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre