Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
8. mar 2011

@blumka dakujem

a aj ja sa pripajam... tak si to uzime... ja som dostala uz vcera v predstihu irisy, teraz akurat krasne rozkvitli pupce... 😵 a obrovsku horku visnovu studentsku pecat... sa pytam mm, ze aj mensia by stacila... a on ze mali len mliecnu... 😀 a preto uz vcera, lebo dnes by nestihal, mame navstevu... 😉 nepomylil sa...

lenica81
8. mar 2011

@blumka a nemohla by si mi pomerat rozmery spodku, co je na stolicke... lebo mi mame take barove stolicky... tak nech mam istiti, ze mi z toho neodleti... a ten booster, ked vravis, ze je lepsi... 😕 😉

katina2209
8. mar 2011

Ahojte babulky tak my mame noci stale katastrofalne vcera dokonca bol vkuse hore od 2.45-3.45 co plakal no nevidim,ze by sa mu tlacili nove zuby...
U nas je horor tak ani vas teraz nestiham,pretoze nam rozbili celu kupelnu co vymienaju potrubia teraz by sa tu zisiel chlap, vcera mi mamina chvilu strazila nemali sme cely den ani vodu ani plyn a este som musela ist zhanat kachlicky co vyburali keby aspon tie noci boli lepsie...a este aj hrozne telefonaty od mm a sms som si povedala ako mi poradila @zucana,ze uz to ani citat nebudem...
Napisem ked budem mat cas do neverejnej galerii.....
@lolka dufam,ze lyzovacka dopadla super...
@maculik super ste si to uzili na dovolenke aj s @zucana aj ja by som rada isla 😉
vsetko najlepsie babulky k MDZ
Co sa udialo zaujimave a dolezite ked som tu nebola?

lolka
8. mar 2011

@katina2209 tak uz vam to buraju ? no, v takychto chvilach by naozaj pomohla muzska ruka. ale co ta nezabije to ta posilni a ty to zvladnes, mas maminu a dvoch zlatych chlapcov 😉 na sms a telefonaty od byvaleho sa vykasli, len ta uberaju o energiu. a sice oneskorene, ale ako sa mal Marko na prazdninach ? dufam, ze dobre aj napriek tomu "vysetrovaniu od tvojho ex" 😕
lyzovacka dopadla dobre a aj pocasie bolo ukazkove 🙂

teuska
8. mar 2011

Caute babulky 😀
Prajem vsetkych vsetko naj, naj, naj 😅
Je tu niekto?

zucana
8. mar 2011

@teuska ja som tu prave uspavam. Viki ma teplotu je presne tyzden Po ockovani :(

laxity
8. mar 2011

ahojte

všetko naj k MDŽ 🙂

@zucana

laxity
8. mar 2011

@lolka @lenica81 @maminnka a ostatné, tak čo to stretko v Hopsasa? 😕

zucana
8. mar 2011

37,5 Ale nedam este cipky ci?

teuska
8. mar 2011

@zucana chuda male 😒 nedala by som

teuska
8. mar 2011

@teuska myslis, ze je to z ockovania?

baby v nedelu sme boli na karnevale, dam foto maleho sasa

maculik
8. mar 2011

Ahojte 🙂
Tak u nas konecne vybalene, dnes som prala 3 pracky a kos je stale plny, nechapem 😝
@zucana tak to je isto z ockovania 😒 Este sleduj, ci sa ti trosku nevysype. Ale neboj, zajtra, najneskor pozajtra uz by jej nic nemalo byt 🙂
a ako ta Slovenka, v pohode je?
cokoladky ti idem kupit zajtra 😵
@katina2209 vidis, a ja som ani nevedela, ze je MDZ 😅 A ozaj, ides teda na tu chatu? 🙂

maculik
8. mar 2011

@teuska jeeej, sasulo maly 😵 ale aky velky tam vyzera byt 🙂

avaka
8. mar 2011

caute 🙂
aj ja zelam vsetko naj k MDZ

avaka
8. mar 2011

nejako mi to odoslalo... 😅

ja som dostala krasny darcek k MDZ,od dnesneho poobedia chodime 😎 😵 😵 ,teda,ak to mozem ratat,ale spravila cca 5 krokov a o chvilu znova 🙂
jja s Kajkou maju na nas dobry vplyv,vzdy,ked sme s nimi,tak sa chce E ukazat,ako aj dnes,tak sa tesiiiiim 🙂

lolka
8. mar 2011

pekne MDŽ prajem !
@avaka krasne si to E nacasovala, krasny darcek 😉
@zucana chuda Viki 😖 a myslis, ze je to z ockovania ? nie je to nejako neskoro po tyzdni ? 😕
@laxity bola som len ja s @alex a @lenica81 . deti sa 2 hodiny vyblaznili, dosli sme aj dobry cas, nebolo tam tolko deti.
ked sme sli odtial, tak mi Viki zaspala v aute (mala len doobedny spanok), bolo 17.15, nechala som ju nejakych 25 min. spat, ze aby spala vecer. bola potom umrncana, ani sa velmi nehrala, vyzerala ze kazdu chvilu zaspi....tak sme okupali a o 19.30 som ju sla uspat. nakojila som a potom ozila......kecala, lozila, skriekala, hadzala sa po mne, tak sme sli do obyvky (takto 2x), chodila s autickom, vyliezala na sedacku.....uz som bola hotova 😅 zaspala o 21.30, som KO a mm uz zaspal na sedacke. nabuduce jej nedovolim spat ani 10 min. 😖 a to som myslela, ze sa vyblazni a bude dobre spat ...haha.

matesl
8. mar 2011

caute zienky,

vsetko dobre k mdz 😀

aj my noc uplna katastrofa, nekaslal len ked mal prso v puse, takze som stravila noc skoro bez pohnutia aj to ked som sa nejak odtiahla, tak bol hote kazdu pol hodku az hodku. ale uz sa ani nestazujem, co si pomozem, len chcem povzbudit tie co sa im deti budia "len 3-5x" za noc 😉
jaj no od vcera vecera mame zas cire sopliky a kasleme, 4x od silvestra 🙄

maminnka
8. mar 2011

@laxity radi by sme prisli, ale Natalke idu naraz 4 zuby, neustale slinta a soplikuje, takze zial, tentoraz bez nas :(

matesl
8. mar 2011

@zucana aj mne sa maly zda taky rozhodeny po tom ockovani, a asi aj soplime z toho, ze bol oslabeny a asi vonku moc vykrikoval, jaj

a dnes bolo v spravach o vakcine PREVENAL 13, tak sa to tusim vola, ze vo francuzku je na zozname sledovanych vakcin...svinstva to do tych nasich deti pichajuuuuuu

matesl
8. mar 2011

@laxity aj ja bych prisla, ale tak jak
@maminnka pise, soplime aj my

olifcek
8. mar 2011

@zucana 37,5 nie je u dietatka telota, az od 38,5 sa ma davat, ja bych dala mozno uz i od 38 a cosi...

veru, je to zrejme z ockovnia... po mmr sa prejavuju vedlajsie ucinky po 7-9 dnoch, vaznejsie neskor... nejdem strasit

olifcek
8. mar 2011

vonku zacina byt krasna jar, ze? buduci tyzden uz i v noci ma byt male plus na teplomeroch, parada!

bru nocku

alex
8. mar 2011

@laxity my radi prídeme hocikedy, ja som rada, keď vypadnem z domu a nie som tu so svokrou :D

matesl
9. mar 2011

cafte baby,

tak po vecernych placok co trvali do pol noci sme spali do 4, od vtedy sme hore, lebo kaslal a odsavali sme asi 4x dokola, nevedel prestat kaslat. tak sme hore dala som mu stoptusin a cakam kym sa este trochu unavi a zaberie stoptussin a este snad pospime trosku 😅

laxity
9. mar 2011

ahojte

@lolka no pekne 😀

@alex môžme niekedy budúci týždeň vo štvrtok napríklad? 🙂

laxity
9. mar 2011

@matesl vám sa to ani nenapraví 😔 My sme už pomaly pripravení, ideme do Nitry na výstavu nábytku 🙂

pekný deň všetkým 😉

alex
9. mar 2011

@laxity skôr v stredu,ale ak by sa ti nedalo v stredu,tak kľudne aj ten štvrtok. @matesl juj hrozné tie vaše noci,nech sa to čím skôr dá doporiadku.

lenica81
9. mar 2011

@laxity a dnes nie je len novinarsky den... 😕

inak ahojte... my noc ok, len raz sa zobudil, ale to sa nejako zasekol medzi postelou a postielkou... 😔

my ideme cez vikend kuknut znamych do vrabel a v nedelu sa mozno v nitre zastavime... moje studentske mesto... 😵

@laxity @alex rada sa pridam... este mozno aj doobeda by bolo fajn... co tak skusit hopla... doobeda tam maju dobru cenu... 😅

idem, bo citim nejaky puch... 😝

lenica81
9. mar 2011

@avaka krasny darcek... 😵
@matesl tak to ti teda nezavidim... 😔

alex
9. mar 2011

@lenica81 mne je jedno,môže byť aj hopla,ja sa tam nejako dopravím.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre