Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katina2209
13. apr 2011

@olifcek marko nechcel papkat odvtedy ked mal tu salmonelu a boli sme v nemocnici do toho ovcie kiahne mal dva roky a tristvrte a odvtedy sa to taha...pupocny pruh mi operovali pred tym ako sme chceli otehotniet s matkom a je to tu zase,ale ja sa necudujem, lebo byvam na stvrtom bez vytahu a ked robim nakupy vsetko sama vlacim na jednej ruke matka a v druhej nakupy len uz ma to dost boli tak to musim riesit...chodim po doktoroch len sono ma este caka chirurg mi to uz pozeral a potvrdil...

katina2209
13. apr 2011

@andrea2603 my sme so zubkami na tom tak isto 🙂

olifcek
13. apr 2011
katina2209
13. apr 2011

@svetlankat tak mi to mame s tymi zubkami este vsetko pred sebou a skusim ho neponukat matka tak casto mozno sa rozpapa len ma to trapi ked vidim,ze z kazdeho tak 3 lyzicky s nechutou....ale dnes sa musim pochvalit spapal o 10 bananik skoro cely a potom o pol jednej polievocku tak jednu naberacku 🙂 a teraz spinka dnes len raz prvy krat o 13,15 tak som zvedava kolko potiahne

svetlankat
13. apr 2011

@katina2209 jedna naberacka to je dost, my tiez viac nespapame

svetlankat
13. apr 2011

@hajdylca my mame dva spanky a ten druhy zvykneme mat okolo jednej druhej, zalezi kedy sa rano zobudi a keda sa zobudi to prvom spanku. Dnes rano spala tri hodiny a teraz som ju ulozila opat spinkat.

katina2209
13. apr 2011

@svetlankat tak nas matko spi jeden spanok a spal poobede hodinku a stvrt max 🙂

blumka
13. apr 2011

mne tiez spava juli este dvakrat za den...teda su dni ked len raz doobeda, lebo potom poobede ju neviem nijak donutit spat aj ked si sucha oci a vecer je uz potom totalne grogy, ale dnes napr. spala doobeda hodinu a pol, poobede dve...aspon cez den si pospi ked uz cez noc nevie

olifcek
13. apr 2011

my spime len raz denne a niekedy ani to nie 😀

jja
13. apr 2011

aj my spime zatial dva spanky, rano okolo 8-9...a potom okolo 2-3.druhy....a tiez su dni ked iba jeden , a to az okolo obeda, vtedy ju neviem doobeda uspat´, tak si pospi na obed aj dve hodky a poobede uz nejde az vecer....ale prevladaju dva spanky....v noci ako kedy...jedna noc celkom ok, asi 2-3krat hore, inokedy kazdu polhodinku, a niekedy ako aj tuto noc sa zobudi a nespi hod. a pol....neviem podla coho to je,...zuby nam idu tiez, ma uz asi tri zadne na prerezanie tak su ostre tak asi z toho...

blumka
13. apr 2011

@jja a kedy rano vstava ked uz o osmej ide spinkat?

svetlankat
13. apr 2011

@blumka my sme dnes vstalio 6.30 a o osmej uz spala do tej jedenastej

blumka
13. apr 2011

@svetlankat tak to teda som si ja myslela ze juli malo vydrzi...ona vstane o siestej a o pol deviatej ide spat...ale miska je iny rekorder 😀

svetlankat
13. apr 2011

@blumka niekedy aj po hodke ide, ale niekedy ako v utorok tiez isla az o dvanastej spinakt, ale to preto lebo my chodime na toho robika, tak utorky mame rozhadzane

lienka2
13. apr 2011

@zoska vy mate presne taky rezim spanku ako my 😉

zoska
13. apr 2011

@lienka2 🙂 ja som spokojna ze mame rezim, ale teda niekedy mi ta hodina a stvrt, resp. hodina a pol co spi velmi uleti a nestihnem setko coby som chcela..
a ako sa citis?

@jja my sme dne s vstavali pred 8mou a to vy sa zberate na spanok 😅 kedy ti mala vstava?

lienka2
13. apr 2011

@zoska vies co, mne luky spi hodinku ked ho dam do postielky 😅 co sa akurat stihnem naobedovat a na chvilku si sadnut.. ale ked lezim vedla neho tak spi dve hodiny.. teraz to uz robim tak ze jeho uspim, necham na posteli, idem sa rychlo naobedovat a lahnem k nemu a spime spolu 🙂 lebo iny oddych pri nom nehrozi 😅

zoska
13. apr 2011

@lienka2 presne tak aj u nas 🙂 predvcerom som si lahla k nej tak spala 2 a pol hodiny a dnes po hodinke vyspata na mna vykrikovala 😅
to som rada, ze ma niekto rovnake babo, lebo mne to pride divne ze je to tak 😅

blumka
13. apr 2011

@zoska @lienka2 ja mam tiez podobne..sice nie babo...terezka tak spava...ked sama tak len hodku a ked je niekto pri nej tak aj 2 aj viac...aj ked bola malicka tak to tak bolo

olifcek
13. apr 2011

i oliv tak... sama da asi tak hodku, somnou dve a uy sa stao, ze i tri 😵

zoska
13. apr 2011

@blumka takze sa ma zmierit stym ze z toho nevyrastie a ostane jej to...haha ale dobre vediet 😉

blumka
13. apr 2011

@zoska tak by som to nazvala, ze vyrastie a potm sa zas vrati do starych kolaji 😀 ...terezka tak spava teraz, ale napr. pred rokom spala bezne aj sama dve-tri hodky..to len teraz ked uz spava len sem tam 😉

andrea2603
13. apr 2011

@zoska @olifcek @blumka @lienka2 ja naženiem mm spať s Liv a spia aj 3 -3a1/2 hodiny 😵 , ale ona aj sama také 2hodiny potiahne. A spí len raz denne.

lienka2
13. apr 2011

@zoska mne to pride skor nepochopitelne, ze pri mne spinka tak dlho.. on sa po takej hodinke preberie,dvihne hlavku, kukne a vidi ma pri sebe, tak ju zlozi a spi dalej 🙂 asi im je lepsie takto pri mamine spat 😵

olifcek
13. apr 2011

@andrea2603 chi... ked moj mm je sova... on nejde spat skor nez o polnoci... iba, ked ho donutim, chi... a z prace chodi okolo 17.30 az 20.00, podla toho, ci ide i sportovat po pracicke, v piatok pride o 17.30 ale paq ide na volej a dojde okolo 21.00, cize ani nema kedy ist s oliv haji, az ked ho chce pri nocnom spanku x;o)))

zoska
13. apr 2011

@lienka2 my mame asi dvojcata 😀
@andrea2603 3 a pol hodiny??? uf to mi nespala ani ked bola pidi mini babo 😅

lienka2
13. apr 2011

@zoska, treba si ich uzit, kym sa este tulia a chcu byt pri nas 🙂 aj ked aj ja si kolkokrat poviem ze tolko veci som mohla za ten cas porobit.. 😅

jja
13. apr 2011

@zoska
@blumka vstava okolo 6, pol 7...a tak hodinu/pol az dve hodky od zobudenia ide spat, potom poobede vydrzi aj 3-4 hodiny...

blumka
13. apr 2011

@lienka2 ja ked som u nasich tak vyzeniem spat terezku s maminou....a mam veget aj tri hodkky a mamina si tiez oddychne 😀

jja
13. apr 2011

@zoska ze pidi mini babo🙂 pekne spojenie 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre