Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
7. okt 2009

uff ewe, blba situacia, ale nie je to tvoja chyba, po prve, nechali ta strazit ich dieta a zajaca, na to si musi kazdy rodis dohliadat sam...a po druhe mala ta upozornit ze maly nevie narabat so zajacom a po tretie, je to len zajac 😉 hlavu hore
zuci, segre povedz ze je sebecka, viem ako to myslela, presne tak nejak sa citi moja mamina ked ku nej prideme na dva dni, potom jej je dva tyzdne za nami smutno...ale keby som neprisla vobec, bolo by jej smutno viac a navyse aj mne...takze segra musi teraz hlavne mysliet na teba, nie na seba 😉

blumka
7. okt 2009

ja sa tiez hlasim do klubu tehotnych nervaciek 😀 😀

zucana
7. okt 2009

blumi ved ja viem a este si ja vycitam a ked som jej to povedala ze ako sa citim ja a ze mne je tiez smutno tak ona ze aj mne....takze asi tak...tak uz neriesim....chcem aby vikinka bola kludnucka...radsej sama ako sa stresovat...vcera totiz velmi kopala...ona vzdy ked citi ze som nekludna 😎 dneska som kludnejsia tak menej a jemnucko si to vcera asi vynahradila 😕

zusika
autor
7. okt 2009

Ewe, pokojne..... jase ze ta to mrzi, to je normalne....ale uvedomit by sa mala ONA.... presne, lahko sa zodpovednost zvali na niekoho ineho.... ale kde bola ona cely cas... vy ste boli na navsteve.... akoze sorry... ale casto az v tykachto situaciach clovek spozna charakter toho druheho...

alex
7. okt 2009

joj kočky, vy to už máte za sebou. Ja zajtra nastupujem do nemocky a v piatok mi to budú robiť. Bojím sa, dúfam, že sa nič nestane.

ewelyne
7. okt 2009

dik baby 😉 ja mi kuscok lepsie, ked som sa mohla "vypisat"

zucana, neboj, segra pride urcite,to len teraz chaosi asi... a asi si neuvedomuje ake moze byt tehu a ja aj keby som mala prist len na jeden den, tak by som prisla... a naco ide do tej Lybie?

uz sa na vas tesim na zivo 🙂

sa rehocem, ze Klub Tehotnych Nervaciek- si mozme dat skratku KTN a keby nieco tak len napiseme ze mame naladu KTN 😉

ivka, super, ze je to v poriadku 🙂

Baby chcem sa opytat, aku znacku mate pracku, chladnicku prip. umyvacku riadu a ako ste spokojne,
ja uz mam mis mas v tom vyberani, prosim referencie 😉 dikes.
juuuj a v tom studiu kuchynskom... joj asi im to ja budem musiet nakreslit...

lolka
7. okt 2009

uz som po obediku a je mi lepsie 😉
alex, neboj, nic sa nestane a vsetko dobre dopadne 😉
ewe, my mame v kuchyni Elektrolux a pracku Whirlpool sme spokojni. chcela som aj pracku Elektr.ale rozmerovo nemali taku co by sa mi zmestila do kupelky 😒

ewelyne
7. okt 2009

alex, nebojaj, budeme silno na teba mysliet a drzat palcok 😉

lolka, dik. Baby cakam dalsie tipy 😉

katina2209
7. okt 2009

Ahojte baby, môžem sa k vám pridať? Už som si vás tu všetky prečítala,ale pridávam sa až teraz pre nedostatok času, mám 7 ročného synčeka a zatiaľ predbežný termín pôrodu 20.2.2010 v 19 týždni som bola na ultrazvuku,ale doktor mi ešte nevedel povedať čo to bude i keď sa mu zazdalo,že vidí guľký,ale potom mi povedal,že dievčatko keď sa vyvíja tak má zväčený klitoris takže v tom období ešte nie je isté čo to je veľmi by sme chceli párik, zajtra idem na morfo tak hádam už ukáže výbavu...
ewe my sme teraz zariaďovali novú kuchyňu mám pračku LG 10 rokov záruka na motor je úplne tichá nehlučná tak sme kúpili kôli tomu aby bábo nevyrušovalo a umývačku máme candy viacmenej my poradili kolegovia pretože robím vo veľkoobchode s elektronikou chladničku BOSH je strieborná s takým presklenným pásom keď nájdem v katalogu pošlem...

zucana
7. okt 2009

pracka whirpool podla mna naj...lebo sa zameriavaju na pracky
mycka, truba a chladnicka BOSCH
😉

alex
7. okt 2009

aj ja som už po obede. Lolka bola si v Pohode? Dnes bol fajn obed. Dala som si Gordon a americké zemiaky a k tomu kukuičkovo-mrkvičkový šaláť 🙂

zucana
7. okt 2009

alex drzim palcaky na amnio 😉
aj aj som po obede...robila som cestoviny s porom, cukinou, sunkou, a syrovo smotanovou omackou....muzikovi moooc chutilo aj ked tam bola smotana 😀

lolka
7. okt 2009

alex, neboli sme v Pohode, mame k dispozicii sluz.auto, tak chodime aj dalej na obedy. dnes som si dala kuraci rezen s ryzou 😉 ale vcera boli vynikajuce parene buchty, mnam, aj dnes by som si dala 😀
Bosch je dobra znacka, nasi maju chladnicku a su spokojni 😉

orchidka
7. okt 2009

ewe, som si to precitala a naozaj si myslim, ze na tom celom bolo najdivnsejsie to, ze ta ako navstevu nechala samu vo vnutri s detmi tak dlho.. uz to samo o sebe je cudne... a nehoda... zial moze sa stat, ani 4 rocne dieta si este nemusi celkom uvedomovat zodpovednost a to, ze to je zivy tvor (ja celkovo neuznavam zvieratka ako darceky detom a uz vobec nie v takomto veku 😉 )
plne chapem tvoje pocity ☹ , ale verim, ze to kamaratka predycha a uvedomi si, ze ta nemoze obvinovat z toho co sa stalo...

orchidka
7. okt 2009

iwka, super spravy a asi by som tiez volala hned este raz 😉

katina2209
7. okt 2009

a aj ja sa pridávam do klubu nervoznych tehuliek to budú tie hormony, už nezvládam ani učenie so synčekom všetko ma rozčuľuje a potom mi je to ľúto, mužík ma musí niekedy ukľudňovať..a hlavne mi je ľúto synčeka keď na neho zvresknem...

blumka
7. okt 2009

baby, musim sa vam vyzalovat...terezka nam zacala nenormlane vyvadzat..chytaju ju take fanty ze az, nechapem co sa to s nou robi, uz na nu nezabera ze podobrotky, uz kricim, dnes som ju aj capla po ritke...som uz z toho na nervy, velmi som unavena, muz chodi domov neskoro, ledva ju okupe a uz zasa ju uspavam len ja, a namiesto toho aby ma dnes podrzal, ked som sa tu rozrevala, ze som vycerpana, tak sa zacal rozculovat, ze nech mu poviem ako mi ma pomoct ze on nevie...boze, to je take tazke prist a objat niekoho a povedat mu ze klud bude dobre? ti chlapi su fakt niekedy ako telata ☹

orchidka
7. okt 2009

alex drzim palce 🙂

ewe... my mame pracku Bosch a umyvacku, chladnicku Whirpool

maculik
7. okt 2009

aj ja som uz po obede, teraz tu sedim a fucim, uf 😝 😀
alex, budeme drzat aj my s drobcom palce a neboj, vsetko dobre dopadne, hlavne potom 2dni iba lez, nic nerob, odpocivaj a mysli pozitivne. Ja som sa tiez velmi bala, ale vobec som si nepripustala, ze by to mohlo vyjst zle (az asi 2-3dni pred odberom mi napadlo, ze co ak to naozaj vyjde zle, ale hned som to zahnala).
Budeme na teba mysliet, kedy ti to asi budu robit, hned rano?

my mame pracku Zanussi, vlastne 2, ale jedna je u svokrovcov, nie su to tie najdrahsie, ale su uplne bez chyby. Len zalezi na tom, ci chces zvrchu alebo zpredu plnenu. A aky mate rozpocet.
Susicku mame Bosch.
A mikrovlnu a chladnicku a umyvacku neviem, ale zda sa mi, ze min.chladnicka a umyv.su Elektrolux.
Spokojnost vysoka.

orchidka
7. okt 2009

blumka, chlapi nemyslia ako my, pre nich je to ozaj tazke 😉 su skratka ini... a zeby malu uz chytalo obdobie vzdoru? 😉 aj to prejde, naozaj, neboj 🙂

mmaarrttiinnaa
7. okt 2009

ahojte ja len na skok viam nove tehulky ale nas je

drzim palce vsetkym na morfo

idem s dcerkou na trening ale dufam ze este vecer pridem zatial sa majte 🙂

lolka
7. okt 2009

blumka, nebud smutna, to prejde a bude lepsie. a k tym chlapom.....oni nevedie "citat myslienky" resp. domysliet si to co by sme chceli. 😖 im musis povedat chcem to a to alebo urob to a to....ale viem,ze v niektorych situaciach sa to nehodi ☹

maculik
7. okt 2009

katina vitaj 🙂

blumka ☹ A co to malu pochytilo? Nezacina ziarlit? Aj ked to sa mi zda skoro... Neodkukala to od nejakych deti vonku?
S tymi chlapmi je to rovnake. Presne, ako hovoris, niekedy by stacila len psychicka podpora, objatie alebo obratit vec na srandu, a nie hned sa rozculit. Jasne, ze su unaveni z roboty, to im nikto neberie, ale my tiez nesedime na zadku. Ach jo...

blumka
7. okt 2009

lolka ved prave...ach ti chlapi...

katina2209
7. okt 2009

blumka plne ťa chápem ja som mala doma včera presne to isté... malý bol tiež ako utrhnutý z reťaze a vôbec ma nepočúval mal si robiť úlohy a nemal chuť a ešte sa na mňa usmieval akože sa nič nedeje a ja už taká zúfalá,učila som sa s malým v práci toho mám ani neviem kde mi hlava stojí zaúčam novú kolegyňu a ešte som išla aj žehliť a manžel sa ma pýta,že či budem robiť aj večeru no mala som včera dosť tak sme sa trošku chytili ☹

katina2209
7. okt 2009

A ešte som sa chcela spýtať babenky aj vás bolia tak lonové kosti? Mňa až tak že nemôžem chodiť neviete mi niektorá niečo poradiť? pri prvom som nič také nemala...

megg
7. okt 2009

Ewelyne, ja ti urcite odporucam chladnicku Liebherr, je totalne tichucka a nerobi sarapatu a nevydava divne zvuky. Super.

Blumka, moze to byt obdobie vzdoru, pre nas to bol tiez poriadny sok, ale uz je to pomerne na vybornej ceste spat 🙂 Treba len vydrzat, vysvetlovat a obrnit sa trpezlivostou. Niekedy Ti rupnu aj nervy, to musi byt, ale neboj dobre bude.

megg
7. okt 2009

Katina, mna tieto lonove kosti bolia neuveritelne. Vobec mi to neprechadza a boli ma to aj cely den. Je to neprijemne, ale vraj to nie je nic vazne, len babo tlaci na kosti a tie sa roztahuju. 😖

megg
7. okt 2009

...a tiez som to pri prvom nemala vobec

zucana
7. okt 2009

blumi chlapovi aknepovies narovinu objim ma on si nedomysli....
nebud smutnucka...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre