Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

andrea2603
21. okt 2009

Tie najmenšie čísla sú najrozkošnejšie, ale ja to už beriem z tej praktickejšej stránky. Napriek tomu, keď v obchode vidím také úplne mini dupačky, tak sa musím neuveriteľne premáhať, aby som ich nekúpila. 🙂

petuskaxfun
21. okt 2009

ahojte a kedy planujete ist na tu predporodnu pripravu?bz sme sa mohli dohodnut viacere ci?????? 🙂

andrea2603
21. okt 2009

Blumi, ja mám najradšej oblečko, čo má na rukávoch i nohaviciach na spodku patenty. Vôbec nevadí, že je aj o číslo väčšie 😉

andrea2603
21. okt 2009

blumka, ty sa chystáš chodiť na predpôrodnú prípravu? Lebo mne to nejak nevychádza z času, asi pôjdem zase ako pri 2. len na také 1-2 sedenia u psychologičky. Tu v NZ máme jednu čo sa špecializuje na tehotné a predpôrodnú prípravu.

loginka
21. okt 2009

joanna a k akemu zubarovi chodis, lebo moj ocino je tam zubar 🙂

loginka
21. okt 2009

ved to, ja som neodolala tym mini veciam a zdalo sa mi ze vo vacsiich sa utopia, vsak uvidime

blumka
21. okt 2009

ja by som rada na tu predporodnu pripravu sla, ale vobec som sa o tom este neinformovala ze kde kedy ako a tak... a s casom ja by som mohla..svokra by mi tolko malu postrazila

joanna333
21. okt 2009

logi, moj zubar sa vola soltes, je v nemocnici...a tvoj?

petuska, kukni stranu dozadu, tam som skopirovala mail, ktory som dostala od pani z kramarov co ma na starosti predporodnu pripravu. ja tam chcem chodit, treba sa prihlasit, prve stretko je 10.11 o 9.15. budem rada ak tam budeme viacere odtialto...

katina2209
21. okt 2009

ja určite chcem chodiť tiež ale do ružinova kramáre mám ďaleko

loginka
21. okt 2009

kati a ako to je v ruzinove?

joana, nie je to soltes, ale tiez je v nemocnici 😉

katina2209
21. okt 2009

Logi a babenky ktoré by ste mali záujem tu som vám našla podrobnejšie informácie
🙂

Kurzy predpôrodnej prípravy - konajú sa v poliklinike Ružinov
Meno zodpovednej osoby: PhDr. Dvorská
Telefón: 02/ 4827 9341
Email: ---
Www: ---
Dĺžka trvania kurzu: ---
Stručný obsah kurzu: ---

Prednášky pre tehotné: prvý pondelok v mesiaci prednáša pôrodník o 13:00 hod. v posluchárni na X. poschodí monobloku, druhý pondelok v mesiaci prednáša anesteziológ o 13:00 hod. v posluchárni na KAIM I. poschodie monobloku, tretí pondelok v mesiaci prednáša pediater-neonatológ o 13:00 hod. v posluchárni na X. poschodí monobloku

Tehotenské cvičenie
Meno zodpovednej osoby: Eva Šefčovičová - fyzioterapeut, Lucia Jendruchová - fyzioterapeut
Telefón: 02/ 48234 386
Email: ---
Www: ---
V ktorom týždni tehotenstva a do koľkého je možné navštevovať tehotenské cvičenie: od začiatku tehotnosti do 34. - 36. týždňa gravidity
Ktoré dni v týždni je cvičenie: utorok a štvrtok od 14:00 hod., streda o 16:30 hod.
Miesto konania: FRO, FNsP BA Ružinov
Cena 2 Eur za hodinu

olifcek
21. okt 2009

blum kukni www.mcstonozka.sk tam robia predporodnu pripravu...i ked uz som 2x nebola a predtym len raz aj to bolo cosi o uvazovani satky, co mna nudilo, lebo nechcem take, ale f poho x;o) myslim, ze by Ti maku aj dovolili tam mat, je tam dost hraciek s ktorymi by sa pohrala x;o)

blumka
21. okt 2009

olif, skoda ze tam nemaju vypisane co ten kurz obnasa, zeby si clovek len nieco vybral a siel tam...ja by som skor potrebovala uz prednasky takeho typu, ze ako dychat pri porode a tak..ale to skor mozno robia niekde v nemocnici 😉

olifcek
21. okt 2009

blum jj, i ja chcem take s tym dychanim...to s tou satkou bola premna otrava...ale ked zavolas tej beate, co je tam kontaktou osobou, povie Ti to. ale vidis? ved jej ja zavolam a mozno uz rovno zajtra...x;o)

ewelyne
21. okt 2009

ahojte, tak uz sme doma 😉
bolo super, ale kratko 😉
hodim foto najskor na fcb a tu hodim link, lebo tu ich musim zmensovat a nemam na to nervy.
kto ste este na fcb? poslite ip 😉 mame tam skupinku uz peknu, ze?
inak vyskocilo mi brucho asi za 4 dni tak narastlo, ze ma vcera obleacenu v kabate pustili sadnut 😉
baby, na predporodnu mozete chodit hocikam, aj ked tam rodit nebudete, joanna, asi pojdem aj ja na tie kramare, tam sa za to neplati a je to fajn ta p. jandova.

kupila som prve ruzove poldupacky 😉 su kraaasne.
a zhanam postielku, taku co sa da spustat jedna strana... a ciham na nejaku akciu na kociar na ebay,
nech ho chytim zalacno 😉 tak dufam, ze sa podari.

logi,inak susedka, co ma dvojky, tak sa narodili nemali ani 2,5 kg a zacinali s c.50 a teraz maju pol roka a nosia 62 a su to buclosi... tak neviem, lebo viem, ze su aj cisla pod 50, ale to si pre predcasne narodene mimi.
ako sa citis? co to zelezo, musis na tie infuzky? drobci ked zacnu futbal, tak to mas asi v brusku vesele, ze?

hajdylca, ty pekne studuj a oddychuj 😉

som rada, ze su tu len same dobre spravy 😉 a ze ste vsetci zdravi a v poriadku 😉

zusi, pekne si sa pohrala s fotkami 😉 mile su. zopakneme, ze?

zucana, tak si dnes mala vesely dnicok, ze? ako si to zvladla? no nasa rura, potrebuje tiez generalku,
ale esteze sa stahujeme, tak to nechavam tak a umyje to draheho sestra, co tu bude s kamoskami v podnajme...

ja som na nervy z tej nestastnej kuchyne, stale ju riesime, a spotrebice a detska izba, nova postel do spalne, farby stien, zaclony, svietidla- moja nocna mora, nic poriadne nikde, a ak ano, tak take drahe, ze asi budeme svietit len ziarovkami pripadne svieckami- si robim srandu 😉

mala ma dnes akcny den, ide mi vykopat 😉 😉 brusnu stenu a zasa sa ozyva slepak... zajtra idem k zubrovi , na vymenu blomby a skocim aj k mojej lekarke, chcela by som vediet, ake mam teraz zelezo... ci to mi spravia aj na gyn? neviete?

olifcek a vy ako pokracujete s rekonstrukciou? tu podlozku ti dovezieme 😉

blumi,mala tete je strasne rozkosna, inak aj ja som mala lepene oko az kym som nesla do skoly a aj dve operacie ako dvojrocna a lekarka mi vravela, ze ak bude chalan, tak je velka pravdepodobnost, ze bude mat aj on, ale zatial nema, musim zaklopat ziadne problemy a manzel nosi tiez okuliare a aj ja, a on sa smeje, ze ked pojde na tu operaciu a konecne mu uvidi, tak neviem neviem 😀

orchidka, uz ste zdravi? inak tu zuri v DNV nieco, lebo asi 11 deti co pozname v okoli, vsetci su chori a klati to uz aj maminky, tak neviem kade budem chodit 😒

vitam nove clenky.

martinka, kde pri PO byvas a ako ide skola?

katina, ty tiez este chodis do prace? nepostrehla som, z kt. casti BA si?

katka, ten vas simi, mi veeelmi pripomina nasho, taky vymyselnik, inak my sme sa na mene este nedohodli...nakoniec mozno skoncime pri Simonke, ale to budem suslat, a vzdy pridu obaja ked ich zavolam, ze Šimi a Simi no ulet....
😀

lolka,hajdy,andrea ani mne sa nabytok neuhne a tiez som teraz bledokozec a chodim doobita, ako by ma darling bil
😀 😝 😲

blumka
21. okt 2009

olif, ved to...ja prednasku o viazani satky nepotrebujem..my s Terezkou sme v tom proficky 😀..a predsa uz pri druhom babatku clovek caka nieco ine ako pri prvom
akurat pozeram na nase MC tu na Jazere Haliganda sa to vola..ale oni nemaju predporodnu pripravu..

ewelyne
21. okt 2009

booooze, ja som tak vela napisala??? sa ospravedlnujem... 😨

alex, kedy budes mat tie vysledky?
zusi, kedy mas poradnu najblizsie? pytala si sa na ten test?

blumka
21. okt 2009

ewe, sak som to doteraz citala 😀 😀

blumka
21. okt 2009

inak ja musim dnes pochvalit to moje sidielko...dnes sa sama pytala cikat aj kakat...4x sa jej podarilo ist na zachod cikat a raz kakat...plienku mala stale suchu 😉

katina2209
21. okt 2009

ewe ale si sa pekne rozpísala 🙂 ja som z vrakune alebo z dolných honov to je tak na opačnom konci od teba 🙂ewe a teraz čakáte dievčatko že? Prečo si to nezmeníš v nastaveniach?

olifcek
21. okt 2009

ewe akurat som si na Teba dnes spomenula..ale myslela som, ze pridete z dovci az v nedelu x;o)
rekonstrukcia? no uz vymalovane a mamka upratala a vsetko vydrhla. my uz len pozmyvame a nabytok prinesieme...uz name objednanu postel, matrac i rosty, zajtra ideme kupit stolik pod notak drahemu a stolicku k tomu, na dalsi den, alebo vo stvrtok dalsi nabytok...tak pomalicky...pookial peniazky bnudu, zvysok pocka x;o)

jj, na podlozku sa uz moc tesim veru...

hehe, veru, dlhy prispevok, ale vidiet, ze si nas citala x;O)

ewelyne
21. okt 2009

blumi, tete je sikulka, teda, nam to trvalo dlho 😉

alex
21. okt 2009

ahojky,

ewe volala som tam včera a že až 30., takže nakoniec aj tak na ne čakáme 3 týždne, som nasratá. Ale nemyslím na to, ja viem, že budú ok.

katina2209
21. okt 2009

ale keď pôjdete na ďalšiu stretávku rada by som sa pripojila muselo byť super žiaľ ja som to nestihla 🙂

olifcek
21. okt 2009

blum wow, tak to gratulujem x;O) iste je mala ale na seba za to hrda, vsak? x;o)

blumka
21. okt 2009

ewe, no ja neviem co sa jej porobilo...ani som ju nedavala nejak pravidelne...len vcera raz za cas a dnes kazdu chvilu sa pytala 😀

alex
21. okt 2009

blumka no šikovnicu máte doma 😉

olifcek
21. okt 2009

blumi od kolkych rokov si asi deticky uz dame zadok utieraju? nevies nahodou?

ewelyne
21. okt 2009

jasne alex, ze budu ok 😉 pozerala som tu postielku, co ste kupili, peknucka, pocuj a ma aj zosuvaciu bocnu stranu? uz chodite s lolkou na obedy? 😉

olicek, jasne, citala, poctivo, ja som chorobne zvedava 😉 a toto je nasa tema, tak nech mam prehlad 😀
maniak zavislak, ked mi nejde internet, chyta ma nervozita
😀

katina, ved to nemusi byt zasa take velke stretko, staci, ze niekto napise, ze ide na nejake nakupy a ze bude vtedy a vtedy tam a tam a ja som napr. rada, ked sa najde niekto kto sa prida a skoci na kolacik 😉

no bkumi, a vy sa kedy stahujete? uz do toho noveho kralovstva? som pozerela, ved to je gigantikus hacienda 😉 tete bude mat dvor ,ci aj teraz ste v domceku? a kde ste to stavali v KE ci pri KE?

blumka
21. okt 2009

olif, suseda ma trojrocneho a este mu utiera sama..preco sa pytas? 😀
no este mi ju nechvalte uvidime ako budeme pokracovat 😀 ...zakazdym jej kazdy tlieskal, tak sa citi ako kralovna 😀 ale nechce sediet na nocniku ale rovno na WC

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre