Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

alex
26. okt 2009

no my sme tiež uvažovali, že skočíme do Maďarska.

petuskaxfun
26. okt 2009

ahojky baby tak ide niekto toho 10.11.na kramare na 🙂 tu konzultaciu

katina2209
26. okt 2009

ahojky ja chcem ísť petuska do ružinova som posielala aj link na konzultácie sú vraj zadara a cvičenie sa platí 2 Eur na hodinu tak som si povedala,že začnem chodiť tak 2 mesiace pred pôrodom to stačí podľa mňa, martula aj tento je pekný len ja túžim po zelenom 🙂 A Radko sa teší na bračeka? Jaj Lolka tak to máš super.že to máš priamo u gynekologa

katina2209
26. okt 2009

a ako petuska už je lepšie so zdravím?

martulanr
26. okt 2009

pre maleho Radka som bola nakupovat výbavičku v polsku a este stale sa oplati 😀

petuskaxfun
26. okt 2009

ahooj katina ale furt ucpane dutiny,taky kasel ze treba mi vykaslat ake moc to nejde uz neviem co si mam dat lebo my tehule moc toho teda nemozme.Maly si vyprosikal skolku moc som ho nechcela dat kedze pokasliava no uvidime ako sa bude citit poobede a vy ako sa mate co nove 🙂

lolka
26. okt 2009

baby, a co ten moj problem ? nemate take tlaky tam dole....co som pisala....? 😕 😖

katina2209
26. okt 2009

Ahojky Petuska, my zatiaľ v pohode sme zdraví,včera sme boli trošku na prechádzke keď bolo tak pekne,vo štvrtok idem na ten glukozový test bléé dúfam,že to nebude až také hrozné,kočík ešte stále nemám chcem nejaký ojazdený tak uvidím,či niečo vyhliadnem no Peti však skús nejaké homeopatiká na kašeľ vraj zaberajú a čajíky sú dobré prieduškový nech toľko nekašleš,aby si mohol malý Sebi alebo Damianko pospať 🙂

katina2209
26. okt 2009

jaj lolka ja mám stále také tlaky je to dosť nepríjemné a ešte ako ma bolia aj tie panvové kosti niekedy sa neviem ani otočiť z boku na bok v posteli,ale to tehotenstvo asi obnáša lebo keď som to hovorila gyndošovi tak mi povedal,že zdola je všetko v poriadku to bude aj tou váhou ja som už pribrala skoro 8 kíl taká malá hrošica 🙂

hajdylca
26. okt 2009

lolka ja ani neviem, ci su to tlaky, ale mna tam maly ako keby kopkal, ale to je len tak v podbrusku, nie az tam dole.. skus sa spytat lekara Tvojho.. komu inak chodis do prosanusu? tam tusim aj loginka chodi nie? a inak kde je orchidka? snad ma tie deturence uz zdravucke....

zucana
26. okt 2009

loli ja to mavam niekedy ...to asi mala tlaci...vtedy chodim aj cikat castejsie...

martulanr
26. okt 2009

lolka ja nie ale beriem magne B6 doki mi hovori ze moc nepriberiem ked to budem brat a znizuje tlak tak to tlacim kazde rano
a sestricka mi to kazala brat od zaciatku ze ked mam bolesti ako pri menzese a to som mavala 😀 prve mesiace

katina2209
26. okt 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5390335 niekto tuším zháňal jane nomad tak tu je jeden

martulanr
26. okt 2009

petus skus dat malemu stodal homeopatikum 😀

maculik
26. okt 2009

tak uz som spat, obed nic moc, no co uz. Ale doma ma caka rebarborovy kolacik, mnam 😵

lolka, ja to mam, stale ma dole velmi boli, presne, ako opisujes. A na jednej strane mam taku vydutinu, ako keby napuchnute alebo co, mala som to aj pri Adelke, ale len pri konci, teraz uz to mam vyse mesiaca. Dr hovoril, ze to nie je nic vazne, ze len drobec na nieco tlaci, tak sa to tam vydulo. Ale po porode sa to napravilo, tak hadam sa aj po tomto, lebo tentokrat ma to aj boli viac.... 😒

hajdylca
26. okt 2009

kati dala si ten isty link 🙂

petuskaxfun
26. okt 2009

martulanr vsak som nad tym stodalom rozmyslal bola som v lekarni a dali mi ze skorocel.sirup mucoplant ale fuuuj take sladkee to je ze na 3krat som jedla 1pol.lyzicu ma napinalo no neviem ako ja zvladnem zas aj tem test gtt 😒 a katina robila som si pried.caj a doslo mi nejak na grc z tych byliniek tak neviem rozmyslala som este nad tabletkami sinupret poznate niektora

lolka
26. okt 2009

dakujem za odpovede 😉 buduci tyzden v piatok mam poradnu,tak sa opytam doki. naposledy co som bola u nej, pred 4tyzdnami to nebolo az take....ale rastucim bruskom je tlak vacsi......ale asi to bude v norme.

ten jane nomad je pekny, len tie predne 2-kolieska by som vymenila, aby bol len 4-kolesovy.

katina2209
26. okt 2009

no pekne tak to som mala asi v pamati 🙂 tie tabletky nepoznám peti http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6798009

petuskaxfun
26. okt 2009

katina super ze ste zdravy aj ja ceeeeem 🙂 ja mam kocik vybraty,sice ma pol rodiny presviedca aby sme kupili ojazdeny ja chcem ten tako jumper x alebo gt,gluk.test ma caka nabuduci tyzden v utorok bleeee ☹ tak drzim palceky a daj vediet ake to bolo a idem na tie kramare to mam z dubravky blizsie nez ruzinov sice aj ked chcem rodit v ruzinove

petuskaxfun
26. okt 2009

kati tak takyto x lander chces?cerveny?

zucana
26. okt 2009

babce a mate s tym fusakom niekto skusenosti?

martulanr
26. okt 2009

idem upratat a pozehlit nech mam pokoj cez tyzden vecer vas pridem pozriet 😉

katina2209
26. okt 2009

ja by som práve chcela zeleno-čiernu kombináciu ale taký som nenašla červený som chcela keby bolo dievčatko 🙂určite dám vedieť ako na tom teste a petuska ty ako priberáš?

janielah
26. okt 2009

lolka, mna zatial nic netlaci ani tak, ja si len pomaly nevidim dolu cez brucho...to je skor problem... 😝

petuskaxfun
26. okt 2009

no ten x lander je pekny paci sa mi viac ako ten jane no priberam teraz velmi rychlo tusim tiez uz okolo 8kg 🙂 ale pri prvom som pribrala 23kg hehetak dufam,ze teraz
to tolko nebude

petuskaxfun
26. okt 2009

ewelyne ahoj az teraz som docitala prispevky zo vcera tak idem znova do lekarne apokupit tie olejceky dakujem za rady 🙂 juuj to co je vonku aka tma bude asi prsat citim to uplne na tlaku 😒

katina2209
26. okt 2009

no a tu v rači, kde pracujem už je aj nejaká hmla, ja petuska pri prvom 14 kg tak myslím,že aj pri druhom tak nejak

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre