Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
28. okt 2009

jani ja sa nenatieram vobec 😅 🤐

nedockava4
28. okt 2009

ahojte, tehulky...nema niektora z vas zaujem o sadu do postielky?...mam ju v albume hned ako 1. obrazok...
Objednala som si a prislo mi to 2x....

hajdylca
28. okt 2009

a ozaj (skleroza) gratulujem ku kociku 🙂 moj drahy ho doma vozi stale- aj prazdny 🙂

megg
28. okt 2009

ahojte, tak super uz sa tu rozbehlo kocikovanie 😉 i ked zatial iba na neostro, ale co chvilka sa budeme tesit vsetky 🙂
Ja by som chcela inak zavinovacku uplne obyc klasicku so snurkami. Mne s tych suchozipsovych vzdy drobec nejak povychadzal a aj pranim sa to rychlo vysuchalo a potom ten such.zips nedrzal vooobec. Na mojho drobca velmi zaberalo to zviazanie a potoms pal kludnejsie.
No a ja teraz balim vecicky na predlzeny vikend, ideme tuto za hranice do takeho wellnes hotela vhodneho aj pre deturence, takze verim ze sa Oliverko vysanti a my oddychneme s mangelom trosku a vypneme 🙂 ...juj len to balenie moc nemusiiim a pri tychto deturencoch nikdy nevies co budes potrebovat 😔

alex
28. okt 2009

juj megg, tak príjemné oddychovanie. Určite vám tam bude super 😵

megg
28. okt 2009

Alex, dakujem krasne, dufam, ze ano 🙂 Tesim sa ze trosku nejaka zmena a hlavne plavanie, pohyb a relax 😎

maculik
28. okt 2009

dobre ranko 🙂
zosi, tak gratulujem k Nelinke, konecne viete, co to je 🙂
co sa tyka perinky alebo zavinovacky, ja si idem objednat tuto perinku, pacia sa mi sice tie zavinovacky, ale perinku mam vyskusanu od Adelky, no a kompromis bude ta farebna obliecka 🙂

http://www.rajdeti.sk/product_info.php?products...

megg, tak prijemny oddych, uprimne zavidim taky wellnes vikend, hned by som brala 😵

lolka
28. okt 2009

jani, tak uz ste kupili kociarik....super, hod potom foto. aka je to znacka ?
ja som vcera pozerala na nete a paci sa mi Mutsy, aj farby maju pekne.

hajdy, ja sa natieram kazdy vecer, tiez sa mi niekedy nechce, ale ked vidim ako rychlo brusko rastie a koza sa natahuje, tak radsej preventivne mazem 😅 strie zatial nemam.
klasicke snurovacie zavinovacky mam 2 - od svokry, ale este rozmyslam, ze kupim taku tu modernu farebnu a v tom bude aj v kociku. su na suchy zips, ale niektore maju aj jednu snurku, tak by to molo drzat 😕

megg, Vam bude dobre cez vikend, oddychnite si 😉

janielah
28. okt 2009

megg, do madarska idete?
alex, este som nehladala link nejaky, pokukam, potom pridam a aj foto.
hajdy my v tom nasom mini byte zatial vela na nom nenajazdime 😀

blumka
28. okt 2009

megg, napis mi pliz do ip kde to idete? ja surne potrebujem vypnut a manzel tiez, mozno by som ho na nieco nahovorila 😉

hajdylca
28. okt 2009

jani Ty nas ale natahujes 😀 😀 neboj moj tiez nebrazdi cely byt, len tak ho "poposuva" hore-dole... no budem musiet viac natierat, ale mam pocit, ze ja to mam dopredu prehrate... a to som pocas tehu este ani moc nepribrala... nuz len dufam, ze aby postupne vymysleli nieco co tie existujuce "vygumuje"...

megg
28. okt 2009

kocky dakujeme 🙂 A ano do Madarska ideme.

maculik, super tip na perinku. Som na taku este nenatrafila 🙂

maculik
28. okt 2009

ozaj kocky, mozeme sa kupat v teplom bazene, ci ani nie? lebo ideme bud.tyzden na 4dni ku svokrovcom, no nechce sa mi byt stale doma, tak som rozmyslala, ze by sme skocili na Sliac si zaplavat do toho tepleho bazena. Ale neviem, ci nahodou v teplom sa viac nechytaju tie bakterie, co myslite?

megg, ja som taketo nieco hladala a natrafila nahodou, tak idem asi tu zltu objednat. Hm, ale vidis, musim dnes, nech to do bud.tyzdna dojde k svokrovcom a mozeme to zobrat sem.

zoska
28. okt 2009

ahojte,
dakujem za gratulcie, ste zlate 😵
idem skusit pridat foto nasej Nelky...

janka, tak som rada, ze neprepadas depresii a snazis sa byt vesela...to je dobre a gratulujem ku kupe kocika 😉

no ja sa natieram takmer kazdy den lebo na strie mam po mamine predispozicie, ale kedze rastiem rychlostou slimaka tak to zatial moj koza zvlda dobre...klop,klop.... no bud ostanem az do konca s mini bruchom alebo sa to z nicoho nic rozbehne a potrham sa aj na čele 😀 😅 🤐

zoska
28. okt 2009

maculik,
tak to neviem, no nemali by sme sa kupat v prilis teplej vode ani doma...takze nejake horuce sedacie bazeny by som radej vynechala...a bakterie v teplej vode....no podla mna su aj v normalnom bazene, zalezi ci si nachylna na zapaly alebo nie...
my mame tuna kusok super welness aquapark ale odolavam mu...lebo mavam zapaly po kazdej druhej navsteve kupka 😒

katina2209
28. okt 2009

Dobré ránko babuľky ja som dnes v noci vôbec nespala kôli tým lonovým kostiam vždy keď som sa mala otočiť som bola hore a zjajkla som od bolesti som zvedavá čo budem robiť v deviatom mesiaci a dnes ráno v práci neviem či je to normálne ma tak rozbolel pravý vaječník ako keby som mala dostať menzes a teraz to prešlo mi to trvalo asi dve hodky ☹

katina2209
28. okt 2009

zosi nelinka je krásna už som videla fotečku 🙂

janielah
28. okt 2009

zosi, mala si cmula rucicku 🙂 rozkosne. ja mam z 3D video, a neviem ako urobit foto, i kde to nahravanie akoze zastavil par krat a je tam fotka, ja vsak neviem, ako to vybrat odtial...neviete mi poradit?
kati, dufam, ze to nie je nic vazne, mna tiez sem tam tak potaha cudne a poboli, ale tiez to vzdy prejde...skor ci neskor...
hajdyyyy, nenatahujem, ale u nas sa este veselo spi (tichi bonz, moj milacik manzel) tak mu tu nechcem behat s fotakom a cvakat kocik 😀 je to chicco trio evolution, ci ako? neviem, lebo ked dam tento, tak to zasa nie je presne aky mame doma, ale vsak ja pridam foto, nebojte...

matka331
28. okt 2009

ahojtee..no stym holenim a viazanim snuokmate pravdu uz je to tazsie ..ale moj drahyy my slubil ze ma bude holit on.....tak som zvedavaa ci to aj splniiii.. 😀 😀 😀 😀

zoska
28. okt 2009

dakujem 😵
Nelke odkážem že sa páči 😉

jani možno by ti blumka vedela poradit ako urobit fotky z toho 3D, myslim ze ona to uz robila pri Terezke

babky ja vas opustam na chvilku, idem si urobit vylet do Ostravy..manzel ide na sluzobku do polska, cestou ma tam vyhodi u jeho bratranca a zajtra ma vyzdvihne...
v Ostrave je super avion, tak si snad na seba aj daco kupim 🙂

majte sa mi tu pekne, zajtra vecer vas skontrolujem 😝

lolka
28. okt 2009

zoska, pekna bambulka 😉
ides do Ostravy ? hned by som sla....mam tam tetu a uja

alex
28. okt 2009

jani, ja som to urobila tak, že som si to videjko stopla a odfotila monitor mužovým telefónom a potom si tie fotky posťahovala do compu.

matka331
28. okt 2009

zoska pekny vyltprajem...aj my chceme ist do prahy pokialsamalickaa narodii lebopootm takskoro nikde nepojdeme.....ale bojimsa cestovania myslite si ze by ta cesta bolav pohode?
niektora z vas tu pisala ze niektore zeny maju zakazane cestovat tak neviem ako to je ....asi sa spytam radcej doktorky ta tobude vediet najlepsie ... 😉

zucana
28. okt 2009

zosi krasna bambulka normalne ma tvoj nostek 😉
jani gratulujem ku kociku a len tak dalej mysliet pozitivne....
hajdy presne taku klasicku volanikovu ako si poslala link chcem len novu....neviete kde by som ju kupila?????
inak dnes sa mi podarilo spat bez WC od 24:00 do 6:45 rekord 🙂
a dnes vecer spim s muzikom....inak dobre sa mi tu spi v obyvke kruci 😀

janielah
28. okt 2009

asi to tak aj ja urobim Alex, zrejme sa to inak neda ... bez nejakeho speci programu...
a zucana este spi, ci co?

maculik
28. okt 2009

matka, cestovania sa neboj, pokial nemas vyslovene nakazane lezat, tak v pohode mozes. Ved ak pojdete autom, zastavit mozete hocikedy, nech sa poprechadzas a ponatahujes. Teraz je este najlepsi cas, potom pri konci uz sa Ti nebude chciet.
Ja bud.tyzden letim na SK na 4dni a potom koncom mesiaca zase na 2t. Jasne, ze pojdem predtym k dr, nech ma pozrie, ci je vsetko ok, ale inak nic.

zucana
28. okt 2009

jani presne na minutu 😀
inak spala som do 10:19 s prestavkami rano ako napr. odhananie holubov zo stredchy...ja proste nechapem kedy niekam zalezu ved je uz kosa...

zucana
28. okt 2009

mati spytaj sa doktorky napr. ze po MA nemaju odporucane vela cestovat ale vacsinou v prvom trimestri, tie co maju nizko placentu alebo ine problemy.... 😉
mne sa snivaloz e som s vami chodila cvicit 😎

lolka
28. okt 2009

zucana, teeda, si si dobre zdachla 😀 uz sa tesim, ked budem doma a nebudem musiet vstavat 😉

mati, pokial nemas nejake problem, tak mozes cestovat, robte si casto prestavky a zvladnete....aj ked do Prahy mat daleko 😅

alex, dnes cvicime, nezabudla si ? prihlasil sa este niekto ? jani ?

matka331
28. okt 2009

maculik tak predtym sme cestovali noblessline autobusom super buss.....ale teraz pojdeme asi autom..ved aj aj sa spytam doktorky ze ako som na tom a ci mozem....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre