Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
8. nov 2009

zuci hehe...x;o)

katina2209
8. nov 2009

konečne sa mi podarilo vložiť fotku Maťka v tom 19 t. ho bolo podľa mňa lepšie vidno ako v 26. 🙂
ahoj zosi ako bolo?

olifcek
8. nov 2009

hech baby...ja nemam este ani jednu fotku malej...ale len preto, ze si stale myslim, ze sa na seba tie babatka stale podobaju x;o)

zoska
8. nov 2009

zuci
aj moj muž si dava cestoviny s grankom, ale vacsinou len vtedy ked sa minie omacka a ostanu cestoviny tak si ich posype grankom a da maslo... 😉 ale viem si predstavit zepre taliana je to nepredstavitelne 😀

inak bolo fajn...muzov bratranec ma 2 chlapcov vo veku 5 a 3...su to riadni zbojnici a davaju zabrat, ale bol to vcelku pohodovy vikend 🙂

a kupila sim si zimnu bundu, takze mam radost a este k tomu v nej vobes nevyzeram ako vo vreci... 😝

olif vidim, ze statocne zvladas chvile odlucenia 😉
kati pekne fotrcky obidvoch deticiek 🙂

olifcek
8. nov 2009

zuci ze pre taliana, ani ja si to neviem predstavit, chi...mozno niekedy vyskusam cestoviny s grankom a maslom x;O)

jj, i ja mam zimnu bundicku..jednu kupenu od jednej baby a druhu pujcenu od mamky...akurat, ze v nich velmi nevidno, ze som tehu, chi...

no...snazim sa...ale itak si pripadam ako ufnukanec...x;O)

olifcek
8. nov 2009

teda tam malo byt na zaciatku zoska nie zuci x;o) 

katina2209
8. nov 2009

dakujem 🙂 ja odbehávam keď je prestávka pozerám superstar 🙂

zoska
8. nov 2009

jj olif som si aj myslela 😉

ja som bola hotova ked mi manzel odisiel na skolenie na 6 tyzdnov do francuzska, to bol este v byvalej robote, boli sme spolu vtedy asi 3 roky a ja som prvy tyzden komplet cely prerevala....

ale sme spolu uz 7 rokov, jeho terajsie sluzobky trvaju cc 3 dni, tkze uz to zvldam o.k. az na to ze nervozita z lietania sa prejvije aj u mna ☹

zucana
8. nov 2009

aj ja som mala trosku s masielkom nam to maminka robievala ked sme boli male a cele vzdy zaspinene 😀
a gnocchi s cokoladou a slahackou sa robia u nas aj v testike a v taliansku by ta za to do basy dali a nehovorim o ryzovom nakype 😀 asi ho zajtra spravim 😀

olifcek
8. nov 2009

zoska jj, to lietanie je najhorsie...paq to, ze sme same...ono...myslim, ze je to tazsie o to, ze teraz cakame babatko...a aspon ja by som to bez manzela nezvladla...x;(

chyba mi po kazdej moznej stranke...

nam mamina tiez robievala cestoviny na slakdo ale ja som ich nikdy ani neochutnala vraj...

katina2209
8. nov 2009

ja som so svojím mužíkom už 16 rokov z toho 9 sme manželia a 7 sme spolu chodili tak to je už večnosť 🙂
bol to môj prvý chalan a ja jeho prvé dievča no to sa už často nestáva my sme ako z inej doby 😀

olifcek
8. nov 2009

kati 🙂

selyma
8. nov 2009

Ahojte. Som sa takto vecer dostala k netu. Vidim, ze sa nenechate zahanbit. Nestiham ratat stranky.

olifcek
8. nov 2009

selyma nerataj, citaj x;O)

selyma
8. nov 2009

No myslela som, ze pozeram stale, na akej strane som naposledy citala a nikdy si nezapamatam. A niekedy sa vraciam aj 3 -4 strany dozadu ako je momentalne.

olifcek
8. nov 2009

selyma ale jo, Ty sem chodis pomenej x;o) ja som len srandovala x;o)

katina2209
8. nov 2009

olifcek a ty nepozeráš superstar? to som tu jediná puberťáčka 😀

olifcek
8. nov 2009

kati mam pocit, ze som jedina, co to nediva, hehe...uz ide nejake uzsie finale? to by som mozno este kukla..;o)

katina2209
8. nov 2009

teraz spievajú madonu a michaela jacskona už sú len ôsmy

selyma
8. nov 2009

Ja pozeram, vlastne pocuvam a pritom sa potulkujem po internete

katina2209
8. nov 2009

a olifcek už máš telku alebo môžeš pozerať iba na notebooku?

katina2209
8. nov 2009

no ja odbehávam a maťkovi už začína kopacia doba začína dávať poriadne výkopy bude to tuším futbalista,Marko chodí na plávanie a toto bude určite futbalista 😀

selyma
8. nov 2009

AJ mne teraz zacinaju kopky. Zlatucke. Doteraz spalo

olifcek
8. nov 2009

kati my sme nemali telku a ani mat nebudeme...pekne cez netik len x;o)) ale je to rovnako kvalitneeee...x;o) 

moje neprestava kopat, hech x;o) dava mi zabrat veru x;o)

olifcek
8. nov 2009

kati a kolki vypadnu?

zucana
8. nov 2009

olif a cez co pozeravas cez net???

olifcek
8. nov 2009

zuci my mame provaidra, ktory ma net telku...antik.sk

x;o)

katina2209
8. nov 2009

teraz by mal vypadnúť iba jeden a to vypadávajú vždy v pondelok a olifcek kedy začínaš zajtra pracovať a zuci ty si doma na rizikovom? až do pôrodu?

olifcek
8. nov 2009

kati, no mozem pristr medzi 7.00-9.00 ale rada by som dosla okolo 7.30, nech odidem najneskor o 16.00, lebo bratranec pride okolo 17.00, mozno o hodku neskor, este da vediet, ale ja nechcem riskovat, ze bude moct prist skor i s kolegom na tie skrine, lebo pridu robit tie skrine...a cez obed skocim do hornbachu kupit nejake veci este - srubky, hmozdinky a pod. x;O)

olifcek
8. nov 2009

napisala som to ako tatar, hehe x;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre