Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lolka
25. jan 2010

alex, no, ja som tiez moje este neskusala, predavacka mi poradila toto cislo, tak uvidim....mozno, ze aj mne budu male 😕

maminnka
25. jan 2010

tie sietkove sa doooost natiahnu, aj ma mam L, takze to vam musi stacit vsetkym, hehehehehe

alex
25. jan 2010

no tie sieťové sa v pohode natiahnu, ale tieto sú dosť pevné.
Lolka ja som si kúpila dve balenia a jedny som si rozbalila, na skúšku, tak 9 ks mám zabalených ešte, keby ti tie tvoje neboli, tak ti dám tie moje. Ale tebe určite budú aj tie tvoje, ty si taký prútik.

lolka
25. jan 2010

maminka, sietkove ano, len tie papierove asi az tak nie 😕

baby, zajtra mi idu trhat ten hnusny zub bolavy 😖 ale uz aspon budem mat pokoj.

lenica81
25. jan 2010

alex, bola som a zajtra idem opat... ja som sla k drobnemu... v utorok... lebo jeho poznam z utz... taky starsi pan, ale inak srandicky, srandicky... prezrel ma zo spodu a sestricka normalne moc a tlak mi skontrolovala... este mi vzal ster na streptokoka, ktoreho uz mam sice potvrdeneho, ale ze dame este raz a tiez mi vzali krv na obraz a kvoli epi... lebo na obraz mi uz davno nebrali... tak sa modlim, aby som mala dobre zelezo... 🙄

januska26
25. jan 2010

Alex, no ja chodim do Antolskej na poradnu Dr. Havaldovi. a ty?

alex
25. jan 2010

lenica ja by som chcela ísť k Oravcovi, toho poznám. Mohla by si mi zajtra prosím pozrieť, kedy by mal ordinovať?

garonka
25. jan 2010

baby ja mam XL lebo na môj kufor L boli male 😕
a to koľko tych gatiek treba? lebo v deň pôrodu ich nemôžme mať na sebe aspoň u nas v nemocke zakazali

lolka
25. jan 2010

ok alex 😉

lolka
25. jan 2010

garonka, ja mam 5ks papierovych a 1 sietkovane, to by malo na nemocku stacit a doma uz chcem mat bavlnene.

alex
25. jan 2010

januska, ja som ešte nebola na Antolskej.

alex
25. jan 2010

lolka inak ja tiež ľutujem, že som si nedala zub vytrhnúť. Minule ma tak potrápil, že som celú noc nespala. Nabehla som ráno k zubárke a ona mala dovolenku. Odvtedy ma už ale nebolí, tak to nechávam tak.

garonka
25. jan 2010

lolka tak to si ešte kupim v lekarni lebo mam len v krabičke 3 kusy tak to mi bude ešte treba 😕

maminnka
25. jan 2010

Lolka,
tak to drziiim palce!

Alex, ja sa do poradne chystam v piatok.

katina2209
25. jan 2010

ahojte nocne sovy ja si beriem troje sietkove ale mam s a tie sa natiahnu na obvod bokov 100 az 120 a beriem aj bavlnene keby sme boli dlhsie ako 3 dni v nemocnici no nemyslim si lebo teraz ked je taky natresk tak to skoro vyhanaju domov 🙂

maminnka
25. jan 2010

Garon, no to by som sa pozrela, ze by mi zakazali mat nohavicky na sebe... co mi ich strhnu zo zadku? 😀

garonka
25. jan 2010

mami že strhnu 😀 😀 😀
u nas v nemocke v deň pôrodu nedovolia tie nohavičky len vložku medzi nohy a hotovo a ja sa pytam sestričky a keď mi vypadne? tak sa usmiala moja zlata to budete cely deň len ležať ahaaaaaaaa 😕

lenica81
25. jan 2010

alex... info:
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefer...

inak, vraj aj ked sa chysta vizita, tak gatky dole... 😉 vraj su na to lekari alergicki...

lolka
25. jan 2010

alex, mna ten zub bolel v novembri, nejako mi to opravila a minuly tyzden ma bolel opat, piatok zubarka a cez vikend Paralen 😖 momentalne neboli, ale viem, ze by sa coskoro ozval 😖 a ked uz bude mala, tak nebude tolko casu 😒
maminka, dik 😵 snad tam zajtra aj neporodim 😀

kati, zevraj v Ruzinove nechavaju 4 plne dni (den porodu nepocitaju) 😅

hajdylca
25. jan 2010

ahojte, clovek si da jeden den pauzicku od netu, a potom nestihaaaaa...

inak alex v piatok som bola cvicit u p. Hrabcakovej a bola tam jedna tehula, co ma take iste priezvisko ako Ty, a termin v maji, Ti nejaka rodina?

ja som si objednala cez net take papierove XL, ale este som ich neskusala, snad budu ok, mam aj 2 sietkovane, od svagriny, ze jej boli uzke na stehnach, tak snad ja si ich prepcham....

mami vraj v nemocniciach neradi vidia nohavicky... ale ja si vlozku bez nich neviem predstavit... co si ju budem rukou drzat ked pojdem na wc?

maminnka
25. jan 2010

lezat? po 6 hodinach donesu dieta a som dolezala... ale tentokrat si malu asi vypytam asi aj skor, ak nebudem vysilena, lebo po prvom porode som aj tak nemohla vobec spat, tolko som mala v sebe adrenalinu...

alex
25. jan 2010

lenica ďakujem. Takže buď v pondelok, alebo v piatok. No v pondelok si idem pre tie výsledky streptokoka ale keby som to stihla, tak by som skočila potom aj s výsledkom. Keď nie, tak potom v piatok pôjdem.

alex
25. jan 2010

hajdy, to bola moja švagriná 😉

lenica81
25. jan 2010

alex, v pondelok s nim ma hammerova, ta mala dnes tu prednasku a vyzerala milo...

hajdylca
25. jan 2010

teda alex to budete mat tolko detureniec v rodine 🙂 to budes mat super, ze budete mat v pribliznom veku babenka... nejdes v piatok cvicit? je este jedno miesto volne... teda ja som sa optimisticky prihlasila, inak minule som uz mohla aj skusat tlacit...

garonka
25. jan 2010

jo leni presne neradi vidia na vizite gate ale mohli by byť trošku ohľaduplní nie? ako si mame tu vložku udržať? a stale si ju budem pod perinou iba opravovať aby sa nešmykala, no ešteže ja mam lepiace podložky na posteľ tak nech tam špinim no 😀

katina2209
25. jan 2010

ako kedy lolka svagrina rodila pred 2 rokmi a tiez bol natresk a isla po 3 dnoch domov tak som zvedava co bude teraz 🙂
inak ked som rodila prve tak sme nesmeli mat nohavicky a to pride vizita treba vlozku vybrat a pekne roztiahnut nohy oni pozru ako sa hodi je to inak uzas ked sa tam nahrnu este aj nejaky medici co sa ucia

lolka
25. jan 2010

hajdy, my ideme zajtra na kurz k Hrabcakovej 😉
maly sa este nepyta von ?

no, ten prvy den po porode sa budeme asi minimalne pohybovat a ked dojde navsteva, tak nahodime gatuse 😀

maminnka
25. jan 2010

ja osobne si myslim, ze tie sietkovane nohavicky nijako nebrania hojeniu rany. Nosili sme ich tam vsetky, davali sa dole akurat pred vizitou. Smatlat po chodbe s kyvajucou sa vlozkou medzi nohami nemienim.

alex
25. jan 2010

no hajdy, jej sestre sa teraz v decembri narodila druhá kočka, takže majú už doma dve baby, teraz vo februári ja budem mať Jakubka a švagrinka v máji Simonku. Budeme kočíkovať spolu, tak sa teším.

Cvičiť ja už nie, som lenivá 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre