Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

alex
26. jan 2010

mne tiež maličký dosť hore kope a vytláča nožky a tiež sa mi zle dýcha, keď som na chrbte. Mohol by sa teda kľudne zosunúť nižšie. A to moja mama furt rozpráva, ako mám nízko brucho a aké ho mám veľké. Ale mne sa teda nezdá, aj kamoška čo v decembri rodila, mala oveľa väčšie.

zoska
26. jan 2010

koňo hijoo 🙄

suzon78
26. jan 2010

hajdy no keď ho vypijem, hneď ma po ňom páli, ale mňa už vlastne po všetkom páli záha už len tak čakám, kedy malá zostúpi, ja som dnes na pásoch hovorila sestričkám, že kedy mi už klesne, že už okolo 38tt by malo, oni sa len smiali, že mnoho ženám neklesne ani tesne pred pôrodom, tak si hovorím, že fasa 😖

suzon78
26. jan 2010

júúúúj tento kôň je dnes lenivý, no hrôza.

zoska
26. jan 2010

moja mala sa ide asi prekopat vonku 😕
aktivna je uz asi hodinku, ale takto este nebuntosila ako teraz 😨

katina2209
26. jan 2010

ja som si dala v podvecer ten cajik a neviem ci mi to nesposobuje tie zťahy a tlaky do krizov vsak to je na posilnenie maternicovych svalov, ja som vyliezla zo sprchy a dala som si kupel horuci taky mam rada,ale Matko sa ukludnil a vyduva sa uz iba chrbatikom do bruska

matesl
26. jan 2010

jaj, ja mam apocit ze mi prave lezie vyssie a vyssie 😅
a aj vy mate pocit ze mate take naliate dlane, jednak ich mam strasne prekrvene a vecer ked zovriem paste tak prsty citoim take plne...ale nohy nic, tie mi nepuchnu

a ten cajik vam asi zvysuje kyselinu, ze?
ja s nou dnes bojujem strasne, a nepomaha vynimocne ani mlieko...do kelu

hajdylca
26. jan 2010

jani ten kon je dnes normalne proti tej 1000....

matesl skus este pukance- len nie sladke 🙂 ale mne niekedy nezaberie vobec nic... uz som zo zufalstva kupila take cmulacie cukriky, tie niekedy zaberu, ale uz i po nich so vracala... takze uz len dufam, ze po porode to prejde, lebo moja mami ze po brachovi jej to zostalo az doteraz (brasko ma 16 rokov) 😠

garonka
26. jan 2010

mne na zahu nezabera nič ani mandle ani mlieko len pijem vodu ako besna a nič

a tak mi teraz treba ako mi dviha žaludok keď som nedavno jedla salko 😅

konik koník hije hijeeee
cukru a sena ti dááááááme
jankin pôrod nestihaaaame
tak švihaj koň konsky 😀

blumka
26. jan 2010

no co je babyyyy...jaze pridem a uz budeme za tisickou a to cooo?
gari, ty si normalne crevo 😀 😀

janielah
26. jan 2010

hajdy, ja som niekde videla novinku, Take saciky na zahu, ze aj pre tehotne, len teraz neviem, ako sa to volalo....ale v lekarni by ti asi mali vediet povedat, i ked dost drahe to bolo ...

mne nastastie este furt zabera mlieko a aj pomarance papam takto vecer kludne..no ale kedy ako ..

hajdylca
26. jan 2010

garon 😀 😀 😀
Ty si mala salko ???

musim ist do sprchy nejako sa upravit 😖 minule som sa ani nechvalila mi padlo vo vani zrkadielko, ale nerozbilo sa len sa odbilo z neho, drahy mal zo mna strasnu srandu, ked som mu kricala nech mi rychlo donesie nejake slapky- vsak aby som sa neporezala, ani sa nepytal radsej naco mi pri sprchovani bolo 😔 ale dnes musim i nohy, no snad do porodu potom uz vydrzia... a pazure tie nevie kto mi osmaka teda 😒

garonka
26. jan 2010

jani vyprošťovak? 😀

tak mne dnes akosi prepína zajtra idem na poradňu a mam takeho tušaka, že ma tam primarko necha, ale modlim sa aby som pekne naklusala domov a nie na pôrodnu salu 😕

blumi 😀

alex
26. jan 2010

jéééjda ten kôň je teda lenivý. Jani asi nechce aby si dnes išla 😉

no to holenie aj ja praktizujem so zrkadieľkom, nohy ako tak v pohode. Pazúre na nohách zvládam ako tak.

hajdylca
26. jan 2010

jani i taky sacok mam, pockaj vola sa to gastro daco, neviem ako dalej, ale este som to neskusala, kedze mam tie cukriky- tums, a ked ani tie nezaberu vyvraciam a je ok, potom snazim vela pit...
garon vyprostovak 😀 asi dlhsie my asi potrebovat este nebudeme 🙂

blumka
26. jan 2010

och, ten kon..lezie mi na nervyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

janielah
26. jan 2010

joooj, diievky, nepraje mi ani ten kon .... gari, dakujem za basnicku 😀

ale nebudem to teda silit, idem skusim spat, lebo urcite sa nebude nic diat 😠 furt mi je fasa, akokeby sa ani nechumelilo...a pritom by sa uz mohlooo 😎

tak dobru a kdyby neco, tak dam vediet, oki ? nieze sa zatial niektora predbehne 🙂

katina2209
26. jan 2010

No co je s tym konom gari dobra si 🙂 nesmies este ist az vo februari predsa no mojmu malemu sa nechce spat stale sa vlni v bruchu a kope si kde chce ale dava poriadne kopacky este stale citim ten cesnak s tych langosov 😀

granado
26. jan 2010

baby akože soráč ale na túto zdochlinu ja nemám nervy, veď minutu načítava stranu a to ho rozbijem ak mi toto neodošle a stratí sa to. Budem vás pozorovať či ho nerozbehnete. 😉

blumka
26. jan 2010

hijooooooooooooooo

garonka
26. jan 2010

to je naschval aby janka nikam nešla

ja pijem mlieko nech zaha prejde ale horšie mi je

no to je skvela nočna smena i premie dostaneme za tie nervy 😀

katina2209
26. jan 2010

No s tym holenim mi ani nehovorte tak tam dole to uz nezvladam nohy ako tak ale co pojdem rodit s mikulasom no musim muza poprosit hadam to nejako zvladne 😀

hajdylca
26. jan 2010

no to je podla mna urcite znamenie, janulik dnes asi teda urcite nie 🙂

alex asi mas dlhsie rucky 🙂 no idem nieco vymysliet... snad bez nasledkov, lebo svokra mi hovorila, ze jej neviem kt. kolegyna si pri strihani nechtov vodu plodovu praskla (naschval) ...

dobru nocku, alex na Teba som zvedava, ze kedy pojdes hajat- inak ja som tak isto ako Ty, spavala by som aj do 18, teda vstanem vycikam, napapam, este nachvilku lahnem a zobudim sa o 3 hodiny..

zajtra mam poradnu, potom ideme rodicov okukat, tak neviem, ci vecer pridem, ale snad si mna ani garon tam nenechaju....

alex
26. jan 2010

no sú to teda nervy.
Ja si počúvam pesničky, čo súťažia na eurosongu tento rok. Celkom fajn niektoré.

silta
26. jan 2010

ahojte.mile tehulky zajtra nastupujem do nemocnice.prajem vam krasny zvysok tehulkovania ,pohodovy porod krasne a zdrave babetka vela mliecka 🙂 ozvem sa vam hned ako prideme z nemocky domov.drzte sa. 🙂

zoska
26. jan 2010

kati, ze s mikulasom 😀

matesl
26. jan 2010

jani vola sa to gastrotuss a je to tusim oklo 12 eur, ze to urobi taku zatku a nevracia sa ti to...ale ze je tam 25 sackou, co s tym potom, mi to bude luto za tie peniaze vyhodit...a zas je to len liek...

baby ja zatial holenie po pamati...nahmatam a idem ziletkou, a ked sa mi nepozdava niekde tak znova... 😀 a tak

inak mna uz sa kazdy den muzik pyta, ci sa nejake nove babo na koniku nenarodilo...jaky je zvedavy..hiihiii

a vcera chytil knizku do ruky o babatkach a cital, ze uz to moze byt kedykolvek, tak zacala mierna panika...heeehee, ze uz sa nai nebude vzdalovat a ci sme zbaleny, ze este on si potrtebuje kupit navleky a horalky, lebo vraj na kramare treba pre otca navleky na nohy kupit

blumka
26. jan 2010

silta ides uz rodit? drz saaaaaaaaaa

katina2209
26. jan 2010

no zosi a ako to mam nazvat to moj muz si robi srandu takto 😀 uz aby sme ich mali v povodnom stave,lebo takto si ani ten sexik neviem predstavit a este by to bolo aj dost humorne ked ani nohy neviem roztiahnut 😀
Silta drzime ti palce ides na cisarak?

hajdylca
26. jan 2010

matesl predavaju to aj po jednom sacku, ja som si kupila teda len jeden, ani som nevedela, ze sa da cela krabica, ale neskusala som to este...
moj drahy odmieta pomoc pri holeni 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre