Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
18. okt 2010

@garonka povedz, kedy Ti je lepsie, hm? x;o)) mne Oliv tiez uz cez den nechce haji....budeme musiet chodit viac vonku, castejsie, aleob na dlhsie, nech pohajaa....

@garonka eee, neriesim x;o) 1.x pijeme stavicku, inak mm len x;o)) a budeme v mm pokracovat...stavicku som chcela na nacvic pitia z poharika doidy a naustku, ide jej to, sikovnicka, takze..x;o))

@blumka veru, behacky po lekaroch...a najma v tomto obdobi, ke dje vela deticiek chorych...

garonka
18. okt 2010

@blumka ja neviem asi som fakt hlupa ale raz som ho zobudila a to som nemala, on spi pekne od začiatku to som rada len som zostala v takej neistote či je to dobre alebo zle ak haja 13hod, ale nebudem riešiť lebo viem ,že ak pôjdu zubky sa nevyspime tak si to užijeme teraz

Terazke skore uzdravenie a aj mm a nech sa šetri 😉

laxity
18. okt 2010

@maculik hej hej len nakrájala a dala do sáčku 😉

zlatý mm 🙂 , pekné od neho 🙂

@garonka krásne Tobik spinká, to je tu asi jediný teda ešte myslím Natálka od @maminnka...moja Naty už nie po 7 hodinách sa mi zobudí na papanie a spíme ďalej 🙂 ...vďaka aj za to 🙂

blumka
18. okt 2010

@olifcek tak ty mas doma inu duracelku 😅
@garonka vies, ked nespi tak je zle lebo uz by malo prespat, ked spi tak je zle lebo nema mlieko, tak co je dobre? no asi to ked je dieta spokojne, rastie, pribera je aktivne, zive viditelne mu nic nechyba...tak sa tymto riad 😉

olifcek
18. okt 2010

@blumka ze??? a to sme i vonku boli, nezabralo x;oD nezaspala, hehe...paq, ked sme prisli, dala polhodku, a paq uz tahalaaaaaa...hrali sme sa, salili, steklili sme ju, okupkali, a nic... 😅 v noci stale ak spinka, ze je kolko na mna a ked jej zavadziam, mrnci a kopka do mna nozickami...vytlaca mna i mm 😀 tak ja sa vzdialim vzdy, lezim nacapena na postielke, ktoru nechavame kvoli zabrane, ze ked idem na wc, nech nespadne, lebo hned sa vzdy premiestni na moje vyhriate miestecko, ked odidem...x;oD no a ked si zmysli, ze chce cucat, musim ju k sebe natocit, pocucka a uz je v polohe sikmo a o chvilku kolmo na mna, zase x;ODDDDDDDDDDDDDDDDDD

wooow, snazi sa zaspat, asi pojdem s nou 😵

blumka
18. okt 2010

@olifcek a mozno je to tym ze sa hrate steklite a salite...neskusali ste uz vecer navodit taku lenivu atmosferu? pritmie a klud, ziadne extra aktivity len tak sa maznat, mozno ju to skor premoze

blumka
18. okt 2010

mna by asi kleplo pri takej duracelke...ja hucim ked v noci nespi 2 hodiny alebo ked cez den len po hodine da...toto by som asi nezvladla

olifcek
18. okt 2010

@blumka jo, skusali...to sme robievali vzdy, ale Oliv namiesta spania zacne vyskat, rehunat sa, lozit po mne, diva sa za tatom, a pod... tak sme ju zacali unavovat... 😀 vysledok? rovnakyyyyyyyyyyyyy

olifcek
18. okt 2010

napadlo mi....ved my sme pocuvali vecer mozzartaa bacha....no od okien ee...tak mozno nampomoze tu hudbu dat nazad...i ked nepamatam, ako dlho uz chodi neskoro haji... 😅

blumka
18. okt 2010

@olifcek a skusali ste ze aj ked zacne vyskat a rehunat sa ze vy by ste to neriesili? mne toto obcas robil juli v noci, zobudi sa a zacne sa rehotat a furt vylieza ku mne z postielky a somariny robi ale ja sa tvarim ze spi, ani s nou nerozpravam, len robim sss a prekladam ju do postielky..a ona si tam sice dudre aj 2 hodiny ale potom zaspi...
ale no to je v noci, neviem co by som robila keby tak vecer bolo..mne juli uz po 3 hodinach zacina klipkat ocami a sucha si nos

katka888
18. okt 2010

@olifcek
🙂 uzivas si, ze ? 🙂

idete zajtra plavat? zeby sme dali opat stretko?

olifcek
18. okt 2010

@blumka rano to tak robim, tak potiahne este chvilku x;o) vecer som skusala, tak som jej skoro zaspala...zobudila ma tapkanim po tvari...sadla si ku mne a tapkala ma...Olivke na ociach vidis, ci je unavena, alebo vobec ee... 😅

lienka2
18. okt 2010

@olifcek my vacsinou zaspime vecer pri flasi, ale ked nie tak idem uspat.. tiez niekedy lozi po mne, dviha hlavu, kuka sa a skeri.. ale snazim sa nereagovat, aj ked mi je veru do smiechu z neho.. proste neoblomne trvam na tom, ze sa ide spat, ziadne srandicky.. aj vcera tak bolo, uz driemal tak som ho dala do postielky, ale o chvilu uz v nej stal, tak sme isli zase odznova.. nakoniec zaspal pri mne v posteli.. 😅

jaja32
18. okt 2010

@maculik hmmm, neznasam hadky, ale niekedy sa im neda vyhnut. My sa len za hluposti pochytine, za normalnu vec sme sa este nehadali. Super, ze mm sa rozsvietilo a uznal si aj on chybu. 🙂

olifcek
18. okt 2010

@katka888 j, chystaaame sa....jasneee, dajme stretko, prijemne bolo pred tyzdnom 😵 😵

olifcek
18. okt 2010

@lienka2 oliv haja s nami...uz sa stalo, ze i dve hodky, bola tma, pootvorene okno a itak nespala... 😀 ja uz ked vidim, ze absolutne nie je unavena, viem,ze nemam sancu ju unavit...

katka888
18. okt 2010

@olifcek
oki, cize klasika, 11:15 hore na moste .-) tesime sa

olifcek
18. okt 2010

@blumka jeden cas pomahalo ukolisat ju na rukach....no ale teraz nepomaha x;o))

olifcek
18. okt 2010

@katka888 😉 super! rychlo zbehne den....x;o) zavolam i @naty1976, hm? 😵 😵

katka888
18. okt 2010

@olifcek
jasnacka, to bude super 🙂 babinec. ona je tiez z KVP, ci nie?

olifcek
18. okt 2010

@katka888 terasa 😉

olifcek
18. okt 2010

@garonka chces teda stretko dnes, ci pojdes zajra? ak zajtra, tak priiiiid na diamantovu1, tam, kde chodime s oliv plavat, zoznamim Ta s @katka888 a @naty1976, ak pridu obe 😵

naty1976
18. okt 2010

ahojte som tu

olifcek
18. okt 2010

@naty1976 ahoooooooooooooj, das s nami zajtra stretko? @katka888, ja a mozno @garonka?

naty1976
18. okt 2010

jasne ...dajte cas a miesto 😉

olifcek
18. okt 2010

@naty1976 diamantova 1 o 11:15 😉

naty1976
18. okt 2010

ty koksom to som ani nevedela ZE TU MAME TAKE ULICE

olifcek
18. okt 2010

@naty1976 😀 😀 je toooo via vitae domcek...chodime tam s oliv plavat x;o))) tzv.milionarska stvrt...

naty1976
18. okt 2010

@olifcek to je aké sidlisko 🙂

olifcek
18. okt 2010

@naty1976 😅 terasa uz, ci este kvp? ako ide trolejbus na kvp, tak zastavka pri lidli, pred mostom x;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre