Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
20. feb 2011

@maculik jj, adelka je este mala, aby to tak uplne chapala..ja som bola uplne vyvalena ked terezka sama za mnou prisla a povedala mi ze uz sa musi delit s hrackami lebo jej odidu ako bambulke..a ked je hladna tak krici, mam taky velky hlad ako cele Terezkovo 😀
moj ocino ma nejaku stranku, odkial mi napaluje vsetky mozne rozpravky a filmy a aj toto tam bolo, tak sa ho spytam co to je a dam ti vediet a napalite si 😉

avaka
20. feb 2011

caute kocky 🙂
ja som dnes vyvarala az sa parilo.. 😀 ,tak aspon zajtra mam pokoj 😵
inak vsetko naj dnesnym oslavnecom aj Livke 😉

@blumka tak sa tesim s Vami,musi to byt super pocit,uz robit taketo posledne upravy-upratovania vo vlastnom domceku,viem si predstavit ako sa tesite... 🙂
a Bambulka to bol u nas ked sme boli deti velky hit,tak som rada,ze ze aj dnesnym detom to cosi povie
🙂 ,zlata Tete
@jaja32 ,ja som robila na 2.oslave taketo malej z pribinacika,ale bol dost husty,asi som to mala zmiesat s jogurtom tiez.....,ale to jej jedno,lebo ona ani jogurt,ani pribinak,ani lipanek,ani milacik... 😅 ,taketo mliecne jej nejako nejdu...mozno casom...
a to spievankovo,to je nieco uzasneee.presne ako @rivatha vravi....ja ked uz neviem kudy kam,pustim a u nas zostane ticho a potom uz mala krici,baaac(kolo mlynske...),robi zvieratka,vlacik,vezme hoblik pilku.... 😀 proste to zerie,uz zacne spievat la- la- la ,aby som pustila...ani neviem,ako sme bez neho mohli doteraz existovat... 😀 ,ale max.raz denne jej pustim,to je pol hodka 😉
@katka888,aj tebe hodim,ako som zdobila jablkovu 🙂 ,potom sme mali este velku ,ale tu som nerobila ja
mne mala este spi,uz od 11:15 😕 ,normalne uz tolko vydrzi,ze ked spi do 14:30,vecer o 19:30 ledva zaspi....
@maculik ,aj mne mala tak papa,hrozne vymysla,ja sa uz snazim robit take,aby mohla aj rukami si to jest,vcera mala taku ako cinu ,a rozhadzuje to....musim umyvat vzdy vsetko,ale aspon sa naje... 😅
no uz pocujem....vstavame....peknu nedelu 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
teuska
20. feb 2011

Caute babenky 😅 aka nadherna nedela 🙂
Petko uz negrcka, ale zato ma riadnu hnacku, vzdy ho musim osprchovat a vsetky veci oprat. Chudatko male a stale by len cecal, sa cudujem, ze mam este tolko mlieka.

@avaka nadherna torticka 🙂 ake spievankovo?

teuska
20. feb 2011

@andrea2603 vsetko naj, naj Livke k meninam 😀

garonka
20. feb 2011

@laxity aj ja som robila taku tortičku ako @jaja32 ale do mištičku som vystlala foliou a nechala celu noc v chladničke rano sa krasne vyklopila no Tobi ju vraj nechcel 😅

blumka
20. feb 2011

BUJAKA ZENY...my uz po oslave, nohy ma boliaaaaaaaaaaaaaaaa...juli uz psi od 6:45, som zvedava aka bue noc, lebo dnes spala cez den len hodku, co ona zvykne aj tri, mm zaspal s Terezkou, lebo uz by tu davno mal sediet, 😀
Myslim ze oslava dopadla dobre, deti sa hrali tak ze sme o nich ani nevedeli, teda krik sme poculi ale krasne sa bavili, ked sa aj pohadali, hned sa udobrili...torta sa zjedla skoro cela, ostali asi tak 3-4 porcie. a co mna velmi prekvapilo, bolo, ze zo vsetkych darcekov ktore TT dostala bola najviac paf z kytice 😀 no zena 😀

katka888
20. feb 2011

@laxity
torta zozala uspech 🙂
foto hodim, ked nam nejake dorucia, lebo tato fotil nie nasim fotakom 🙂

katka888
20. feb 2011

@avaka
krasne ozdobena 🙂 mna by to vobec nenapadlo... nasa teda mala neozdobenu, lebo ja na take nemam hlavu. 🙂

jaja32
20. feb 2011

@blumka BUJAKA 🙂 este som sa tak nezdravila. Super, ze to mate za sebou.... o chvilu ta caka tvoja oslava a zas dalsia a dalsia 🙂

jaja32
20. feb 2011

@rivatha dakujem, ze si mi to chcela napalit.... skusim objednat cez net. Idem rychlo hladat stranku 🙂

zucana
20. feb 2011

bujaka aj ja prvykrat tak zdravim 😀
no sup sup fotky 😉
idem uspat viki tak nech mam c kukat hore 😅
no a trosku kasleme tak snad to nic nie je....
mm viki dnes naucil kricat ze mama tak teraz furt na mna vykrikuje 😀 🙄

jaja32
20. feb 2011

@avaka ma tu inspirujete Spievankovom a @blumka Terezkovom 🙂 . My mame rozpravky Macka uška a mala si ju velmi rada pozrie.

jaja32
20. feb 2011

....a ked uz mam slovo 😀 😀 musim pochvalit Natalku, teraz vecer zaspala za 5 min. Za cely den spala 35 min. a este sa jej aj posunul vecerny spanok... Normalne som nechapala

@zucana 🙂

blumka
20. feb 2011

foto bude na fb

jaja32
20. feb 2011

@blumka ved uz tam to foto hladam 🙂

lalipop
20. feb 2011

dievcata aj my sme dnes oslavovali. torticka bola vyborna, kuk. nasa laurika asi vedela, ze bude oslavovat, lebo si doobeda pospala tri hodinky a vydrzala do 20.00.

blumka
20. feb 2011

@jaja32 uz su tam 😉

loginka
20. feb 2011

cafte dievcence,
malu mam na antibiotikach, zacala kaslat v piatok, ale neboli sme hned u dr, ale sa jej dost pohorsilo, tak mm isiel dnes na pohotovost a ma uz aj chytene priedusky , chudatko hotova je a my tiez, vikend presiel ako smuha, vobec mi cez den nechcela spinkat
no hadam sa jej po liekoch uz polepsi

inak baby to spievankovo mate odkial?
nasi teraz ficia na gummy mackoch, musim im stale pustat na notebooku, no trochu si nadavam, ze som s tym zacala, elebo teraz si to ziadaju stale 🤐

andrea2603
21. feb 2011

ahojte 🙂
@teuska ďakujeme a tvojej Lívinke tiež všetko najlepšie 🙂
Tak mi sme tiež dooslavovali, bolo super, len sestra s dcérkami neprišla, lebo boli choré ☹ . Nejaké foto dám aj do 😎 témy. A tu sú torty, ovečka bola Lívinkina a torta s mačičkou /tú som robila ja 😅 / bola pre Lenku 🙂

jja
21. feb 2011

ahojte zienky....torty ste mali vsetky naadherne...
@andrea2603 ste krasna rodinka..pozrela som fotky v inej teme...super..
dievcata ako uspavate deturence? ja uz neviem co mam vymysliet. mala sama v postielke nebude, stale zaspava na prse, ale stale to je okolo hodiny...a vystraja a vymysla...aj by spala, sucha si ocicka o dusu, ziva a le furt vymysla. raz sa postavi, raz si sadne, potom sa kotula do postielky a tak...niekedy uz mam toho plne zuby...na rukach u nas nehrozi...to by som musela mat svaly ako Stalone 😉 ..no ja neviem..prejde to ? 😒

lenica81
21. feb 2011

ahojte baby... jak vidim sa vikendovalo a oslavovalo... krasne fotecky a nadherne torticky, tlieskam vsetkym, co si dali tu namahu a kreovali vlastne torty... ste sikovnice... 😵

a tiez som prepasla viacerych oslavencov, tak vsetko naj, nech su zdravi a obklopeni stastim a laskou najblizsich... 😵
@loginka nech to co najskor prejde... 😔

@jja Vilko zaspava mimo prsa, a teraz je to uz v podstate veeeeeeeeelmi rychle, teda klop, klop do 15 min, co pri nom lezim, ale storcuje sa tak ci tak, musim ho vacsinou pridrziavat, inak by mi tam cirkusoval aj hodinu, ako na zaciatku... 😅

zoska
21. feb 2011

🙂 caute baby 🙂
mne sa podarilo rozbehnut notebook, som happy...cez vikend bola oslava, to som nestihala absolutne, vcera sa zastavili svagrovci...
juuuj baby dobre bolo aj oslava v sobotu dopadla super, Neli bola vysmiata u kazdeho trosku posedela pohrala sa, vydarilo sa to pekne...
fotky dam na fb a sem aspon take ilustracne ale trosku neskor, lebo mam pokazenu citacku kariet asi 😒
baby inak tie torty su krasne
@avaka ty si aka sikula kreativna, pekne si ju ozdobila, take mile to je 😉
@jaja32 krasna torta, na prvykrat uplne super, ani by som nepovedala ze si robila prvy raz 🙂

zoska
21. feb 2011

jaaaj malá sa zobudila, dnes to budu asi dva spanky, resp. pojde spat pred siedmou 😕
no nic, docitam hadam vecer zvysok

katina2209
21. feb 2011

@andrea2603 dodatocne vsetko najlepsie vam prajeme krasne torty si sikovnica
@ maculik aj my tak zle jeme ja som uz z toho velmi nestastna a v noci sme aj 7 krat hore co chce byt len na prsku a tiez uz len dudle co s tym tebe aspon ten sunar vypije no mne nechce ani to umele mlieko.
Dievcata vsetky ste mali nadherne torticky som len pozerala ake ste sikovne ja si na tortu netrufam,ked robim tak len taku studenu...
Matko teraz spi doobeda sme ledva spapkali pol bananiku to som ho nahanala a podavala mu vselico do ruky najradsej by som to nerobila ale to mi ani usta potom neotvori 🙂
@blumka super,ze ste si uz upratovali vo vlastnom a ze ti ma kto pomoct 🙂
@martinaj dodatocne vsetko najlepsie a skore uzdravenie
@zucana tak vy uz mate aj stolicku no mala je sikovna, aj to ako ti krasne nocnikuje nas Matko prestal neviem vystihnut kedy bude kakat ked prestal takto papkat ked to este potrva tyzden pojdem k dr. nech sa na neho pozrie
@avaka @lalipop super torticky

zucana
21. feb 2011

cafte baby teda sikovne ste s tymi tortami 😉 ja kebych sa pustila asi by to dopadlo dobre ale tak netrufla som si...mozno o rok 😀
@andrea2603 vy inak mlado vyzerate s mm tvoj mm vyzera jak brat deticiek 😅 krasna ste rodinka 😵
ja sa idem pochvalit lebo som urobila vynikajucu polievku...taky mix strukovin s cerealiami a udenym a mnamka velka ...som urobila plny hniec tak som odniesla aj svokre nech ochutnaju a uz lutujem lebo sme s mm za 2 taniere na obed zjedli 😅
no a viki som krmila cez obed a ona ze: mama ham ham a zaznakovala mliecko ale tak krasne ukazala asi bola smadna tak som jej dala 😵
no teraz hajka idem si oddychnut trosken a pak popratat a umyt riad lebo sme bez mycky 🙄
@katina2209 veru viki krasne serblikuje a dokonca vcera som ju zo srandy polozila na velky zachod a ona sa vycikala 😅

andrea2603
21. feb 2011

@zucana ty také dobroty vždy varíš 😵 , tá polievka môžem byť mňamka a tortu by si zvládla 😉 . Že mm starší brat 😵 😀 , no rozumovo sa mi niekedy zdá, že zapadá do ich vekovej kategórie 😀 , dúfam, že ma tajne tu nečíta 😕 😅
Liv teraz spinká, potichúčku ju tu pochválim, dnes prešla skoro pol obyvačky, tak prvé krôčiky máme za sebou, už to len vylepšovať. Príde nás dnes kuk Natálka s @jaja32, teším sa 😵

laxity
21. feb 2011

Ahojte

krásne torty baby, klobúk dole šikulky 🙂

oslávencom prajem všetko naj 🙂

Ja sa chystám robiť večer tortičku iba pre malú takú malú ako robila @jaja32 a aj niektoré ostatné maminky 🙂 ostatné bude cez víkend 🙂 a ešte ma čaká výzdoba bytu 🙂

pekný deň ani vás nestíham čítať, dúfam, že ste všetci zdraví 🙂

maculik
21. feb 2011

Ahojte,

@andrea2603 jej, tak uz aj vy chodite, krasne sa to tu rozbieha 😵

sikovne tu mame maminy, torty vyzeraju velmi chutne a krasne su. Musim sa aj ja v lete na to dat, potom budem vypytovat rady 🙂

My sme dnes nesli na cvicenie, od soboty sa necitim dobre a vecer som mala krizu, dnes tak isto, asi je to z vycerpania, ale ak mi nebude lepsie, pojdem zajtra k dr. Petik spal teraz vyse 2,5h, tak som si polezala tiez. Noc bola zase otrasna, co mam povedat.
Ale mm doniesol tie homeo, co @matesl spomenula, tak skusim zacat vecer davat. Lebo tie od teba, zuzi @zucana na zubky uz mame minute. A tu jednu stolicku uz ma taku navretu, ze ho to musi riadne boliet v noci, budi sa s velkym revom.

Ideme pre Adelku, som zvedava, co povie, ma na posteli nachystanu novu babiku, lebo nemala ziadnu odo mna a ja v tom navale, co som bola nastvana svokrou, tak som jednu od nej (taku obycajnu, ani sa s nou uz velmi nehravala, len obcas) chytila a dala k veciam, co som mala nachystane do toho charitoveho kontajnera na oblecenie. No a klasika, jej raz zislo na um, ze kde je druha Nina (este jednu ma, sama ich tak nazvala, ale s tou sa hra v kuse, aj s nou spi, aj do skolky na spanie si ju brava), no a ja ze isla k inym detickam, ale k tebe pride zase nova. Tak mesiac nic, az som jej cez mytoys objednala, mali zlavu skoro 60% na jednu, no a dnes prisla.

dorotka2
21. feb 2011

Ahojte babulky. Dakujeme za blahozelania,taktiez zelame vsetkym oslavencom dodatocne vsetulinko naj,nech rodicom prinasaju veeela radosti a ziadne starosti. 🙂
My sme si s Viki pripomenuli porod, ja som bola odpol noci na sale, teda rodila som az o 7,no doktor ma poslal skoro hore, tak som tam tvrdla na tej tvrdej postely a trpela sama, no co uz. A Viki 16 v noci sa o 12 zobudila, grckala, plackala, nechcela spinkat, potom aj spinkala, no na mne a nevedela dychat, a zaspinkala 7,15, narodila sa 7,12, tak som sa nevyspata rehlila, ze ako si to zariadila, asi aj ona spominala,ako sa jej v tom tunely nepacilo a ked ju to tam tlacilo. 😀
Inak my tiez uz chodime, uz od minuleho tyzdna, v nedelu zacala, takze uz vyse tyzdna. 😀 A uz sa pusta vsade, sama sa rozhodne a ide, postavi sa a pusti, akozeaha, co ja dokazem a strasne sa z toho vsetkeho tesi, a jasne, ze aj ja. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre