Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
27. apr 2011

@katka888 jj, vlacikom ideme 😉

no, ved mas super trening, Tebe zoznam pisat netreba, ked to robis casto, ci? 😀 😀 😀

mna balenie bavi, len vybalovanie uz eee , chi

katka888
27. apr 2011

@olifcek
nooo, to vybalovanie je na nerv.... teraz bol mm zase na 2 tyzdne prec ale uz som k nasim chodila rano a vecer spat, len rpeto, ze sa mi nechcelo balit tasku pre viki na par dni 😀 😀
najhorsie je, ze ja stale pobalim zle...... bud ma malo tielok, alebo nema teple oblecko, alebo ma len teple .... 🙂 🙂 ... tak hada sa to naucim hihi.
a to sa unesiete vlacikom? mm by porazilo ist vlakom, on je sofer-maniak. ked niekam idem s viki, stale sa pyta, ci som sla autom a ked poviem ze nie, tak ze preco nie, ze je to pohodlnejsie. vy kociar asi neberiete, ze? my asi zbalime, na obednajsi spanok mozno bude lepsie, ked pospi v kociari. gumaky nemame, tak hadam to zvladneme, ale asi vezmem dvoje nahradne rifle.

olifcek
27. apr 2011

@katka888 my nemame auticko a kociarik sme predali, kedze sme cisto v manduce od juna 2010 😵 😵 a uz ani v nej nie, uz len, ked chce Oliv haji a sme vonku, tak do nej ide...

mm i ja sme zvyknuti chodit vlacikom, ci busikom... v meste by nam auto itak bolo na dve veci, kedze vsade ide mhd a ked sa niekam ide, co nie je kazdy tyzden, zatial ani mesiac, tak vlacikom zvladame v pohode... x;o)

jo, unesieme, nebude na vyber... tazke budu asi len vyzivky pre Olivku na chatu, kedze v novom meste si uz kupime cerstve a budeme robit take... ;o)

OLiv mi prave cosi rozobera na omietke pri oknach, a dava mi to, teda vravi na na na natahuje rucicku a nechape, ze si nejdem po to, ked upratuje, tak idem, a paq hajde von x;o)

katka888
27. apr 2011

@olifcek
ak by ste chceli nieco odviest, kludne povedz, do nasho kufra sa zmesti....
no u nas, kedze mm je z vidieka, tak bez auta sa tam neda, asi repto je tak nauceny.

takze kludne sa ozvi, ak ti treba nieco odviest, napriklad nejake potraviny, lebo ine predpokladam budete mat normane v nejakej cest taske. ak by trebalo, vezmeme prenosnu chladnicku, teraz sme dosali nejaku chladiacu tasku, tak asi tu vyskusame.

svetlankat
27. apr 2011

@katka888 my ideme tiez autom, vyrazime asi o tej desiatej, ved uvidime ako Miska, ono to planovanie pri detoch je niekedy fakt zbytocne, ale tak by sme chceli, aby sme o tej dvanastej boli v LM, aby sme Oli pomohli s odvozom. No uvidime ako to vypali

katka888
27. apr 2011

@svetlankat
aj my asi tak, viki zaspava okolo 11tej obednajsi spanok plus minus, ale v aute zaspi aj skor.

alex
27. apr 2011

Ahojte,
my sme dnes behali po nákupoch. Teraz už sme doma, mm išiel na nočnú, malý spí, zahajal vonku o štvrtej, ale začalo hrmieť a aj poprchať, tak sme išli domov, tak tu teraz hajá v kočíku. Bude so mnou asi pozerať telku večer, keďže o takomto čase spí, určite sa mu nebude chcieť ísť spinkať ako obvykle.
Tiež rozmšľam, že čo pobalím na chatu, ideme autom, tak môžem aj do rezervy, lebo auto odveze. Sledujem aj počasie pre LM, ráno to vyzeralo dobre, že v sobotu nebude pršať, teraz som pozerala a už hlásia aj dážď, tak sa to stále mení, tak asi uvidíme až tam v sobotu. Však ak sa nebude dať grilovať, tak možno pôjdeme do bazénu.

andrea2603
27. apr 2011

ahojte 🙂
@alex ty naša rosnička 🙂
my ideme tiež vlakom, uff, dúfam, že Livka aspoň 2 hodiny pospí 😅 . Ja už pobalené mám, batoh je už na ceste do Lipt. Jána, ide cez Trenčín 😀 , díky @avaka 😉

alex
27. apr 2011

@andrea2603 🙂
ešte zajtra a vyrážame, juchúúúú. Svokrovci sa tvária, ako keby sme išli preč na rok, to oni vždy, keď niekam ideme 😝

lenica81
27. apr 2011

ahojte baby... my sme dnes mali perny den... rano cvicenie s Vilkom, potom sme mali kamosku s malym na navsteve a poobede sme si konecne vybehli von, kedze vcera lialo... a skoro sme zmokli, len tak tak, ze nie...

@andrea2603 ze rosnicka @alex... ale aj ju nam treba... 😉 a co ste nakupovali tolko, @alex... neviem, ci sa chystat aj do toho bazena, ja velryba... 😅

@andrea2603 a idete cez BA... 😕 ci...

lenica81
27. apr 2011

@alex a ozaj svorkrovci zavidia, ze bez nich mozete existovat... 🙄 😕

andrea2603
27. apr 2011

@lenica81 áno cez BA, z NZ sme v BA za hodinku, ale z BA do LM 4 hodiny 😝 , bude veselo 😅

alex
27. apr 2011

@lenica81 že velryba, čo si! Ja som ako hroch, no ale plánujem si kúpiť tankiny, nech nevystavujem to moje striové brucho.
No asi závidia, to neviem, ako prežijú, keď sa odsťahujú. Čakajú, že tam prídeme každý týždeň... môžu čakať! 😀

alex
27. apr 2011

@andrea2603 no dlhá cesta, moja mama tak raz išla sama, keď sme išli na lyžovačku, ale ona musela ostať ešte dva dni v práci, tak potom prišla za nami. Škoda že nemáme nejaký minivan, by sme vás zobrali.

lenica81
27. apr 2011

@alex tak ja aspon tie strie nemam... ale brucho rastie... 😉

olifcek
27. apr 2011

@lenica81 odkedy sme sa nevideli, si pribrala? lebo saq si mala peknu postavicku, ked sme sa v ke v lete stretli 😵

ja do bazena este neviem, ci pojdem, uvidim, ake silne este budem mat svoje ,,dni,,.
@andrea2603 daj, co nezabudnut 😀

lenica81
27. apr 2011

@olifcek hahaha... 😀

andrea2603
27. apr 2011

@olifcek no na to, čo som zabudla, prídem určite až v Lipt.Jáne 😀

alex
27. apr 2011

@lenica81 počkať, počkať , rastie ako rastie... Hádam si nám len nezatajila dôležitú infošku?! 😉

olifcek
27. apr 2011

@lenica81 sice som si Ta nepremeriavala, no kedze som si nic nezapamatala, tak si nebola tlsta 🙂 myslim to uprimne

@andrea2603 tak diiik, hehe 😀

olifcek
27. apr 2011

beriete detickam i nejaku hracku? cosi do piesku napriklad? lebo mne do noveho mesta nic netreba, ale do jana mozno..

alex
27. apr 2011

@olifcek určite berieme nejaké hračky. Asi aj viac, však aby ste nemuseli toľko ťahať, tak si požičiate, určite tam budeme mať dosť hračiek, aj ostatné kočky poberú si myslím.

olifcek
27. apr 2011

@alex rozmyslam, ze knihu, alebo cosi do piesku vezmeme... uvidime, kolko miesta ostane x;o)

lenica81
27. apr 2011

@alex 😉

lenica81
27. apr 2011

@olifcek isto beriem, lebo doma u nasich ma nejakych plysakov, tak vezmem nieco... oblubene knizky, pieskoviskove srandy, nejaku skladacku a tak...

svetlankat
27. apr 2011

@olifcek Oli aj my berieme, ved si to deticky aj tak navzajom poberu

svetlankat
27. apr 2011

@lenica81 jeeeeeeeeeeeeej gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem

alex
27. apr 2011

@lenica81 jééééééééééééééééééééééj ty si ma tak potešila, gratulujeeeem!!!! 🙂

lenica81
27. apr 2011

@svetlankat @alex dakujeme, tak hadam sa bude drzat ako kliest a aj ked sme nechceli velmi skorpiona, priroda to zariadila inak... 😀 😲 😎

zucana
27. apr 2011

@lenica81 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre