Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

svetlankat
1. máj 2011

@olifcek a ako sa aj sama otoci, super

olifcek
1. máj 2011

@svetlankat 😵 😵 vsaaak? nechcu nam tu verit, ze to 1.x takto dlho bez drzania sa chodiiii, sa vytesujem a vytesujeeeeeem i super datum si vybrala 😵 😵

svetlankat
1. máj 2011

@olifcek dobry na zapamatanie, ja len taky mini mini postreh, ked zabalcuje a spadne, myslim tym take to light spadnutie, nie strepanie sa, tak jej nepomahaj sa postavit, myslim si, ze Oli to zvladne uz coskoro aj sama, ak to uz nahodou nevie

svetlankat
1. máj 2011

baby takto vyzera nas hafan, uuuuuuuuuplne zmoreny

andrea2603
1. máj 2011

@svetlankat 😀 😀 😀

@olifcek gratulujem 🙂

hribikana
1. máj 2011

@avaka - 😀 😀 😀 dobre ze nebolo viac ... to by sa nam v sobotu ani na nohy nepostavili 😀 😀 😀

olifcek
1. máj 2011

@svetlankat jj, sama sa dviha, i y drepu si veci dviha, to veela uy daaavno, teray sme ju chceli povzbudit, nech sa nezlakne a neprestane chodit 😵 😵 😵 ale jasneee, kebyze to nevie, nechala by som si poradit 😵 😵 😵

hafan je uzasny 🙂

olifcek
1. máj 2011

@andrea2603 dakiiiii

😵 😵

svetlankat
1. máj 2011

@olifcek z drepu ano, to vedela aj Misa skor, ale ked spadla uplne na zem, tak zo zaciatku potrebovala nejaku oporu na postavenie a az neskor sa sama postavila. Ale ked Oli to uz vie je to super. Sikula

hribikana
1. máj 2011

@svetlankat - 😀 😀 😀 zlate to stvorenie
idem ja do hajan pomaly, o 5,15 budiiicek 😉
@olifcek - sikulka je bambula, beha jedna radost 🙂 ... to urcite sa tesi do nasich topanociek, tak rychlo zacala chodit 😀

olifcek
1. máj 2011

@svetlankat jj, vie vie 😵 😵 uy chodi akoby tak robila daaavno, sa vytesujem a este par dni budeeeeem 😵 😵 😵

ideme haji haji

bru noc prajem 😵

olifcek
1. máj 2011

@hribikana 😀 😀 😵 😵

svetlankat
1. máj 2011

@hribikana to bude tymi topanockami, presne 😀

svetlankat
1. máj 2011

@olifcek bru, ved sa mas z coho, je sikovna, uz len to pustenie chybalo a je to tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

svetlankat
1. máj 2011

baby moj mm uz rezignoval, uz sa nemoze ani kukat na telku, ci ako peniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, sranda

olifcek
1. máj 2011

@svetlankat 😀
@hribikana

i my s josem sme sa smiali, ze to kvoli new topanockam, a ye super, ye @svetlankat a @blumka poradili o cislo mensie, mozeme ich uy skusat 🙂

sry za yz ale ina klavesnicaaaaa

a uz idem, oliv zalomila pred hodkou, hehe, od 17tej chodila, vycerpavajuce to je zjavne, chi

svetlankat
1. máj 2011

konecneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee gol

svetlankat
1. máj 2011

@olifcek chodenie velmi unavuje, teraz sa vam uz rezim upravi 😉

svetlankat
1. máj 2011

bru baby idem uz aj ja

maculik
1. máj 2011

Ahojte,
tak na stretku bolo dobre? Zda sa, ze hej, luto mi je, ze sme neboli, ale tak hadam este niekedy....

kocky, a to my Petulik je uz jediny lenivcek ci bojko, ktory nechodi? 😅 😀

lolka
1. máj 2011

caute,
nejako nam ta chata rychlo ubehla, nie ? pri nasich aktivnych drobcoch by sa zislo este par dni naviac 😉
bolo super vidiet tolko deti pohromade, ako sa dotahuju o hracky, chrumky a ticinky boli v kurze -ked mal jeden, chcel aj druhy 😀
gratulujem novym chodcom a prajem vela krokov bez padov 😉
@aaahoy pozeram, ze aka nova "tvar" ....a to ladovy medved 😀 moj medved tiez pozdravuje, aj ked je momentalne na stadione a fandi 😉 obaval sa, ze ako to bude, ked nikoho nepozna a nakoniec ste sa aj vy dobre bavili ...a dobra slivovica nie je zla 😀
@svetlankat ved aj havo to mal narocne 🙂

alex
1. máj 2011

@avaka mm chcel brať hrušku a tiež som ho stopla, že načo.
@olifcek ja mám olivku, no škoda, som vás ráno ani nestihla 😒

katka888
1. máj 2011

@olifcek
vy ste aki sikulaci? 🙂 chata bola pre vas riadne inspirativna 🙂 🙂 🙂
len tak dalej 😉

zoska
2. máj 2011

ahojte,
fotky potriedim a poposielam coskoro 🙂
chata bola fajn, pocasie sice mohlo byt lepsie, ale nevadiiii 😀
inak Horec bol fakt dobra volba 😉
gratulujem novemu chodcovi 🙂
a este som chcela ... @hribikana mne az v sobotu rano doslo, ze patris k nam 😀 som nepostrehla piatok tvoj prichod 😅 a tvoj muz bol s tou slivkou perfektny, ze vy sa poznate z netu tak ja som chlapom slivovicu doniesol 😀

mmaarrttiinnaa
2. máj 2011

Ahojte kde ste sa stratili ?

mmaarrttiinnaa
2. máj 2011

@hribikana ďakujem za fotky

mmaarrttiinnaa
2. máj 2011

Halo už sem nikto nechodííí ☹ ☹ ☹

blumka
2. máj 2011

@alex @avaka @andera2603 @lenica81 @zoska @lolka @mmaarrttiinnaa @maminnka @teuska @olifcek @svetlankat @hribikana @katka888

baby, moj mm mal dnes celkom dobry napad. ze aby ste nemuseli fotky posielat 100x roznym ludom, ze si mame spravit splocnu mailovu schranku a tam ich poslat a kto chce si ich odtial stiahne
tak ja som spravila na gmail.com meno je februarovky2010 a heslo vam poslem do IP..tak kto mate zaujem...

svetlankat
2. máj 2011

@blumka mne posli a je to super napad

mmaarrttiinnaa
2. máj 2011

@blumka aj mne posli super napad pochval mm

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre