Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
16. máj 2011

@katka888 ja len ti chcem pripomenut ze po mmr vakcine sa mozu neziaduce ucinky ukazat po tyzdni az dvoch... 😉

olifcek
16. máj 2011

@katka888 prajem Vikinke i tentokrat hladky priebeh 😵 😵

ako @blumka pise, sleduj tak o tyzden, az 10 dni, ci cosi bude

@mmaarrttiinnaa 😅

katka888
16. máj 2011

@blumka @olifcek
diky za info . doki spominala ze teploty a nervozita moze byt, ale ze nic take ako napr pri inych... tak budem sledovat tych 10 dni

teuska
16. máj 2011

caute babenky 🙂
No my mame nejake umrncane obdobie, stoji stale pri mne, drzi sa mi gati alebo ma taha za ruku, a prave teraz zaspal. takze do rana to isto nebude, tak sa tesim na dalsiu nocnu 😝 Aspon kuknem vyradovanie v superstar. Chyba mu ten jeden spanok, neviem ho natiahnut, tak dufam, ze sa to casom upravi.
Baby pisete o mmr vakcine, ja mam napisane, ze priorix. To je to iste?

olifcek
16. máj 2011

@teuska kukiii

neboj, to prejde, paq sa to opat vrati zrejme a taaak , chi

priorix sa vola ta vakcina, jo = osypky, mumps, rubeola.

olifcek
16. máj 2011

ideme my kusok von 😵

olifcek
16. máj 2011

jaj, este mi napadlo.. @avaka tie file kupis i od novaco.. novaco a pod napisom je, ze bez pridanej vody x;o)

mmaarrttiinnaa
16. máj 2011

@teuska my mame s tym spankom to iste ten jeden mu chyba dnes mi zaspal o pol6 zobudil sa o pol 7 a skor ako o 22 ho do postele nedostanem ☹

olifcek
16. máj 2011

uz domaaaaa, boli sme i v obchodiku ;o)) o hodku snad hajinkat, uvidime x;o)
@mmaarrttiinnaa to sa napravi, neboooooj

mmaarrttiinnaa
16. máj 2011

@olifcek to dufam len som zvedava kedy

blumka
16. máj 2011

@teuska @mmaarrttiinnaa u nas je zas taky problem so spankom, ze juli jevecer unavena ale nemyslim zeby bola az velmi ze by mala byt pretazena a zaspava aj dve hodiny niekedy...ked ideme do postele sucha si oci, ziva a akonahle ju polozim do postielky, vypije mlieko tak zacne vyvadzat...skace po posteli, rozprava, vykrikuje, nepomaha ked si ju nevsimam a robim sa ze spim, ani ked ju stale ukladam ze ma spinkat, ked odidem z izby zacne plakat tak to pridem hned ku nej alebo ked nezacne plakat to je ten lepsi pripad, tak si tam aj hodinu dalej vykrikuje az nakoniec zaspi...skusala som ju dat aj neskor spat ale jej je jedno ci ide o siestej alebo o osmej, musi si svoje odskakat v tej postielke 😅 ...ja len dufam, ze to je len kvoli svetlu a ze ked sa zacne stmievat skor tak ze aj ona skor zaspi, lebo sa mi fakt nechce pri nej lezat 2 hodiny 🙄 😅

@teuska ano priorix je vakcina na mmr ockovanie

mmaarrttiinnaa
16. máj 2011

@blumka tak vidim ze kazdy mame svoje trapenie s tym spankom ☹

blumka
16. máj 2011

@mmaarrttiinnaa no keby boli len take trapenia tak si zijeme 😉

olifcek
16. máj 2011

fiiiha, mne oliv prave zaspinkalaaa...

svetlankat
16. máj 2011

@olifcek supeeeeeeeeeeeeeeer, tak nech pekne nerusene spinka az do rana.

lenica81
16. máj 2011

joooooooooooooooooooooooooj... pisem tu siahodlho... preco tych smajlov dali na bok... som klikla do reklamy a bolo to fuc... 😠 😠 😠

svetlankat
16. máj 2011

@lenica81 😀

olifcek
16. máj 2011

@lenica81 a nepomohlo ani ist spaaat? 😀 akoze spat, nie hajat

olifcek
16. máj 2011

@lenica81 aka bola cesta?

lenica81
16. máj 2011

ahojte baby... som sa nasr... ale uz ma to prechadza, som unavena a k tomu toto... 😀 to mam ale problemy...
hlasim sa po 2 tyzdnoch u nasich... sice dost nervov som si uzila a potom ze mam byt kludna, aby bolo babo ok... tak hadam nebude neurotik... 😀
bolo inak fajn, ten kosicky vietor je stale tam... 😅 ale ani zeleznicku som nestihla, lebo len cez vikendy chodi a to som mala rodinny program furt... ale neva, tak v lete alebo o rok...

dosli sme v noci, cesta otras, lialo a fukalo... ale aspon ze nebolo vela aut... sak trenujem este stale...

@mmaarrttiinnaa s tymi klucmi uz si das pozor... ale aspon si to aj ine maminy uvedomime...

my sme si dnes s Vilkom dali slofika, 3,5 hodky... 😎 bol sice 2x hore... ale neva...

@olifcek 😨 😵

olifcek
16. máj 2011

@lenica81 😵 😵

teuska
16. máj 2011

@mmaarrttiinnaa no tak my tu teraz pobehujeme, ale idem sa rychlo osprchovat a bezime si spolu lahnut, len sa neviem dockat mm 😠

lenica81
16. máj 2011

@teuska cakas na mm... 😉 inak si mala meniny,ci... ale nejako som nebola na nete, tak vsetko naj oneskorene...

mmaarrttiinnaa
16. máj 2011

@lenica81 vitaj

@olifcek nech ti uz olivka spinka aj my spinkame 🙂
@teuska my už spinkame som zvedava dokedy moj mm pride asi az okolo 23 ja ho necakam idem spat v noci som toho vela nenaspala vcera matthyasko zaspal okolo 18 zobudil sa okolo22 a spat sme isli okolo 02 rano a to som vstavala Vaneske aj mm robit ranajky okolo pol 6 tak som unaveena
Inak tych smajlikov fakt blbo dali nabok
tak sa majte dobruuu zajtra docitam

olifcek
16. máj 2011
olifcek
16. máj 2011

@mmaarrttiinnaa uz sme horeeeeeeeeee... ale o par minut zalahneme a uz tam ostanem, takzeee... odpocin si, bru nockuuuuuu

svetlankat
16. máj 2011

@olifcek nakupna horucka, uzasne video, Olivka krasna v tom cervenom

olifcek
16. máj 2011

@svetlankat dakujem kraaaasne x;o) 😵 😵 😵 😵

andrea2603
16. máj 2011

@olifcek 😀 , Olivka super ako nakupuje, ešte si aj zloženie výrobku prečíta, či kalórie 😕 😀

andrea2603
16. máj 2011

@lenica81 po chate si mala poradňu, že?, všetko o.k.?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre