Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
8. apr 2011

@svetlankat 😀 😀

keju
8. apr 2011

dobry vecer mamicky, tak sa po dlhom case zase hlasime, mali sme perne obdobie..od nasich poslednych riadkov nam pripudlo 10 zubkov, prestali sme spavat vonku, meriame 85cm a vazime 12,5kg..stale nechodime...ani citat som vas nestihala...zelam vam pekny vecer a cely vikend.. 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lalipop
8. apr 2011

Dnes sme spali cez obed len hodinku a to je dost malo, tak sme si este zdriemli na pol hodinku o 18.00- ale inak ako kociari cez den nezaspi. Uz sme skusali zaspat aj v postielke, ale trva to aj 3/4 hodiny kym zaspi a takto je to pohodlnejsie a hlavne rychlejsie. Pritom vecer nema vobec problem zaspat v postielke za 5 minut uplne sama. Zatial to neriesim, ved ked sa jej tam dobre spinka. Spia vam tiez deti este v kociku, alebo to len my?

blumka
8. apr 2011

@rivatha nespime...zatial...teda ja ne, dufam ze juli hej 😕 😀

blumka
8. apr 2011

@lalipop juli 2x do dna len v kociku

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blumka
8. apr 2011

@rivatha vies co, ja by som sa tiez tak smiala..ale ked jej chudatku idu naraz 3 zuby...uz vysli 3 stolicky este jedna a nasla som dva ocne 😖

lalipop
8. apr 2011

@blumka tak to ma tesi, ze nie sme samy.
@rivatha nasa ked uz zaspi, tak sa uz vozit nemusi. odparkujem ju a pekne spinka aj 2 hodky 🙂

lalipop
8. apr 2011

@blumka nam sa tlacia dve stolicky, ale nejak sa im nechce von

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzana710
8. apr 2011

@blumka caute baby...nasmu malemu idu tiez 4-ky spodne ... dva tyzdne dozadu mi konecne zacal pekne spavat v noci a teraz zase odznovu, budi sa, nevie sa potom ulozit, ale cez den je v pohode, nechapem ze to nanho zrovna v noci vzdy pride 😢 Ale vydrzim uz vsetko asi 😉

blumka
8. apr 2011

@lalipop no..juli sa tlacili vsetky 4 od VIANOC...a uz su tri von... 😅
ja uspavam juli v kociku doma v spalni, podrmem ju a ked zaspi tak ju necham tam..a spi aj 2 hodky, niekeyd aj viac...
mam znamu co ma 18 mesacne babatka a donedavna spavala v kociku...uz ju anucila na postel, ale napr. ked su u nas na navsteve a malicka je velmi rozrusena ze vela ludi a tak tak ju da do kocika a tam zaspi v pohode 😉

blumka
8. apr 2011

@zuzana710 presne aj u nas...cez den si pospi v pohodicke...ale v noci ufff

blumka
8. apr 2011

@rivatha akurat dnes som sa s jednym znamym bavila ze naco su zuby..ked lezu von je zle, ked vypadavaju je zle, kazia sa, na nic su 😀

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzana710
8. apr 2011

@blumka vcera som musela normalne ist poobede maleho zobudit...spal uz vyse 3 hodiny 😉
So zaspavanim to mame nastastie bez problemov...dam ho len do postielky, jednu dudku musi mat v puske a dalsie dve si zmoli v rucickach a priebezne si ich pocas spanku strieda 😀 , necham ho sameho a do 5-10 min spi...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzana710
8. apr 2011

@rivatha mne maly uz od nejakych 10 mesiacov spava uz len poobede...teda o 11,30 obedujeme a uz o 12 mam klud a nohy vylozene 🙂 Ked spaval 2x do dna mala som to take rozhadzane a "na striedacku" so starsim, ktory spava len poobede, takze som rada, ze sa tak nejak zosuladili a spia v rovnakom case a ja mam trocha kludu 😀

olifcek
8. apr 2011

@rivatha jeeeeej, si pamataaas? prave dnes som kupila saticky s minnie, dakujeeeeeeeeeeeeeeem

a nedavno

https://www.modrykonik.sk/fotoblog/olifcek/albu...

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lalipop
8. apr 2011

@zuzana710 nam to takto funguje iba vecer. cez den v postielke iba vymysla 😅

zuzana710
8. apr 2011

@rivatha diky za privitanie 😉 Ano, je to strasne milene, ked sa v noci prebudi a idem k nemu mu dat dudku, neviem ju najst v postielke, vsade smatram a zrazu len pocujem ze uz si ju sam dava do pusky a sam si ju nasmatral...ma to pod kontrolou chalan 😀

olifcek
8. apr 2011

@rivatha uz aj idem kuk.. snad to nestoji majland

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
8. apr 2011

@rivatha 😅 no mne sa tiez nepaci vsetko s minnie, ale niektore su super.. dnes som kupila totoooooo

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre