Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
5. aug 2009

baby takze osud opat raz zauradoval a kabat uz nemali ale aj tak dobre lebo som sla do H&M a kupila si trojo gati,2 tricka, bluzku, 2 podprdy a 3 nohavicky a bohuzial som aj kabat o polovicu preplatila 😀
ale poviem vam baby ze som nadmieru spokojna 😉
aj ked ked som isla z obchodu skoro som sa rozplakala ☹

loginka
5. aug 2009

neva zuzi, myslim ze v IT natrafis este na nieco pekne
ja si zimny kabat XXL velkosti asi poridim v sekaci 🙂

zoska
5. aug 2009

zuci ty si riadna shoppoholicka 😀 nesmut za kabatikom, mozno natrafis na nieco lepsie, ked to uz ten osud tak zariadil 😉

mmaarrttiinnaa
5. aug 2009

baby ja som prave dozavarala 15 skiel uhoriek 15 uz mam zasobujem sa na zimu 😀
unavena som jak pes idem sa sprchnut a idem spat pekny vecer prajem vsetkym 🙂

zucana
5. aug 2009

juj mmartinka aj nam zavaris ? 😉
ved hej baby ved som si kupila tie ine vecicky jak som sa nastvala 😀
potom pofotim 😎

mmaarrttiinnaa
5. aug 2009

zuci u nas to vyzera ako keby som sa pripravovala prezimovat v pivnici pri zavaraninach som na pn a ked sa citim dobre tak zavaram co mi pride pod ruky čeresne marhule potom dzemy marhulovy ribezlovy aj z hrozna som robila teraz uhorky a este calamadu leco a mozno ma este daco napadne alebo mi pride nieco pod ruky co sa bude dat zavarit

zucana
5. aug 2009

tak pak posli do talanska 😉

olifcek
5. aug 2009

uha, tak mna v podbrusku nepicha po mmilovani. ale jo, je dolezite mat tu spravnu polohu, a nenarazat na krcok....x;o)

blumka
5. aug 2009

martinka, posli na kostovku 😀 😀

olifcek
5. aug 2009

JUJ sa vytesujem. sice je mi zase velmi spatne, aleeee prave sme dobalili oznamka, pozvanky a rvsp, zajtra to rozposleme a dorucime, jupiii x;O) uz s atesim, az budeme s drahym robit pierka pre hosti xo)

vevoncek
6. aug 2009

zucana tak to je super ako sa ti podarilo nakúpiť a na kabát je ešte čas uvidíš teraz možno natrafíš aj na nejaký lepší krejší a lacnejší ja osobne kabát riešiť nebudem lebo asi budem doma celú zimy tak si len kúpim u číňanov nejakú širokú vetrovku ktorú potom vynosím aj s mojím hafanom síce už nie je taká rozbláznená ako voľakedy už až tak neskáče na mňa ale nevadí.

maťa treba sa pripraviť na zimu ja mám svokru doma teraz tak sme jej dali za úlohu zavariť ale mala už aj z minulého roku čo sa nepojedlo ale napríklad uhorky musela zavariť a tie jedáva len manžel ja si dám raz za uhorský rok alebo do šalátu dávam inak ich nejem a svokra zavarila 100 pohárov chúďa sa narobila riadne.

olif to máš teraz také príjemné starosti ja idem gratulovať teraz piatok jednej kamarátke ale oni už majú aj dieťa chlapca takého krásneho okatého. A ešte vás čaká veľa vecí zariadiť či už máte všetko len také drobnosti vás čakajú?

olifcek
6. aug 2009

vevoncek ja celu pripravu svadby beriem ako drobnosti, hehe. saty uz mam, nechty mi urobi sefka, vlasy kadernicka, oblek uz mame tiez, miestnost v hoteli zajednana, auticko mi kamaratka pripravi, pozvanky dnes poslem postou, svadobnu kyticu mi urobi draheho teta, musim sa i na jeho pierko u nej popytat, pierka urobime den pred svadbou s drahym, hudba bude z CD...odvoz hosti poriesime, az nam vsetci do 14.08 potvrdia ucast, paq i vyberieme menu, podla toho, kto z nich nam nahlasi ze je vegos, zaroven v hoteli uz zajedname farbu vyzbody...x;o) takze vlastne uz len drobnosti x;o)

olifcek
6. aug 2009

vevoncek ja zboznujem vlciakov...juuuuj

blumka
6. aug 2009

no ja idem dnes o 12:00 na gyndu, tak mi drzte palce aby babo bolo v poriadku

zucana
6. aug 2009

cafte babce blumi tak drzim palce moc moc moc
a inak som blumi dlho vestila co je to to tvoje na KOSTOVKU 😀
inak dala som do albumu nove veci....vsetky gate su na taku latkovu gumu su uzasne pohodlne a su z H&M a daju sa nosit aj ked nie ste tehu...pre info ceny aby ste sa vedeli orientovat: rifle 50 eur (ale to preto ze su take moderne mali aj lacnejsie) a gate po 29 eur a tricka 15-25 eur 😉
inak to tricko s pasikmi je tak robene ze sa da vybrat prsicko na kojenie 😅
prajem krasny dnik a dik baby za komenty 😝 ved ja uz som spokojna 😵
dnes sme mali ist k moru ale mladez je mrtva z toboganov tak ideme az zajtra...dnes mame este shoppingovy den a pamiatkovy a oddychovy 😀

jja
6. aug 2009

jeeej, zucana ake mas pekne brusko 🙂 .....ja mam termin dva dni po tebe a zatial nemam skoro nic 😒 iba ked som v spodnom pradle tak malinko vykuka, ale v trickach este nieje vidiet...

lienka2
6. aug 2009

baby, chcem sa vas opytat, jedavate zmrzlinu? nemyslim tu mrazenu z obchodu, ale klasicku do kornutka.. akoze viem, ze keby som mala dodrziavat co vsetko sa nema jest v tehu, tak asi zijem len na ovoci a zelenine, ale raz som uz salmonelozu mala a to som nebola tehu, bolo to dost .. teraz sa jej bojim este viac..

loginka
6. aug 2009

jem , jasne 🙂
zuci, bella 😉 ten sedy komplet je super
ja mam tehu rifle pozicane ale zatial nic take netreba nastastie nosit, ani dlhe nohavice, vystacim si s 2 suknami na gumu a 3/4 elastakmi

blumka
6. aug 2009

zuci a uz vies co to je? 😀 😀
lienka ja nejem, lebo mi nechuti ale keby mi chutila tak by som jedla...asi....ja nie som velmi zmrzlinova

zusika
autor
6. aug 2009

ahojte,
lienka, jasne ze jem, takmer denne.... viem, ze tam kam chodim sa na nich mozem spolahnut a doverujem im...pravda je, ze mam chut iba na malu, niekedy som zvladala aj 4naraz 🙂 my sme zase velki maskrtnici 🙂

lienka2
6. aug 2009

lebo doteraz som to nejako neriesila, ale cez vikend sme isli okolo cukrarne a manzel mi zakazal 😠 akoze viem, ze par kopcekov zmrzliny mi nestoji za to, aby sa nieco pokaslalo, ked sme uz tak dlho cakali.. ale som mala pocit, ze prehana.. jasne ze v nejakej zastrcenej cukrarni by som si nekupila, kde to stoji ktovie ako dlho.. ale v takej kde chodi kopa ludi.. hoci ani to nie je istota.. a ta mrazena z obchodu to nie je ono 😅

jja
6. aug 2009

lienka ja sa idem zmrzkou zadusit, tak mi to teraz chuti a hlavne mi robi dobre. asi ma to v tom teple chladi zvnutra 🙂

vevoncek
6. aug 2009

olifcek tak to máte super zorganizované a už v podstate sa len vyparádite a môžete sa svadbiť

ja mám doma vlčiačku a je strašne podarená mám ju veľmi rada ale je to taká bosorka a mojho muža zbožňuje ona tak na neho hľadí ako na boha 😀 a pritom ja jej dáva jesť

ja som jedla zmrzlinu keď mi chutila potom som mala obdobie že mi nechutila ale teraz keď ma niekto pozve tak si dám ale napríklad neviem či sa bryndza môže ?

jja
6. aug 2009

dievčence, chcem sa vas spytat, mozem brat vitaminy pre tehotne ked beriem antibiotika a probiotika? nebude sa to nejako negovat?

vevoncek
6. aug 2009

ja si myslím že nie ale čítala som v zdraví jeden článok že pokiaľ berieš antibiotiká nemala by si brať probiotiká ale asi až 10 dní po dobratí ich treba nasadiť, lebo potom tie antibiotiká majú nižší účinok to písala nejaká pani v zdraví čo sa zaoberá roznymi účinkami liekov navzájom.

a ja neberiem žiadne vitamíny, doktorka mi povedala pokiaľ budem jesť vyváženú stravu tak netreba zbytočne vitamíny a ja jem teraz stále zeleninu ovocie syry ryby... skrátka všetko a zatiaľ mám krv poriadku a myslela som si ža budem mať málo železa lebo nemám rada jedlo čo obsahuje železo ale zatiaľ v pohode ale zase keby som mala problémy s ovocím a zelaninou že by som to nemala rada tak by som si aj ja asi kúpila vitamíny

kika58
6. aug 2009

jja, ja byt tebou, tak rozhodne probiotika beriem uz pocas brania antibiotik a aspon 2 tyzden po ich dobrani a to minimalne, radim to z vlastnej skusenosti, totizto tesne pred otehotnenim som mala problemy a brala som antibiotika, tie sice dany problem vyliecili ale navodili mi hroznu vaginalnu mykozu
ked som bola s tym u lekara a povedala mu ze som brala antibiotika a lekar ma nepoucil, ze mam brat aj probiotika zaroven s antibiotikami, sa cudoval, ze som sa tomu mohla vyhnut...
este chcem povedat, ze som to mala prvykrat v zivote, taketo zenske problemy nemavam, takze jediny dovod bol, ze som spolu s antibiotikami nebrala probiotika, podla mna rozhodne by som probiotika brala ale samozrejme s nejakym odstupom od antibiotik, povedzme ze rano beries antibiotika tak na vecer daj probiotika

kika58
6. aug 2009

jja byt tebou zavolam si lekarovi a povedz mu ake lieky beries on ti najlepsie poradi ci brat alebo nebrat vitaminy 😨

kika58
6. aug 2009

zucana moc pekne kusky oblecenia si vcera ukoristila 😅 moc moc pekne
ja este nic tehu nemam, zatial vsetko obleciem aj ked uz mi to zacina byt tesne, mozno uz aj ja coskoro sa vypravim na nakupy, inak dnes je strasne vela peknych veciciek aj pre tehulky, co je moc dobre 😅
mama mi spominala ze ked bola so m,nou tehotna musela nosit nejake1-2 saty ze vtedy ked si si neusil si nemal, ufff ako dobre ze doba pokrocila 😀

zuzulik
6. aug 2009

aj ja Vas po dlhsej dobe zdravim tehulky 😵 dnes som bola na krv ( screening 10-13tyz.) tak verim, ze vysledky budu v poriadku, 20.8. nas caka UTZ (NT) , verim, ze kuriatko bude Ok a ziadna vada nam nehrozi....
babky tie vitaminy budete brat aj po 1 trimestri?

vevoncek
6. aug 2009

kika ja som sa tiež čudovala tomu článku, lebo ja zakaždým keď som užívala antibiotiká aom dostala z nich mykózu a preto mi bolo divné že tá farmakologička odporúčala až 10 dní po liečbe antibiotikami ja tiež zároveň s antibiotikami užívam aj probiotiká prípadne každé ráno si dám aktimel a ten mi pomôže

ja pri tých dnešných celách aj uvažujem že si radšej ušijem ako úpim 😀 ale nájdu sa aj lacné tehu veci alebo kamošky mi možno niečo požičajú

ja som brala len v prvom trimestri a to len kyselinu listovu ale tiež by som rada vedela či je dobré ju brať aj naďalej

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre