Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

alex
29. jún 2009

olif, tak to netuším, ale asi 7-8 mesiac?

alex
29. jún 2009

zusika super, idem kuk 😉

blumka
29. jún 2009

zusika, tak tam som veruze este nebola... 😉
kuknem aj ja, zaklad sice mam z minuleho tehu aj kamoska nieco pozicia, no ale clovek nikdy nevie co ho oslovi 😉

alex
29. jún 2009

no pozerám, pekné veci tam majú. Len neviem či takto objednávať na blint je dobré, čo ak mi to nesadne 😒 😅

zusika
autor
29. jún 2009

no ak aj objednas vacsie, tak do toho "dorasties" no a ak aj nie,myslim, ze nie je problem predat pekne veci cez net.... alebo aj vratit...ja som uz par krat objadnavala a vzdy som bola spokojna..dokanca mam doma prvy tehu top...ved si objednas svoju velkost..a na tehu je to prisposobene.....

zusika
autor
29. jún 2009

idem babulky, pa zajtra 🙂

alex
29. jún 2009

no tak ja som si minule omylom kúpila tehu tričko a aj ho mám dnes na sebe 🙂 Mne sa totiž páčia také dlhšie tričká. No ja len preto, lebo ja mám dosť dlhé nohy a veľa nohavíc mi býva krátkych...
Ale jasné, všetko sa dá vymeniť.
pa pa

blumka
29. jún 2009

alex, ja este aj teraz nosim svoje stare tehu tricka...a mozem ich nosit dalej 😀

zucana
29. jún 2009

olif uz som si vytvorila account a doplnila 🙂
baby ja som normalne na 2 hodky zadrichmala....po tom co som dotlacila cigansku so zemiakovym pirem 😎
to bude tym ponocovanim a hladanim komarov 😔
juj nech uz je zajtra...blumi ty uz si bola u lekara? resp. kto to mal ist dnes? blumi v stredu?

zucana
29. jún 2009

inak mne zacina byt zvdy na dve veci okolo tej 4tej...takze zacinam....

zucana
29. jún 2009

baby a inac ja mam tiez rada take roztahnute tricka....a mam ich 😉
velmi vela este z USA aj s letnymi satkami

cukruska1920
29. jún 2009

Ahojte... co dnes porabate ? ja som cele doobedie behala po meste a zhanala muzovi darcek kedze ma dnes meniny a som unavena jak pes 😀 teraz som varila a musim vetrat..strasnyyyy smrad 😝 inak je tu strasne zamracene..bude riadna burka.. bojim bojim

zucana
29. jún 2009

a co si kupila? 🙂

cukruska1920
29. jún 2009

slona...moj muz je zberatelov slonov tak takeho velkeho

zucana
29. jún 2009

😀 supis

blumka
29. jún 2009

ja az v stredu...
ja som akurat dorobila smotanovu tortu... mnam..tesiiim 😀

cukruska1920
29. jún 2009

mnam..smotanova torta...ja som mala vcera... sa mi robili az guce za usami...teraz idem robit zemiakove placky s bravcovym maskom

zucana
29. jún 2009

baby nerobte tu chute tu nemaju kyslu smotanu takze na tortu mozem zabudnut :( ☹
ja som zas urobila supis pyre zemiakove (dajte s mliekom trocu smotany na slahanie a uvidite aka zmena)
placky spravim v stredu dikz a tip 😝

cukruska1920
29. jún 2009

ja uz tiez neviem co mam varit... ale mam chut na kuracie rizoto tak v stredu spravim to..mnam mnam... inak este vas drzi zravost? mna to zas chytilo 😀

zucana
29. jún 2009

mne je tak divne..na obed moc nemusim jest a poto mi je zle od hladu a vecer ked sa najem tak mije zas nanic

cukruska1920
29. jún 2009

mne je tak cudne len ked mam prazdny zaludok...dnes rano som isla nalacno do mesta a skoro ma natiahlo v elektricke... niekto tam strasne smrdel...no katastrofa 😝

cukruska1920
29. jún 2009

kde ste vsetky??? nespiiiime

kika58
29. jún 2009

ahojte baby, no mne je fajn len som sa teraz trosku prejedla a teraz mi je skor spatne z toho 😝
inak ja som este u lekara nebola, planujem ist tak koncom tohto tyzdna alebo az ten buduci, nechcem tak prist moc skoro aby ma neposlal domov 😖

zoska
29. jún 2009

caute caute 🙂
vas docitat to je drina...
no tak ja mam skusku za sebou, uz som piatacka 😉

mne je dnes zle cely den, ale to bude asi tym stresom zo skusky, snaaad
ja dufam, ze mna budu nevolnosti obchadzat 😲

kika58
29. jún 2009

gratulujem ku skuske 😀 sikovna dievcina,sikovna
uz mas po skuskovom?

blumka
29. jún 2009

cukru, ja by som len zrala...ked nejem je mi zle, ked sa najem je mi zle... 😅

zoska
29. jún 2009

dakujeem
jj uz mam koniec konecne 😀 tento rok to trvalo akosi dlhsie ale dockala som sa 🙂

cukruska1920
29. jún 2009

blumi...ja mam dnes zase zravy den.... sa musim krotit a klamem sa broskynou 😀 este ti je zle?

kika58
29. jún 2009

ozaj a ako to spravis das si odklad alebo budes pokracovat v skole?

zoska
29. jún 2009

chcela by som pokracovat, ved semester koncim v decembri + skuskove, ale v posl. semestri je toho menej, takze by som chcela porobit skusky v decembri 😅 , diplomovku zacnem este teraz v lete...no a s ucenim na statnice uvidim ako to pojde.... ak to nepojde tak dokoncim aspon skusky a obhajim pracu a na statnice si dam odklad, ale snad by som to mohla zvladnut... uvidime

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre