Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

dianab
15. aug 2009

Žienky ja už aj idem, lebo musím dokončiť domáce prácičky 😖 a potom ideme shoppingovať s manželíkom do Budapesti 😵 😵
Majte sa pekne 🙂

olifcek
15. aug 2009

blum sol v utierke na bolest hlavy pomaha? tak hned vyskusam, opat mi ide hlavu rostrhnut, ako ma boli x;o( ani spanok nepomohol, fnuk. som zvedava, ci mi lekar v utorok cosi predpise, alebo odporuci, neda sa to vydrzat, naozaj nie ;o(

olinka 😕 toé co za ucitelku bolo? 😠 😠

ja ale teple tiez nemam rada...

blum mozes si ale kupit aj propolis ako sprej x;o) moj drahy zajtra odlieta x;o( opat mi bude smutno. ale tesim sa s Tebou, ze uz mas draheho pri sebe 🙂

olifcek
15. aug 2009

baby ja sa uz tak tesim, az do tej tabulky zacneme pisat pohlavie babetiek, ktore cakame 🙂 doslova sa neviem dockat 😅

olinka6226
15. aug 2009

no bola to strasna krava...

a este vam mozem z cerstvej skusenosit odporucit na bolesti hlavy z chrbtice a bolesti chrbtice a svalov - natriet sa esencialnym olejom levandula (pozor na kvalitu musi byt cisto prirodny nie umely lebo aroma sa da aj ublizit) ak by ste niekto chceli kvalitne EO chystam sa na oleje do velkoskladu tak mi dajte vediet. inak za kvalitne povazujem nobilis tilia, hanus a slownatur.

ja mavam bolesti chrbtice (dalsia stara story) a kedze mam aj sedave zamestnanie tak niekedy od bolesti az nevidim... kedze teraz nemozeme ziadne tabletky na bolest kamoska z alternativnych mam mi odporucila na to levandulu a cuduj sa svete ona genialne zabrala o chvilu som nevedela ze ma nieco bolelo 😵

olifcek
15. aug 2009

oli mna boli hlava fakt desivo, ale neviem, ci to ide z chrbtice. pripomenula si mi ale, ze mam z avonu taky kremik z levandule, ktory sa dava na spanky, za usi a vzadu na hlavku -na krk, v minulosti to pomohlo, mam pocit. mna totiz hlava nebolievala, az na posledne dva tyzdne..a mam pocit, ze sa to zhorsuje, je mi z toho az na grc, niekedy s ami z toho hlava neskutocne toci, a jasne, mam pocit, ze mi tlak vytlaci mozog z hlavy... ☹

komarik
15. aug 2009

olifcek, dostala som tvoj mail ale neviem čo s tým. Keď si spustím link tak odo mňa pýta meno a heslo a nič sa tam proste nedá urobiť.

baby mňa stále bolí podburško ako na MS. Normálne mám strach.

olifcek
15. aug 2009

komarik daj tam svoje meno a heslo, ktore mas na gmaily x;o)

komarik
15. aug 2009

len meno alebo aj s priezviskom aj medzerou a heslo aj s medzerou? Ja som už vyskúšala všetky kombinácie a nič.

olifcek
15. aug 2009

komarik tak, ako sa prihlsujes na svoj mailik x;o))))) 

olifcek
15. aug 2009

komarik meno mas take, ake si mi posolala do mailu a heslo netusim, to vies len a jedine Ty 😉

komarik
15. aug 2009

nefunguje

olifcek
15. aug 2009

inak...vcera mi ,,odisiel,, notak x;o(( mesiac po zaruke, uzasne ☹ skusim v pondelok npisat kocke z asusu, ci sa to da este nejak hrat. drahy mi vymkenil pamat, ci to nie je v nej, a nebolo, i disk vybral, a ani on nezlosti, fnuk, mozbo to bude maticna doska x;o(((( teraz som ma jeho notaciku 😉 a ten moj, ak mi vezmu a urobia este zadara, tak bude super, ak nie, tak snad vela pytat nebudu x;o) v pondelok mi ho vezmu, odvezu do prahy a uz vpiatok by mi ho aj mohli priniest, cize ked sa drahy vrati, uz by to malo byt ok x;o)) on je zatial na pracovnom, chi

olifcek
15. aug 2009

komarik mas postu, citaj x;o)

komarik
15. aug 2009

takto mi to už išlo, dík.

olifcek
15. aug 2009

komarik, nemas zac x;o)

zucana
15. aug 2009

cafte baby tak my sme uz doma...som sa prejedla a prisla na mna taka unava...stale ma stvu tie bielkoviny v moci...som citala ze to moze byt nejaka preklampsie ci co ale tlak som nemala nikdy vysoky....tak snad bude vsetko ok....
olif ked budes mat chvilu posli mi link na tabulecku,lebo neviem najst ten stary 😎

olifcek
15. aug 2009

zuci uvidis, ze uz najblizsie to bude ok x;o)

link je v sukromnej posticke tu c;o) drahy je na biku a ja robim zemiacky v rure a kridelka 😉 😉 viem, ze ked cosi zjem, opat mi bude zle, ale hladovat by som asi nemala, ze?

zoska
15. aug 2009

Ahojte kočky,
my sme boli dnes na obede aj so svokrom. Dala som si bryndzove halusky, ale neboli dobre 😒
Inak ja som vcera vecer mala zase svoje chvilky tiez, ale isla som spat, nastasie sa mi podarilo zaspat rychlo tak som sa asi vyhla objimaniu s wc misou....
Ja som si doniesla z Chorvatska nasusenu levandulu, mam ju vo vrecusku pod vankusom 😉

Blumka, mna ked zacina boliet hrdlo tak si na noc robim zabal... na hrdlo obvizes vreckovku nmocenu v ladovej vode, na to obtocic igelitovy sacok a cele to zaviazes satkou... je to na zaparenie cez noc...v pocitocnych stadiach zapalu to dost pomaha....je to sice trochu neprijemne, ale iba chvilu, kym to chladi

zucana
15. aug 2009

blumi ja si davam tiez medik aj celu lyzicu 😉
dik olif teraz teda musim si urobit konto?

zucana
15. aug 2009

inak mne teraz nechuti jest...vzdy mi je potom tazko ☹

zucana
15. aug 2009

olif moj muzik bol bicyklovat rano 🙂

olifcek
15. aug 2009

zuci nemusis si urobit konto, ja som vytvorila jedno, ktore sluzi babam, ktore nemaju gmail, aby si vedeli tabulku menit, lebo to gmail pomenil, a uz tusim tabulku nikk kto gmail nema, ani neuvidi x;o(( 

no a ja som uz aj blinkala...uz asi tyzden, ked sa najem, je jedno ci vela, ci malo, nerozhoduje, ci zemiaky, maso, zeleninu, hned mi pride spatne a musim ist blinkat x;o(((( chjo...

zuci do sukromej spravy Ti napisem heslo ku kontu x;o)

teuska
15. aug 2009

jeeeeee baby, podarilo sa mi napisat sa do tabulky, hoci som uplne pocitacove nemehlo 😅

Baby, kedy vam budu merat tu NT hodnotu. Neviem ci som to dobre napisala.

olifcek
15. aug 2009

teus super, dokonca si sa nasla v tabulke ;o) ja tam vzdy novu babu, ktora prejavi zaujem, napisem, a to podla poradia x;o) akurat si si asi dala nespravny datum najblizsej kontroly...27.07 uz bolo, chi 😉 si sikovnucka

ja som uz NT mala x;o)

blumka
15. aug 2009

ahojteee....my mame dnes navstevu, tak sa venujeme...ale konecne bolo krasne teplo tak sme boli vonku
teuska, ja som bola na NT v utorok mam 1,1 a krv budem vediet znova v utorok

zucana
15. aug 2009

blumi tak sa venuj pekne snad ti prejde hrdielko. 😉
olif dik za link uz som zmenila kontrolu 🙂
teuska mne merali v 12tom tyzdni.
boli sme dnes vecer v japonskej restike moj muz miluje sushi ja nie a ani nemozem ale mali dobru smazenu zeleninku aj taku cerstvu grilovanu so sojovou omackou tak som si dala...
inak ma skrabe brucho mate to niekto?

teuska
16. aug 2009

Dobre ranko 😀 Som tu dnes prva?
Asi si uzivate krasne den. Mne dnes malu zobrali svokrovci na kupalisko, tak budem si aj ja uzivat volny den 😅

Tu kontrolu som fakt dala zlu. No idem to opravit. Ja som totiz objednana na kontrolu az v 15tt, nebude to neskoro ta NT hodnota? Trosku mam z toho strach, aby to dobre dopadlo.

blumka
16. aug 2009

teuska, co mam ja info, tak NT sa meria medzi 10 a 14 tt...a vies urcite ze ti bude merat aj NT? lebo to nie je povine 😉

teuska
16. aug 2009

Aha, no nespominal to, ale ja by som bola rada.
Ako este ta boli hrdielko?

blumka
16. aug 2009

teus, teraz som pozerala na www.fetalecho.sk NT sa robi do 13 +6...takze v tom 15 tt to uz bude neskoro...a pravdepodeobne sa to uz ani merat nebude dat...ono to sijove prejasnenie potoom zanika...
hrdlo uz neboli , som sa nelievala cajom a cibulovym sirupom.. 😀
inak, baby, som cim dalej tym viac rozhodnuta ze triple testy odmietnem ...rozpravali sme sa o tom s manzelom aj on s tym suhlasi, este sa porozpravam s lekarom

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre