Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

kika58
17. aug 2009

no a ja som pribrala 1,5 - 2 kg ( z 57,5 na 59 ) a vo stvrtok mam poradnu, dufam, ze bude vsetko ok 😅
vcera sme boli na male nakupy ale som sklamana lebo vela tehotenskych obchodov som nenasla 🙄
ale kupila som si riflovu suknu a rifle aspon ako tak zaklad a nejake tricka ale to su skor normalne len su A strihu a asi o cislo vacsie asi budem musiet skocit do Blavy alebo do Zilina 😅

teuska
17. aug 2009

ahojte babenky 😀
Citala som, ze ste sa bavili o pohlavi. Tak teda ja by som chcela, ak by som si mohla vybrat radsej dievcatko. Jedno uz mam a je to taka mazna maznava a je strasne zlata. Takze by som kludne brala este jednu 😀 😀
Kika ja som tiez pribrala asi 2 kg a radsej nejdem pisat kolko som vazila predtym (som strasne chuda) a teraz ked sa mi trochu vypuci brucho vyzeram ako tie chudatka podvyzivene somalske deti 😝 No uz radsej nech je to vidiet poriadne. 😅

kika58
17. aug 2009

no mne sa zda ze aj tie moje dve kila je vela, urcite to nie je cele len od babetka ale aj pribudla nejaka slaninka, lebo je fakt, ze jem, ked mam chut aj ked sa snazim jest hlavne zdravo predsa je to viac ako predtym, ale nech...
vraj chude zeny by mali pribrat viac v tehotenstve, ja dufam, ze mi lekar nebude nic vraviet k mojej vahe, ze by som este nemala priberat a tak...

granado
17. aug 2009

Ahojte babenky ja si želám dievčatko, bude sranda keď si to tu budeme porovnávať komu vyšiel tip a komu nie.
Inak blumka ako si sa chytila toho chlapčeka, ja už iba o dievčatku doma rozprávam a u ž som nakazila aj synčeka. Iba moj mangel si je istý, že veď on vie čo si vyrobil/pracovne Miška/. Ja som na začiatku uschudla kilo a teraz ho mám naspäť, takže som zatial nepribrala.Na poradňu idem 25.8.. Ozaj a už mi aj z netu prišla taká húpačka pre bábatko/mala som ho aj pri Matúškovi ale sme ho úplne zodrali tak máme nové/. Idem si vás dočítať páčko.

zoska
17. aug 2009

Ahojte,
olif drz sa, a vsade so sebou nos igelitky pre istotu 😉 mas pravdu radsej sa nechaj vypisat ako sa minat sily v praci...
Moj manzel mi volal z BA, prave je na ceste do Viedne na letisko, takze budem cakat na predodletovy telefonát.

Zajtra idem na to NT, tak sa tesim ze male uvidim 🙂 a nic zle si nepripustam 🙂

zucana
17. aug 2009

DOBRE RANKO.my sme vcera do jednej pozerali film lebo tu vecerne filmy zacinaju ze o 21:20 takze hrozne ale bol dobry takze som vstala az ted...
tie dve kila kika su podla mna ok.v prvom trimesti sa maju tak 1-3 kg pribrat som citala...ja som uz v druhom a uz mam navrh 3kg ale zda sa mi,ze teraz jem po menej...
mne muzik odchadza v stredu do piatka 😒

komarik
17. aug 2009

baby, ja mám taký problémik.

Moje dieťa nechce zdravú stravu. Keď si dám niečo zdravé tak za 10min som zase hladná a je mi zle od žalúdka. Keď si do toho dám niečo mastné, nezdravé tak mi to prejde. Aj včera som obedovala lososa so zeleným šalátom a o 10 min. mi prišlo tak zle že som si musela dať hamburger. Potom už bolo dobre. Chápete to? A toto sa mi stále opakuje dookola. Takýmto spôsobom budem 200kg tehulka. Síce som zatiaľ nepribrala a mám 51kg ale takto sa ozaj blížim k 200-vke.

komarik
17. aug 2009

ozaj, pozerali ste včera v správach že pohlavie dieťaťa sa už dá zistiť v 7tt? Ale robia to len v BA a stojí to 100EUR.

martinaj
17. aug 2009

nebavte sa o vahe baby 😀 budete ju riesit po porode 🙂
ja mam minus kilo 🙂

zucana
17. aug 2009

komarik hajdycka bola na krvi a uz vie pohlavie od 12teho tyzdna 😉

martinaj
17. aug 2009

ale ja mam tak vysoku pociatocnu vahu, ze asi ani jedna nebude mat taku a ni na konci tehu 😅

komarik
17. aug 2009

ja v podstate tú váhu ani tak neriešim, to bol len taký povzdych, skôr ma trápi tá strava. Bola som zvyknutá sa zdravo stravovať. 😅

blumka
17. aug 2009

ahojkyyy...moje dieta sa konecne ukludnilo, uz mu chuti vsetko, uz mi ani zle nebyva...jupiiiii..(klop, klop).

alex
17. aug 2009

Ahojte 🙂

lfs
17. aug 2009

No ja neviem, mne býva zle stále, najlepšie mi je keď ležím v posteli.
Ale aj do práce treba chodiť. 😀

zucana
17. aug 2009

ahojky alex ako?
blumi no ty mas dobre dieta 😎

olifcek
17. aug 2009

zoska dakujem za povzbudenie. este ako na potvoru mi odisiel notak, a ak sa potvrdi, ze je to maticna doska, tak sa nan vybodnem, lebo stal 24.000, 2x uz bol v oprave, a teraz by maticna mala stat 6.000Sk, co uz ale nedam. ved je len mesiac a malicko po zaruke x;o(

zuci zvladneme to spolu x;o) jo, ja nevladzem papat. je mi velmi zle a aj hlava ma neznesitelne boli. uvidime, co lekar na to zajtra povie....

komarik zeby som i ja take vyskusala? takto ma pocit, ze nemozem jest, a ked cosi zjem, je mi opat len zle...mozno mi nezdrave pomoze x;o)

lfs no, ale v praci sa takto byt velmi neda...x;o( ja tu zatial som, ale bleee...ani chvilku mi nebolo dnes dobre...

mmaarrttiinnaa
17. aug 2009

vcera hovorili v spravach o tom vysetreni na ktorom bola hajdylca co sa da zistit pohlavie dietata od 7tt zatial je to zadarmo lebo to testuju ak to schvalia tak bude poplatok okolo 100eur neviem ktora ale dakto hovoril ze by tiez chcel ist na to vysetrenie

olifcek
17. aug 2009

skoda, ze som az z KE ☹

lfs
17. aug 2009

olifcek, no ja dnes nemám šéfov v robote, tak sedím pri PC s nohami na stole a je mi celkom fajn, ale zajtra to až také ružové nebude (už budú v práci 😠 )

mmaarrttiinnaa ja som to tiež videla včera v telke, a asi by som to aj vyskúšala....

zucana
17. aug 2009

ALEX to vravela...
inak olif ja som az v talansku 😀

mmaarrttiinnaa
17. aug 2009

lfs tak sa poponahlaj do Blavy kym je to este zadarmo ja sa asi necham prekvapit ked sa neukaze samo na utz tak na porodnej sale

dianab
17. aug 2009

Čaute!
Chuderka, Olif, moja drž sa!! Veru aj ja som nosila igelitky vkuse so sebou v 5tt, keď mi bolo brutus zle 😝

Ja našťastie už ani neviem, od 6 tt, čo sú to tie teh. nevoľnosti. Pravda je, že ma vkuse večer páli záha... 😖 ale to sa ešte dá

Baby, všetky, čo Vám je kvalitne zle, DRŽTE SA! Určite Vám to čoskoro už prejde!!! 😉

Aj ja som videla v správach to vyšetrenie, ale veď vydržíme dovtedy, keď nám už povedia pohlavie baby, nie? Aspoň máme dlhšie vzrúšo.

Apropo: komarik, ja som tiež lepšie vedela zniesť tie nezdravé jedlá, je to ako na potvoru 😠 Aj na to mám vkuse chuť, samo, že si to snažím obmedziť

dianab
17. aug 2009

Jaj ... a tá váha, ja som pribrala 2,5 kg, ale vidieť mi to na brušku len... už si to rodinka všíma konečne!!!! 😵 je to fajn pocit, veeeľmi...

zucana
17. aug 2009

CHUDA OLIF povedz lekarovi nech ta necha doma.... 😉

olifcek
17. aug 2009

Ifs no ani ja tu sefku nemam, ale tak..robotka nepocka, fnuk 😠 ale ved uvidim ako mi bude zajtra, ked zle, ani nepridem a vypytam si paragraf, alebo sa fakt necham vypisat do konca tyzdna, len neviem, ci o to mozem normalne poziadat, ci na mna nebude pozerat ako na blbu ....

zucana njn, aleeeee...x;o)

mati toto do porodi nevvydzim, musim vediet skor, co cakame x;o) som nedockava, chi

dianab dakujem. jo, mam sebou igelitku, ale snad ju nebudem musiet v buse pouzit, hehe...a vonku snad i nejaky strom budem moct oblinkat...pri najhorsiom 😉

ani palenie zahy nie je nic prijemne veru, i ja to vecer mavam. boze, ci som dnes uhundrana a ubolena, prepacte prosim, ja taka nezvyknem byt..naozaj nie..snad to do ajtra prejde, alebo aspon tu tym nebudem kazit ovzdusie...no dnes si nemozem pomoct...vydrzte to somnou dnes

alex
17. aug 2009

zucana u mňa všetko ok, sa mi snívalo dnes, že som porodila štvorčatá, už mi ozaj šibe 😀

Hej, ja som chcela ísť, ale nakoniec som nešla, nebolo času a tak som si povedala, že už to vydržím.

olifcek
17. aug 2009

zucana a necha ma? ci bude na mna ako na malovane vrata cumiet? 🙂 len nech viem, na co sa mam pripravit x;o)

dianab
17. aug 2009

Aaale.. olif... veď kto ŤA lepšie pochopí, keď nie my??? 😀 😀 😀 Veď kráčame v tom istom 😀

olifcek
17. aug 2009

alex a na koho sa tie babatka podobali? hi hi, 4? 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre