Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lfs
17. aug 2009

olifcek:
Mne lekár povedal, že ak budem mať nejaké zdravotné problémy, tak mám prísť a budem PN.
No určite nie mesiac dva, ale na pár dní by s PN nemal byť problém...

zoska
17. aug 2009

olif nic si z toho nerob...ziadna z nas necaka ze tu bude stale dobra nalada, aj z takej zlej sa treba vykecat 😉

inak baby ja som vcera nevydrzala a kupila som v tescu malinku mikinu s kapucnou a vpredu je taky macko...je krasna- neutralna biela... 🙂 pred dvoma tyzdnami som sa do nej zalubila, ale drahy mi ju nedovolil kupit, ze este nemam pokusat osud, ale vcera sa usmial, ze nech ju beriem a este on k nej prihodil dvojo bodiniek 😀
potom sem hodim fotky 😉

olifcek
17. aug 2009

ifs mne nic take nepovedal, ale snad nebude robit problemy. takto sa proste v praci byt ozaj neda. a bude mi musiet verit. ved podla mna do zajtra d kontroly este pochudnem, ked to takto bude pokracovat, ble.

alex
17. aug 2009

olif ani neviem, viem len, že dve baby a dvaja chalani. Ale deň predtým sa mi snívalo, že sa mi narodil synček, Jakubko a taký bol peknučký 😵

martinaj
17. aug 2009

no my by sme brali dievcatko 😵 dufam, ze sa pohlavie dozvieme co najskor, pri Veronike sme vobec nevedeli co to bude, ja som chcela dievcatko ale vsetci hovorili, ze je to urcite chlapec ( podla tych babskych reci), normalne som uz bola v tom a j ja , ze je to chlapec... a ked ju vytiahli a povedali mi , ze je to dievcatko, keby som nelezala, tak odpadnem 😀 od radosti 😀

alex
17. aug 2009

olif, ty máš v pohode dokyho si hovorila, takže určite ťa nechá doma, ak je ti blbo.

olifcek
17. aug 2009

zoska jj, hod sem fotky. ja niektore z vas smirujem, a kukam, co mate nove vo fotoalbumoch, chi

zoska
17. aug 2009

martinaj 😀 ako si to napisala, ze ked ju vytiahli 😀 no keby to bolo take jednoduche ze by babo len vytiahli to by som brala...

olifcek
17. aug 2009

alex jo, je v pohodenke. a pracu mam taku, ze nemusim si vymyslat, aby som doma mohla byt. toto je uz len fakt stav nudze, ja takto ako mi je dnes, proste nevladzem. potrebujem spat. no dnesok bude dlhy. o 15.00 utekam z prace do banky, potom notasek dat do opravy, paq pozriet na bytik so znalcom, ale paq smer dom, a rovno do postele....ked totovsetko dnes poriesim, do konca tyzdnas mozem byt fakt len doma v postielke...mozno mi len chyba poriadne sa vyspat...

alex hehe, gratulujem teda..pekne vyvazene...a ked jedno, tak krasne, i to je super 😉

marti ve di ked si lezala, si mohla odpadnut, aspon by si si padom neublizila, chi

olifcek
17. aug 2009

najlepsie by bolo, keby to babo vytiahli bocianovi z vrecuska 😀

dianab
17. aug 2009

ZOSKA!!!! Ja som presne takú istú kúpila v sobotu v Tescu a vnútri je tiež samý macko, že? Ani ja som nevydržala a preto som presne kúpila takú neutrálnu bielu. Každý mi hovorí, že načo som to kúpila? Tak nie som sama taká nedočkavá!!! 😀 😀

martinaj
17. aug 2009

malu tahali kliestami ☹

renatkas
17. aug 2009

Ahojte, mozem sa pridat?
Dnes mi sestricka od lekara volala ze budeme mat chlapceka, jaaaj tak sa strasne tesim 😀

zucana
17. aug 2009

olif ked mu povies ako ti je urcite ta necha ved on tieto veci chape 😉

lfs
17. aug 2009

to mi je ľúto...

olifcek
17. aug 2009

marti wow...ale nic neposkodili, ze nie?

diana jak naco? pre male 🙂 nech sa nestaraju, pche 😀 😀

alex
17. aug 2009

ja som dostala na prečítanie knižku od kamarátky Veľká kniha o matke a dieťati a je tam zaujímavé čítanie. Včera som si čítala o pôrode.

lfs
17. aug 2009

no ja by som to brala tak, že aby to bábo bolo stále vo veku 1-2 mesiace, vôbec mi nebolo protivné, neodvrávalo by. No proste super....

olifcek
17. aug 2009

zuci 🙂 ked, tak dam zajtra vediet...i ked lekara mam az o 17.00,no do prace mozno nepojdem...uvidime...

zoska
17. aug 2009

dianab 🙂 vsak je krasna?

marti- prepac....ak som sa dotkla, to mi ani nenapadlo ☹ inak pocula som ze pocas kontrakcii davaju podpisovat nejake papiere, ze mozu pouzit klieste pred tym ako zvolia cisarsky.... ja to nepodpisem ani za nic, kamaratkin brat bol cele tehotenstvo zdrave dieta - tahali ho kliestami a poskodili mu hlavicku, je mentalne postihnuty kvoli tomu...

martinaj
17. aug 2009

nie mala je uplne v poriadku, chvalabohu.... 😵

alex
17. aug 2009

renatkas super, gratulujem! 🙂

dianab
17. aug 2009

xi, diki 😀 olif

Renatka: ďalšia, čo bude mať chlapčeka 🙂

jooj, mna niekedy pochytí taký strach z pôrodu

☹ ☹

martinaj
17. aug 2009

ono v tej chvili uz nieje nad cim rozmyslat, mala sa prilepila hlavickou v krcku, takze bolo treba konat ....

martinaj
17. aug 2009

baby nebojte sa porodu 🙂 neni to med lizat ale skoro na to zabudnete 🙂 a dajte si epi.... pre istotu 😉

dianab
17. aug 2009

Zoska,... joj veľmi krásna... ja som sa tak dojala, že keď som tie šatočky mallinké videla, vyhŕkli mi slzy 😅 😅 Čo už..

Inak kliešte... tak to ani ja v žiadnom prípade nechcem.....

lfs
17. aug 2009

Ozaj chcela som sa spýtať ohľadom tých testov v siedmom týždni tehotenstva.
Dajú sa spraviťa ja tak, že lekár Vám ich spraví a odošle do Blavy.
Alebo sa musia robiť priamo v Blave...

zoska
17. aug 2009

no mas pravdu martina, a vlastne ked diete je uz v porodnych cestach tak sa cisrsky nerobi.... ale ma to hrozne desi, ved klieste su v niektorych krajinach uz zakazane...ja len nechapem ze v dnesnom modernom svete nevedia vymysliet nieco co nemoze poskodit babatko...

dianab
17. aug 2009

A je nejaké riziko, keď si zvolím epi??

komarik
17. aug 2009

dianab, občas nezdravá strava neprekáža a keď to pomáha tak prečo nie. Dávam pozor aby bol aj prísun všetkých potrebných vitamínov.

olifcek, to že dnes nemáš svoj deň žiadnej z nás nevadí. Všetky ťa chápeme však sme na jednej lodi. A lekárovi normálne povedz že teplo ti nerobí dobre a v práci sa to nedá vydržať že tam je ešte teplejšie. Však on nevie ako sa cítiš a určite ťa v pohode vypíše.

Ja mám dilemu či nezačnem znova od septembra chodiť do práce ale každý ma prehovára aby som ostala doma.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre