Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

alex
13. sep 2009

Ahojte babuľky 🙂

komarik
13. sep 2009

ahojte, tak ako sa máte?

Ja som mala posledné 3 dni dosť zlé. Zase sa vrátili nevoľnosti, do toho bolesti hlavy a aj pichanie v brušku. Dnes je to zatiaľ v pohode tak ideme do kina na Jánošíka. Už sa veľmi teším.
Čítam že už začínate cítiť pohyby maličkých. Ja som cítila v 16tt a teraz nič, tak som z toho smutná. Možno ich len neviem rozoznať od čriev. Včera som sa vážila a schudla som 1kg a z bruška mi odbudli 3cm. Je to dosť blbé a prepadajú ma depresívne myšlienky. Asi sa prestanem vážiť a merať.

Prajem vám peknú nedeľu....

zucana
13. sep 2009

komarik nestrachuj sa ved si nedavno bola u dokyho a to by si citila ze nieco nie je oki ...
ja sa tiez bojim na morfo modlim sa aby bolo vsetko oki a verim ze bude tak ver aj ty 🙂

olifcek
13. sep 2009

zuci ahaaaaa...tak preto ta moja mala stale kludne lezala, lebo sladke som nemohla...teraz uz mozem, uz mi z toho nie je zle, a aj pekne kopka veru...x;o)

no my ideme upratovat kusok, prat, chystat vecicky na svadbu a taq...x;o)

olifcek
13. sep 2009

komarik mas len menej plne creva, babo sa tiez mozno inam ulozilo, a vaha? tak viac si pisala, mozno faktmenej papala, alebo viac kakala x;o)

komarik
13. sep 2009

baby, vy ste super. 😀 😵

matka331
13. sep 2009

ahojteee... ja som dnes po dlhsiom case sa bola porozpravat z misou ...ale uz je dobre ...asi malickemu nechutili ranajky 😀 😀
baby neviete ako tazke tasky mozem nosit z obchodu? 😀 😀 do kolko kil mozu dvihat popipadne nosit tehulky?
my dnes na obed mame kapustu knedliik a masko ....uz sa tak tesiim 🙂

zucana
13. sep 2009

babce tak ja sa musim pochvalit ze taky dobry spenat sa mi este nepodaril a o taku hodku idem na druhe kolo 😉 jedenia

zucana
13. sep 2009

kde ste vsetky? ja som chvilu sama taku hodku a pol lebo muzik isiel pre svokrovcov na letisko vracaju sa z dovolenky...moj svagor pre nich v zivote nebol nic pre nich nerobi a uz mi to strasne leze na nervy...iba bere a bere a robi sa dolezity...juj normalne by som mu pritankovala...a pritom stary chlap 😠

atarra
13. sep 2009

Pekný dník dievčatá, čakate babetká vo februári?

zusika
autor
13. sep 2009

logi, rada by som aj cvicenie vo vode, ale to je uz o 16.0 a to ja nemozem stohat, takze asi normalna telocvicna..to je o 17.0.....ale ak sa dohodnem v praci, mozno sa mi podari....
mudrejsia budem tento tyzden, kedy sa po dlhsej dobe vraciam do prace a uz tam mam aj spt kolegynu po materskej, takze asi nastanu nejake zmeny

zucana
13. sep 2009

zusika jake pekne vecicky si kupila 😉
aj ja uz zacnem po morfologickom v utorok uz by sme mohli vediet co to bude...
ty kedy ides na morfo?
inak nezabudni dat do februaroviek brusko a aj si bruska meriame a davame do gmail tabulky 😀

zusika
autor
13. sep 2009

🙂
morfo mam 25.9. - teda o dva tyzdne... no a uz som aj ja dospela do stadia, ze to chcem vediet...lebo nemoze mat to babo vsetko iba biele.... ale v tom milane som mala pocit, ze tam poznaju iba bielu, ruzovu a mordu...nic medzitym nebolo.....u nas je to farebnejsie.....

a rada by som dala brusko, len som zabudla to nase meno a heslo.... ☹
a bruska meroate cez pupok ci kde?

zucana
13. sep 2009

bruska merame cez pupok tam kde je najvacsie a heslo idem pohladat a poslem 😉

zucana
13. sep 2009

zusik nepamatam si to heslo
Alex pls posli zusike a mne alebo kto vie heslo do februaroviek 😉

zoska
13. sep 2009

Ahojte,
aaaa vidim ze zusika sa objavila a je o.k. 🙂

nam odisla navsteva a som uplne dead, neter vstavala kazde rano okolo 6tej a zajtra este musim ist rano na tie AFP takze zasa vstavam skoro ☹ asi si to v utorok vsetko dospim
manzel zasa leti do Danska a odtial do Finska, ale rozpraval sa so sefom a vyzera to tak ze od oktobra/ novembra uz nebude chodit vonku a ak hej tak len malokedy 🙂
zuci, ked sa ty chvalis tak sa aj idem 😀 robila som slane palacinky plnene spenatom a zjedli sa za 15 min,boli supeer 😉

zucana
13. sep 2009

zosi supis ...ja som robila ten spenat taky mixovany cerstvy aj s porom prvykrat som experimentovala a akurat si ho ohrievam ...
muzik bol rano na bycikli 2 hodky tak teraz spi lebo to na neho nejak doslo
supis s manzelikom 😉
a utorok cely spinkaj 😎

loginka
13. sep 2009

a my sme boli na skok na racianskom vinobrani a doniesli sme si ako inak burcacik, must a kopu hrozna 🙂

olifcek
13. sep 2009

no, francuzske zemiaky som chcela mat hotove o 15:00, no vyslo to na 18:20, hech...uz sme napapani, mnam...
no a teraz robim taku rychlo pochutku...2x tvaroh /2x 250g/, zmiesala som to s dvoma cucoriedkovymi jogurtami a kuskom masla, no a budem to pokladat na bebe keksiky...ukladat to na seba...no a na vrch asi urobim puding, mnam x;o)

olifcek
13. sep 2009

jo a este aj vanilkovy cukor tam je x;O)

matka331
13. sep 2009

ahojte do kolko kiil moze dvihat veci tehotna zena?

olifcek
13. sep 2009

matka je to individualne. niektora dvihne 5kg a nic jej nie je, ina az pri 10kg citi v podbrusku pichnutie, co je znamenim, ze je to uz vela. mamicky zase dvihaju tazke deticky...takze na toto Ti podla mna odpovie Tvoj lekar zodpovedne.

janielah
13. sep 2009

ahojte, tak uz som spat od babky. baby, ja dnes ani nezaspim...uz som volala manzelovi, aby mi zajtra nezabudol doniest studeny pomarancovy dzus, tak sa smial, ze ho chcem rano zobudit - babatko v brusku 😉
uplne sa neviem dockat.... 😒

zucana
13. sep 2009

juj jani ani ja ... dokelu ja az v utorok....
ale uz mam plan na zajtra....idem na nakup s muzikom , uvarim kuraciu polievocku, upeciem kolac a pojdem sa prejst a pozrem film a uz bude utorok...este nieco na utorok doobeda a do 15:30 to uz nieco rozkusem 😅
ako bolo u babky?
inak ja si tiez davam pozor kolko mam v tazke veci a velke nakupy zasadne s muzikom ako zajtra 😀

olifcek
13. sep 2009

zuci i ja v utorok na 3D...drzme si palceky...teda Tebe,. aby sa babo ukazalo a mne, nech je babo skutocne v poriadku...

janka Ty si carodejnicka, Ty uz vies, ze to bude chlapcek..x;o)

olifcek
13. sep 2009

o 15:40 to mam, glg

janielah
13. sep 2009

a mne manzel este aj kabelku vynasa do bytu 😀 nic ma nenecha nosit, on je moje zlaticko.
u babky super zuzi, ja tam mam na zahrade postel zahradnu, tak tam na slniecku vzdy prelezim cely den 🙂
asi si zacnem nechty kusat...alebo co 😕

olifcek
13. sep 2009

jani taku postielku, ktora je medzi stromami vo vzduchu a da sa v nej kolisat? x;o)))

nieeee, nechty nechaj tak, skus radsej mrkvu x;o)))

zucana
13. sep 2009

jani nechty nie! to neznasam...moj muz si kusal a ako prestal fajcit tak zas trochu zacal a furt si kozku okusuje a ide ma z toho rozthnut....
radsej si s nami piskaj
olif drzime si palce jasnacka a vsetko supis dopadne
😉
my mame tiez taky dom kde bola aj svadba a tam mam aj siet ale je tam teraz vela komarov tak tam moc nechodim....
dnes ma zas vytocil svagor a toho uz vonkoncom nechcem tam stretnut
a inac ako ste na tom s pohybmi? ja som male len tak trosenku po obede a zacina sa mi podla mna maternica natahovat nad pupok 😨

janielah
13. sep 2009

😀 nemam mrkvuuuuu, do kelu....
nie, taku normalnu postel, co sa da do roznoch poloh dat, ale hojdat sa v nej neda 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre