Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
29. sep 2009

adi jj, urcite...nemoze hned byt vsetko ok, este by Ti bolo zle z toho, ze najprv nic nemozes a potom odrazu vsetko uz ano 🙂

olifcek
29. sep 2009

alex jj, bojujem s tym, ze uz by som mala ist do sprsky a paq sa vrhnut na manzelika, hehe x;o) tak, aby to necakal, nech nie je nuda, ze? 😀

alex
29. sep 2009

Ja som tiež už pribrala, tie dve kilká, čo som na začiatku zhodila, tak už ich mám späť.

alex
29. sep 2009

no ja by som sa tiež mala dnes venovať mužíčkovi, má meninky, tak mu dám darček 😀

zoska
29. sep 2009

olif 😀

alex- hm 2 kilecka...to mas pekné...na 5ty mesiac az neuveritelne malinko 🙂

alex
29. sep 2009

no len ako to bude pokračovať, keď toľko sladkostí papám... 😅

martinaj
29. sep 2009

ja mam tiez zatial 2 kila navrch, ale tymto rozozranim neviem ako skoncim 😕 baby a to este pridu vianoce 😅

andrea2603
29. sep 2009

alex, 2 kg? To máš super.
Ja už mám 5 navyše a to bývam na 4.posch.bez výťahu - takže pohybu ajajaj 🙂

komarik
29. sep 2009

zoska, o 2 týždne ideme na 4D. Som zvedavá či sa aspoň potom ukáže. 😅

zoska
29. sep 2009

alex neboj, ved je to v podstate jedno... hlavne nech sme o.k. kila pojdu potom dole... snad 😅 Mne dr. povedala ze by so pri mojej vyske mohla pribrat 14-17kg 😕 akoze to si neviem predstavit...lenze ak budem priberat kilo tyzdenne tak ma caka este 20 😀 😅

zoska
29. sep 2009

komarik tak snad 4D nesklame...to by som sa velmi cudovala...
ja idem bud. utorok na morfo a ak sa neukaze tak sa asi rovno tiez objednam na 4D

alex
29. sep 2009

No veď hej, chudnúť budem potom. Ale mňa je už teraz dosť, takže dúfam, že na to zhadzovanie nebude toho veľa.

olifcek
29. sep 2009

i ja byvam bez vytahu, i ked len na 4, hehe x;o) a asi uz mam tiez tak 4-5kg navyse, bleee...

zosik ja ked som bola na tom 3D tak to zapol lekar i na 4D...mala som asi fakt stastie v subjektivnom nestasti...ked mi tie zle vysledky vysli...

olifcek
29. sep 2009

a kd eje zucana? haaa? x;O)

blumik Ty uz pozajtra ides do ke, ze?

olifcek
29. sep 2009

alex wow, tak to asi aj malinko oslavite, ze? ci az pocas vikendiku? i ked ja osobne meniny moc neslavim...ale vo dvojke je to super x;o)

alex
29. sep 2009

olif už som mu kúpila po ceste z práce bonbonierku Milku, inak neoslavujeme meniny. Ale po dvoch nočných budeme hajať vedľa seba tak sa teším a možno sa aj nechám ukecať na niečo 😉 🙂

olifcek
29. sep 2009

alex 😀 😀 😀 😀

olifcek
29. sep 2009

tak ja idem do tej sprsky, ak by sme sa necitali dnes uz, tak bru nocku a paaaa zajtraaaaa 😎

martinaj
29. sep 2009

aj ja uz idem 🙂 dobruuuuuuuuuuuuuuuuuu

alex
29. sep 2009

dobruuu baby. Ja pôjdem k telke ešte.

andrea2603
29. sep 2009

dobrú noc a krásne sny. Ahojte

loginka
29. sep 2009

vidim, ze mate akcne plany na dnesny vecer 🙂 tak si to uzite!

zucana
29. sep 2009

tak ja sa tu snazim jendu sladkost denne ale jak som docitala co tlacite tak som zbajzla poslednu minisacher kocku 😕
aj ja idem do sprsky a pak kukneme s muzikom telku....a oddychneme
inak olif to preto ti stale vravim ze mala by si oddychovat lebo ja som dnes bola na 2 hodky v meste z toho hodku sedela na dzuse a hodku chodila a normalne som sa tak unavila a vyhladla 😎
uz sa tesim na mamcu a parene buchty a aj segedin si spravime 🙂

loginka
29. sep 2009

a vychadza vam to tym co cakate baby, ze jete viac sladke, lebo mna az tak extremne netaha
skor ovocie a presnidavky a pribinaky, take detske papanice 🙂

blumka
29. sep 2009

olif, joooo..pozajtra...ale sa mi velmi nechceeee...maminka sa o mna ukazkovo staraaa...mnam zajtra mi zasa upecie ceske buchty 😀
ja len dufam, ze sa nase babo otoci tym spravnym smerom v piatok 😉
a potesim vas trosku....ja som pri terezke pribrala 22 kg do troch mesiacov som mala na sebe uz len 7 naviac a ked som otehotnela druhykrat tak uz len 2 😉

alex
29. sep 2009

logi, ja čakám chlapca a sladké mi teda ide veľmi.

loginka
29. sep 2009

u nas je na sladke moj drahy 🙂

alex
29. sep 2009

no my sme mlsný obaja. Mužík je na čokoládky a na chipsi a ja na keksíčky.

blumka
29. sep 2009

no ja sa prave tlacim Tatianou 😀 😀

olifcek
29. sep 2009

no, a som po sprske...som sa zdrzala, bo udrzba trvala, hech...ideme pozerat serialiq, Big Bang Theory, v anglictine, ale pre mna titulky x;o)

ale dnes muzika asi znasilnim...ak ma nenecha zaspat na gauci po serialiku, hehe...

zuci jj, a ja Ti davam za pravdu x;o)

no ja cakam dievcatko, ale sladke moc nemusim, dokonca, ako som pisala, este donjedavna som ani citit nemohla nic sladke, a ani bylinkove vody, hech...teraz sa mala nadomnou sem tam zlutuje, a dovoli mi tatianu, alebo kinder ale nie vzdy, no x;o)

mala mi proste strazi postavu abo co x;O) a asi i sebe, hehe

idem pozerat, bo drahy je nejaky nedockavy a zacal bezomna...chi, bude to pozerat znova 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre