Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matesl
2. feb 2011

@katina2209 ved to ti pekne spapa, ani mne maly nezje viac, a po tej 6-tej je uplne rozhodeny s jedenim 😒
a ja nekojim cez den, len ked ide spat si cucne ...inak som mu uz nedavala cez den...strava a pitie, tak jak ti dr hovorila ale to my uz davno asi od 9 mesiaca tak papame, no len ta 6-ta ho rozhodila

katina2209
2. feb 2011

@matesl tak skus keby pil bola by som rada to je mliecko?
@dorotka2 no rada vyskusam keby aspon nieco z tych mliecok chcel,lebo radsej by som davala umele ako obycajne predsa je tam viac vitaminov a o 11 sa stretavame pri tom ihrisku?

zucana
2. feb 2011

@lenica81 ty si ras pisala nejake vitaminy na herpes ci nieco ? Chcel si dat doniest a nespominam si.... Dakujen

matesl
2. feb 2011

my sme mali naposledy 1020...ale 3dni nic nejedol jak bol chory, myslim ze aj plienky su nam volne, asi pochudol dost, 17. mam poradnu tak uvidim

matesl
2. feb 2011

@katina2209 hej mliecko, v Rakusku kupujem

svetlankat
2. feb 2011

dobre ranko baby, mam otazocku, musite aj vy este stale pri krmeni deturence zabavat? Ja Miske pri krmeni musim vybrat pomaly cely suflik aby som ju zabavila a ona popri tom otvara pusinku a papa, takto sa aspon napapa. Ale ked ju nezabavam uz pri prvej lyzicke kruti hlavou ze nechce. Och joj, kedy uz bude tak papat, ze ju len posadim, nakrmim a moze ist

matesl
2. feb 2011

@zucana ja mam na herpes homeopatika, v kombinacii s homeo na imunitu
napise, ti co?

lenica81
2. feb 2011

@katina2209 ale tvoj Matko je veliky... zato Vilko ma nieco malo cez 8 kil... 😉

inak ahojte... 😉

lenica81
2. feb 2011

@zucana pangamin... maju rozne druhy... daj si kupit s pupalkovym olejom tusim, ten je plny antioxidantov... ale aj obyc staci... 😉 su to sacky, mavaju ich volne pohodene na polici...

lenica81
2. feb 2011

@svetlankat u nas je to tak s obedom... uz ho ani do stolicky nedavam cez obed... 😔

teuska
2. feb 2011

@maculik niekedy davam a robim to skor ako kasu

No uz je P. hore, takze varime spolu a zehlanie sa zasa odklada. Vyzera ako keby za tej pol hodky zjedol duracelku 😅

katina2209
2. feb 2011

@matesl my sme tu 6 chorobu este nemali chvalabohu,len tiez nechce mliecko z flasky ked bol maly asi pol rocny a isla som do kina tak od mm vypil mat.m. aj z flasky no teraz nechce
ja idem dnes robit pecenu fasirku tak som zvedava skusim malemu dat so zemiacikmi

zucana
2. feb 2011

@matesl napis pls

zucana
2. feb 2011
teuska
2. feb 2011

babenky moze jest cicer?

maminnka
2. feb 2011

ja som vcera varila hovadzie na cibulke s tarhonou..,. chutilo 🙂

maminnka
2. feb 2011

@svetlankat ja pri jedle nezabavam, nastastie nie je treba... niekedy nestacim naberat, ako rychlo N. ten zobacik otvara 🙂

matesl
2. feb 2011

@zucana
na herpes: Rhus Toxicodendron 9CH 2xdenne 5 granuli, pri prvych priznakoch kazdych 10 min

na imunitu: Silicea 15 CH pondelok-streda-piatok 3 granule
Thimuline 9CH 1x tyzdene 5 granuli pri prechladnuti, inak 1x mesacne 5 granuli

takto mi to dr napisala...a od vtedy som herpes nemala...klop klop...a ze na tu imunitu to mozes celu zimu tak brat...ale ja teraz neber5i,e*8m, i,0ba ked mam problem 😀

jaja32
2. feb 2011

@maminnka tarhonu som nikdy nevarila,to len vo vode ako cestovinu? uz aj trosku solis?

matesl
2. feb 2011

@maminnka to ti spapa uz nakrajane masko?

zucana
2. feb 2011

@svetlankat ja zabavam inak neje a pustamaj videoklipy 😅 A vsetko hadze na zem 😔 Zo stolicky Aj vase?

matesl
2. feb 2011

@svetlankat pred 6-tou pekne papal v stolicke, teraz ho nahanam po celej izbe aby nieco zjedol 😒

zucana
2. feb 2011

@matesl dikes

teuska
2. feb 2011

@zucana aj my mame vsetko na zemi, zacne lyzickou a pokracuje vsetkym co sa da. A v stolicke vobrc nechce sediet, len klaci

alex
2. feb 2011

Ahojte, drobec mi zahajal, tak mám kľud teraz trošku.
@lenica81 a z toho pangamínu sa nepriberá? Čo si ja pamätám, tak to brala otcova druhá žena na pribratie.

lalipop
2. feb 2011

ked vymysla spievam malej pri jedeni pesnicky a niekedy spapa vsetko ani sa nezaprasi

lenica81
2. feb 2011

@alex ja to beriem, iba ak sa mi robi herpes... take 2 dni... inak nie... teda svokor to berie pravidelne, je to vraj dobre aj na alergie... takze o tom priberani neviem... 😅

katina2209
2. feb 2011

@svetlankat my mame to iste s tzm papanim Matko je velke sidlo
@lenica81 veliky a mne sa zda taky malinky 🙂

katina2209
2. feb 2011

@maminnka aj ja chcem,aby tak papkal 🙂
@zucana my to iste robime najradsej ma ked zapnem duck tv 😀

maculik
2. feb 2011

@svetlankat @zucana aj ja musim zabavat, inak nic nezje, uz ako ho posadim do stolicky, tak zacne to jeho hm, hm! a natahovat sa k linke a chce nieco do ruky, to mi potom pcha do jedla, rozhadzuje, hadze na zem, no otras 🙄 Som si vzdy hovorila, ze to nebudem robit, ze bude jest v klude, ale mama mieni, drobec meni - nic by nezjedol, len sa potom kruti, vymysla, tak radsej takto...

no, idem teda varit, akurat zaspal, uvidime, na ako dlho, tak nech to stihnem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre