Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
7. apr 2010

Zuci, mala bude naadhernaaa 🙂 a s tym usmevom 🙂

maminnka
7. apr 2010

Matesl, samozrejme som mala na mysli 2 minuty, nie 20 minut hehe 😀 😀 😀

katina2209
7. apr 2010

Ahojky tak ja som sa dostala teraz ku conpu zase sme sami muzik isiel za otcom som zvedava dokedy to manzel vydrzi lebo dnes ked sa zastavil doma tak vyzeral ako pred infarktom tiez je hrozne vycerpany ...
Matko mi zaspal asi o pol desiatej ale o pol osmej som naposledy kojila tak som zvedava kedy sa zobudi a bude pytat papkat dnes hlava uz celkom v pohode vsetkym vam dakujem za podporu..
Lolka dakujem aj za odpoved to bude asi spinenie lebo vcera a dnes som nemala uz nic takze to bolo iba jeden den...
Moj maly tiez dnes vecer uplne krical na prsku tak neviem ci chudatko citi ze sme vsetci na tom psychicky zle alebo co...
Zucanka Viky bude krasna na krste ja ani neviem co v sobotu Matkovi obleciem pri tychto starostiach..
Alex a Jakubko je aky velky chlap a ako je obleceny?
Maminnka a ty si to mala normalny menzes alebo ti to tiez po dni skoncilo?

alex
7. apr 2010

katina je mi ľúto aké máte teraz starosti ☹ strašne smutné to je.

Jakubko sa pred deviatou zobudil, napapal a zase spinká 🙂 ale nakakal riadne do plienky no nechcela som ho hneď po napapaní natriasať, lebo potom zvykne grcnúť, tak ho budem musieť ísť prebaliť a uložiť do postieľky, pretože hajká v lehátku.
Inak strašne rýchlo nám rastú tie bábätká, ja keď pozerám na fotky, aký bol maličký a chudučký a teraz aký je už tučík z neho...

alex
7. apr 2010

dobrú nocku maminky a bábätká! 🙂

maminnka
7. apr 2010

Alex, som rada, ze ta tu vidim 🙂
Katina, prajem vela sily tvojmu muzovi, je to velmi narocna situacia toto! :( Co sa mna tyka, mam klasicky menzes.

katina2209
7. apr 2010

Dobru nocku vam vsetkym prajem hlavne vela spanku a dobre pokojne babatka 🙂

katina2209
7. apr 2010

Dakujem Maminnka ja to uz vidim na manzelovi ze uz nevladze je to smutne ale smrt by bola pre svokra s tymi bolestami iba vykupenie strasne sa trapi... a nie je mu pomoci..

ely4
7. apr 2010

ahojte mala sok termin 4 februara 2010 moja dcerka sa vypytala 3 februara mala 44 cm 2460kg taka malicka uz ma 2 mesiace aj nejake dni a ma 55 xm a 4320kg iba ju kojim nedokrmujem....Strasne moc ju milujem je tu niekdo kdo porodil 3 februara 2010.

blumka
8. apr 2010

dobre ranko 😉
ako ste sa vyspali? my celkom ok, tradicne papanie o polnoci, o tretej a o siestej a uz sme hore...ale pomedzi papania len spinkala, ziadne kukuckovanie nebolo, ani pucenie..az teraz rano ale to mi uz je jedno ked nespim 😀

zuci mala je krasnucka 😉

blumka
8. apr 2010

babce natierate niecim malym ksichtiky? juli ma take drobne vyrazticky na lickach

zucana
8. apr 2010

Nazdismy mame dalsi record od polnoci do 6.30 a pokracujeme taka som z toho mimo ze neviem zaspat 😔 😅

zucana
8. apr 2010

Nazdismy mame dalsi record od polnoci do 6.30 a pokracujeme taka som z toho mimo ze neviem zaspat 😔 😅

zucana
8. apr 2010

Blumi ked ma suche tak olejcekon...

blumka
8. apr 2010

zuci, paradna noc 😉 a ja uz chcem.. 😀

blumka
8. apr 2010

do kelu, v sobotu ma prsat a bude len 13 stupnov a ja mam saty bez ramienok, a sandale, sak zamrznem 😅

maminnka
8. apr 2010

u nas od 23,00 do 06,00 a tiez spinka dalej 😵 😵 😵

katina2209
8. apr 2010

Tak mi sme nemali dobru noc svokor zomrel o 1.22 dozvedela som sa to o 3.00 a odvtedy nespim 😢
Krstinky sme zrusili mame v nedelu pohreb...potrebujeme vela sil....aby sme to vsetko zvladli... ☹

laxity
8. apr 2010

dobré ránko prajem

katina...úprimnú sústrasť prajem a posielam veľa veľa síl, je to ťažké, ale musíte byť silní. Možno ako si písala, že sa už veľmi trápil, tak Pán Boh to zariadil takto, aby mu už bolo lepšie ☹

laxity
8. apr 2010

ja som mala tiež ťažkú noc, malinká mi zle dýchala, takže ideme k doktorke, ale až na 12.45 ☹

maminnka
8. apr 2010

Katina,
uprimnu sustrast prajem... aj odo mna vela sil posielam, budete ich potrebovat. Muzik je urcite vycerpany, ale urcite svojim sposobom rad, ze bol pri otcovi az do konca. Klobuk dolu pred nim, nie kazdy by to zvladol. Drzte sa!

katina2209
8. apr 2010

Dakujem vam pekne baby odovzdam aj muzovi ja ho tiez obdivujem a bojim sa o neho, zobralo mu to asi 10 rokov zo zivota taky je zniceny..
Presne pan boh to tak zariadil aby sa uz netrapil a nemal tie ukrutne bolesti... este ze sa vnucatka dozil a videl ho.. 😢

blumka
8. apr 2010

kati, uprimnu sustrast ☹ ☹

lolka
8. apr 2010

kati, uprimnu sustrast a vela sil celej rodine ☹

matka331
8. apr 2010

kati uprimnu sustrast,,,,,,baby jasom akurat pozerala na vysledky z klbikov a mame tak II a neviete ako to je???

zucana
8. apr 2010

Uprimnu sustrast a vela sil a lasky celej rodine kati neboj bude dobre vsetko ma svoj dovod

olifcek
8. apr 2010

kati uz je mu dobre a bude na vas zhora davat pozor 😵

matka ii je este ok..

katina2209
8. apr 2010

dakujem vam vsetkym babulky za podporu ideme vybavovat potrebne veci potom sa vam ozvem...

alex
8. apr 2010

Kati uprimnu sustrast a vela sil!

alex
8. apr 2010

Moj anjelik pekne hajuska s nami v posteli. O deviatej papal,som zvedava do kedy bude hajkat.
V noci bol hore nieco po jednej a potom o pol siestej. Vonku je krasne,uz sa tesim na prechadzku 🙂

martinaj
8. apr 2010

kati uprimnu sustrast 😔
my sme mali dnes poradnu a Simonko ma 56 cm a vazi 4745g 🙂

olifcek
8. apr 2010

zuci, malicka je rozkosna, a wow, ze sa zacala i smiat po injekciach...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre