Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lucia411
26. apr 2010

aha.....mne ti olif dala take naplaste(predtym mi ukazala kde jej to mam na nozky nalepit)co jej to kusok miesto umrtvilo, aby ten vpich tak necitila, dala som jej to rano o 5.00 pri krmeni a o 9.00 ju ockovali...

olifcek
26. apr 2010

luci mne tie naplaste nakoniec povedsali, nech nekupujem, ze to babo itak citi, ze to ide do svalu

ewelyne
26. apr 2010

gari,ockovaniam sa da vyhnut... ked chces, viac ip

lucia411
26. apr 2010

nie, zatial ziadne reakcie olif...mala sa chichunala uz na druhy den po okcovani a je stale vesela.... 😉

olifcek
26. apr 2010

ewe i ja chcem infoo

lucia411
26. apr 2010

neviem olif mozno to nasej zabralo mozno nie...ked jej dala lekarka tu naplast dole pred ockvoanim tak to miesto mala tak oranzove ako ked sme boli deti a sli nam pichnut injekciu s takou oranzovou vodickou 🙂

andrea2603
26. apr 2010

no garonka, že v 2,5 sa má pretočiť? To o mesiac,keď pôjdeš na kontrolu, aby už kotrmelce robil,že. 😀 Myslím si , že ani jedno naše bábatko sa ešte nevie pretočiť.

ewelyne
26. apr 2010

ockovanie na slovensku je pravne nevymozitelne zakonom a pokuty detto. nikto kto dostal a odvolal sa, neplatil. proste je to na rodicovi, ked povies, ze nedas a hotovo, podpises, ze si odmietla a je... proste sa len strasi, je tobububu. normalne povies a stojis si za tym, a lekarka sa ta moze dookola vypytovat preco a tak... proste tvrdis, nechcem , mam na to pravo a oni to len nahlasia pripadne nenahlasia budu riesit, ... hygiena , odvolanie, pokuta, odvolanie, vsetko do BA a potom stiahnutie...
a maju toho dost, lebo cim dalej tym viac ludi nedava ockovat... takze uz sa pomaly na niektore pripady vyprdli...

olifcek
26. apr 2010

nazor cloveka, ktoreho uznavam...

ale jasne. vsetko ma svoje pozitiva aj rizika. ak nedas zaockovat, mozes zit v strese, ze Ti babo ocorie na zavznu chorobu. A naopak, das azockovat, moze sa obajvit reakcia. No ak je babo zdrave v case ockovania, nema ziadne akutne ochorenie, je riziko minimalne. Rovnako sa mozes bat, ze Vas zrazi auto, ze ochorie na komplikovanu chripku ....

ewelyne
26. apr 2010

olif, poslem ti mailiky.

olifcek
26. apr 2010

ewe ahaa

zucana
26. apr 2010

cafte baby vidim ze je podelok a tu sa pracuje 😀
olif mala je nadherna n a tom videu...krasne oci....nadherne....vblumi supis fotky venceky aj aj som robila...
macu oadelka je kocka 😉 ewe chybala si.....malo sa pisalo 😎 mala je krasna buchticka....
inak co sa tyka nausiek tak som rada ze sme nedali este lebo mala si stale hra s uskamia z tak ze by si ich isto odtrhla a aj s vlaskami ako pisete...a ona malinka vzadu na temni nema kusok vlaskou....asi vylezane....mate to aj vy?to jej pak dorastie zejo???
inak nasa tiez si neda rucky hore som rada ze vydrzi na brusku uz trochu tak to neviem aka by bola diagnoza....
lucia my tu tiez sme boli akurat 2krat u lekarky a ked mala sople....a chodim akurat ku konzultantke vramci volneho casu
A 14.5. IDEME NA SK PO VYSE ROKU tak si vies predstavit ako sa tesim ja....
inak mame troske sople tak sme nesli na masaze...itak dnes sa masiruje chrbatik a to by sme moc na brusku nepobudli 😀

ewelyne
26. apr 2010

jasne olif, ked nas ma zrazit auto, zrazi nas, ak mame ochoriet na komplikovanu chripku, tak ochorieme...
naco by som provokovala este niecim inym.a prilievala olej do ohna..ze?

lucia411
26. apr 2010

suhalsim s olif 😉

olifcek
26. apr 2010

aj mm, ze dajme...tak...

ewelyne
26. apr 2010

zuci 😀
ze malo ste pisali, sak to nedocitam ani neviem kedy 😀
som len naskocila akoze na vlak 😀
vlasky dorastu neboj.

olif, vela bab co poznam ani im nic neprislo ani z hygieny a tak. proste podpisali ze nechcu do karty a niektore tahaju uz na druhy rok a nic.. ani papier...
my zatial tiez ziaden papier nemame..

olifcek
26. apr 2010

ewe ale ja rozumiem, sama v sebe som 50 na 50

ewelyne
26. apr 2010

zuci a ako dlho budete na SK? 😵 tak to sa ti necudujem ze sa tak velmo prevelmo tesis.

lucia411
26. apr 2010

No zuci u Vás v IT je to asi ako u nas vo Swiss....tiez len konzultantky 😉ti verim ako sa tesis....na nasu stravu a tak celkovo ze???ja si aj poplacem a poviem, ze nei je to veru jednoduche byt na vsetko sama...

lucia411
26. apr 2010

a aj nasa mala ma v zadu vylezane vlasky(plesinku ma mojenko 😀 )a vlasky dorastu 😀

ewelyne
26. apr 2010

olif, ja som myslela nie tak, ako ze olejom- som myslela vakcinu. no hotentot som.

ja viem, vela je bez problemov priebehov a to chvala bohu...ja hovorim, ze stastie v nestasti to je...
fakt... ja som uprimne tiez magor z toho a z tolkych info...

olifcek
26. apr 2010

zuciii prsne na tom sme sa s mm siali nedavno, ze ma vylezanu plesinkuuu...ale kukam, ze teraz tam uz vlasky suuu 😅

laxity
26. apr 2010

ewe...mohla by si to prosím ťa aj mne poslať?

ewelyne
26. apr 2010

Baby , nech vas drobci posluchaju dnes,
nech slniecko svieti a pekny zvysok dna.
idem ja balit... zavislacim tu zasa... ako lahko je to namotat sa zasa 😀 😀 😀
zistujeme, aky si dame net, lebo tam nemame nic natahane, ani telka, nic, nic... kablovka nic... proste nic 😅 🙄 🙄 🙄 🙄

zucana
26. apr 2010

babce co sa tyka ockovania....tbc sa tu vibec neockuje...ked som povedala doktorke ze u nas ano pyta sa: vy tam mate rozsirenu tuberkulozu????
na SK ostavam do 30.5. a uz by sme mohli dohodnut to BA stretko na nejaky den 😉
inak sa tesim na vsetko a najma aj na kamosky a rodinku a mesto a slnko a aupark a stravu a vsetko 😀

alexandra0409
26. apr 2010

lucia441 mam otazku...mas tak stare dietatko aj ja a chcela by som vediet ci este mas malinke vo fusaku alebo uz iba tak v kociku ci je na to uz dost teplo

lucia411
26. apr 2010

ahoj alex, fusak nemame uz v kocik, len flisovu deku...a ked je moc teplo tak ju nai neprikrivam....aby sa jej dobe spinkalo a nebudila sa kazdu hod na to ze jej je teplo

ewelyne
26. apr 2010

alexandra, nasa je taka stara ako vy par dni plus minus.. a pozeram, ze si z okolia BA, ved tu je uz teplunko. my uz dlho dlho fusak nemame. iba deku.

zuci, baby, neviem ako budeme s netom na tom, ak by ste to stretko a tak. poslete mi sms? maminka, alebo niekto iny?
uvidim ako ci budem mat pristup... len pre istotu. rada by som sa s vami stretla tiez ked bude stretko...

alexandra0409
26. apr 2010

lucia dakujem a ked sa smiem opytak kedy sa ti dcerka narodila...mne 15 skoro valentinko

eveline...no neviem ci take male babenko uz bez fusaka ved az tak teplo nebolo ako posledna dva dni

lucia411
26. apr 2010

nasa Céline sa narodila 17.2.....mala 24.2 🙂 prisla trosku skor.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre