Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maculik
27. apr 2010

olif ano, teraz vo stvrtok, ostavame do 18 😵 ale do nedele hlasia este celkom v pohode pocasie, no od pondelka zima ☹
juuj, ja sa uz tesim, aj na maminu stravu, na kecanie so segrou, na jej noveho fufika (havinka 🙂 a na nasu vonavu zahradu.

olif. olivka je mala prisavka 😀

olifcek
27. apr 2010

gari no jo, hlavku by uz asi zaklanat nemal...ale i ked to robi, o mesiac uz nebude x;o)
ja som mm ovedala to iste, ze budeme mat i psika, a on, ze ano? a ja, ze jo, namiesto surodenca malickej, tak povedal, hmmm...aha...

garonka
27. apr 2010

matka zaleží od pediatra moja vraví že od 5mesiaca stačí prikrmovať a kamoškina doktorka vraví od 4 mesiaca a ta dava už malemu vareny zemiak, kalerab i mrkvičky

zucana
27. apr 2010

maci aj my sa chystame takto na zaciatku jula...este nemame rezervovane ale chcem na tyzdenten od 5teho.... 😉

olifcek
27. apr 2010

macu sa to este moze zmeniiiit, mozno vietor prekvapi a otoci to cele na bre pocasie u nas x;o)

jo, moja mala prisavka x;O)

garonka
27. apr 2010

olif no jo veru, že nemal ale doktorka to pripisovala aj tomu, že bol zaspaty ani neplakal len kukal na ňu že kto to je 😀
tak o mesiac uvidíme čo a ako
ale ako ho dvíhala tak nechcel dvihnuť hlavku ale až potom ale zíval ako hrošik 😀

zucana
27. apr 2010

macu tak to by sme sa mohli stretnut...
mohli by sme dat stretko 17.5. covy na to blavacky????
a ja idem 14-30.5 😀 jupi!!!!!!!!!!!! 😵

garonka
27. apr 2010

i ja chcem ísť na dovolenku ☹ ale to my budeme meniť okna, maľovať tak pracovne leto bude no

maculik
27. apr 2010

zuciii, tak to by sme fakt mohli dat stretko, hm? tak to skusime predtym dohodnut, ak teda nakoniec pojdete, jo? 😵

maculik
27. apr 2010

no nic, ideme von, maly je nervny a nechce buvat dnu 😒

olifcek
27. apr 2010

gari oliv zase chytila strasny amok, hlavku ona pekne drzi ale dvihla ju 2x a prvy krat kusocek zaklonila, no povedala, ze prideme o mesiac, lebo to nevie posudit, ze je malicka velmmi nervozna a pytala sa, ci aj doma, tak som odpovedala, ze doma je pokojna, ze len asi sa jej nepaci tu byt...

olifcek
27. apr 2010

zuci od 14? wow, povodne bolo od 16, ze? 😉

laxity
27. apr 2010

ahojte

ďakujem za chválu malej 🙂

my sme po 2-hodinovej prechádzke, už sme boli aj očkovať proti rotavírusom, tak snád to bude ok 😒 , ale dalšie očkovania nepovinné už nechám tak 😕

garonka
27. apr 2010

olif no ja som šalena z tych vyšetrení ak je kľudne babo nedobre ak nervozne tak tiež nedobre 😕
uvidíme o mesiac čo bude že jo? ja sa smejem že už sedieť budeme 😀
chjo idem zavolať na nefro o vysledky

olifcek
27. apr 2010

gari veru. brat mal velmi velke a lenive dietatko, velmi kludne ai m pisali, ze je pasivna a neviem co vsetko..a ze ma nejake geneticke vady...bola tazka, moc tazka, 13kg mala ako 9mesacna, chi, no nechcela dlho nic, len lezat na chrbte...brat sa jedneho dna nastval a povedal, ze je zdrava, len leniva...a uz prestali chodit po lekaroch a je fakt zdrava, chodit sice zacala neskor, ale chodi a pekne...

olifcek
27. apr 2010

gari ako vysledky?

garonka
27. apr 2010

olif nedvihajuuuuuuuu furt obsadene to na tej šnure tam asi sedia abo čo 😠

garonka
27. apr 2010

olif ku Varadymu ideme vo štvrtok a vy kedy? nebars sa mi tam chce isť k nemu

olifcek
27. apr 2010

gari podla prepustacej spravy sme dnes mali ist do nemocky do rizikovej poradne. chodia tam vsetky predcasniatka...ale nechcelo sa mi..lekarka vravela, ze ani nemusim, ze mi to urobi i pan varady....tak nevim, budem tam musiet zavolat, ale neponahlam s tym, bo iste bude chciet do malickej somariny tlacit, aby viac pribrala, co ja ale nechcem a robit nebudem... 😉

olifcek
27. apr 2010

tuto hracku od fy ARTESAVI sme malickej v nedelu kupili 😵 sice 12 eur, ale co uz x;o)

garonka
27. apr 2010

olif maš pravdu radšej posluchni lekarku no my zas k nemu neviem načo keď Tobimu sleduju na nefrologickej ambulancii obličkove panvičky a on to sleduje tiež poslal nas aj aby sme Tobiho moč poslali na rozbor ale jasne takemu laikovi ako ja nik nepovie ako babu vziať moč, tak super nalepila som sačok a preliala do skumavky a vysledok? kontaminovany
tak kazal odznova to sa na nefrologickej ambul. doktorka čertila nakoniec robila ona odbery malemu a teraz sa neviem dovolať o vysledky ma šľak trafí 😠

garonka
27. apr 2010

olif to jake zlate a aj nejake zvuky vydava?
my na kočíku mame vibrujucu žirafku tiež stala okolo 12 € drahe tie hračky su 🙄

blumka
27. apr 2010

olif, to je krasne, kde si to kupila?
my sme mali nieco podobne pre Terezku ale mm to stratil..tak by som jej chcela nieco podobne kupit 😉

garonka
27. apr 2010

ja budem musieť kupiť takeho maznačika čo predavaju pre babätka take niečo ako maňuška to vyzera, lebo naš Tobi sa uklada na spanok tak že moja ruka je pri jeho spanku a doslova mrnčí a pradie 😅

blumka
27. apr 2010

este k tomu prikrmovaniu...je pravda ze kazdy pediater odporuca inak....ale ak dam babu skor, mozem mu uskodit a zbytocne zatazit zaludok, ak dam neskor, teda okolo toho 6. mesiaca, ked uz vacsina deti zacina papat mam vacsiu istotu ze nepobabrem nic...niet sa kam ponahlat, este sa deti najedia az az tuhej stravy. ale je to na zvazeni kazdej maminy 😉

blumka
27. apr 2010

hlasim rekord...juli spala od deviatej doteraz 😅

garonka
27. apr 2010

blumik my sme tak hajali v noci od deviatej do druhej 😵

tatiana1985
27. apr 2010

dievcata kedze ste mi dobre poradili minule, pomozete mi prosim znova? 🙂
moja mala uz 3.den nekaka 😖 kazdy den aspon raz bolo prekvapko v plienke a od soboty nic....
prdat ju pocujem,ale v plienke prazdno 😒
pomaly ma to "vytaca", ved to neni zdrave, ze nic...hmmm?mate s tym skusenost?
a pri prdkani sa vam smeje do tvare 😀 😖 🙂 dakujeem vam

blumka
27. apr 2010

gari super...ja tajne dufam, ze aj juli si to v noci bude posuvat..teraz spi od pol deviatej do tej dvanastej pol jednej, ale naposledy papka o siedmej, takze vydrzi az 5 hodin bez jedla. len potom ta druha faza je uz len 3 hodinova, niekedy stvor a potom uz o piatej-siestej mame rano...no ale aj tak je na tom lepsie ako bola Terezka v 2ch mesiacoch

blumka
27. apr 2010

tatiana, je kojena? kojene deti nemusia kakat kazdy den

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre